
Jupiler Pro League · Бельгія
Antwerp: форма та статистика
Форма ППППП
Поточні серії
0
без поразок
0
перемог поспіль
5
поразок поспіль
1
матчів із забитим голом
0
сухих матчів поспіль
Останні матчі
| Дата | Суперник | Рахунок | |
|---|---|---|---|
| 10.11 | У KVC Westerlo | 5:1 | П |
| 09.20 | В Union St. Gilloise | 0:2 | П |
| 09.13 | У Club Brugge KV | 3:1 | П |
| 09.05 | У Standard Liege | 1:0 | П |
| 08.30 | В St. Truiden | 1:4 | П |
| 08.22 | В Genk | 4:4 | Н |
| 08.15 | У Kortrijk | 0:3 | В |
| 08.09 | В SK Beveren | 2:1 | В |
Баланс
| Матчі | М | В | Н | П | Голи |
|---|---|---|---|---|---|
| Разом | 8 | 2 | 1 | 5 | 12:20 |
| Вдома | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:11 |
| У гостях | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:9 |
Статистика
| Статистика | Разом | Вдома | Гості |
|---|---|---|---|
| Тотал більше 1,5 | 88% (7/8) | 100% (4/4) | 75% (3/4) |
| Тотал більше 2,5 | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Тотал більше 3,5 | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
| Обидві заб’ють | 63% (5/8) | 75% (3/4) | 50% (2/4) |
| Сухий матч (без пропущених) | 13% (1/8) | 0% (0/4) | 25% (1/4) |
| Не забили | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Перемоги | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Нічиї | 13% (1/8) | 25% (1/4) | 0% (0/4) |
| Гол у 1-му таймі | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Тотал більше 1,5 у 1-му таймі | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Гол у 2-му таймі | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Тотал більше 1,5 у 2-му таймі | 88% (7/8) | 100% (4/4) | 75% (3/4) |
| Жовті картки більше 1,5 | 88% (7/8) | 100% (4/4) | 75% (3/4) |
| Жовті картки більше 2,5 | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Жовті картки більше 3,5 | 63% (5/8) | 75% (3/4) | 50% (2/4) |
| Жовті картки більше 4,5 | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
| Жовті картки більше 5,5 | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
| Жовті картки більше 6,5 | 13% (1/8) | 25% (1/4) | 0% (0/4) |
| Жовті картки більше 7,5 | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
| Фоли команди більше 8,5 | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Фоли команди більше 9,5 | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Фоли команди більше 10,5 | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Фоли команди більше 11,5 | 75% (6/8) | 100% (4/4) | 50% (2/4) |
| Фоли команди більше 12,5 | 75% (6/8) | 100% (4/4) | 50% (2/4) |
| Фоли команди більше 13,5 | 63% (5/8) | 100% (4/4) | 25% (1/4) |
| Фоли в матчі більше 20,5 | 75% (6/8) | 100% (4/4) | 50% (2/4) |
| Фоли в матчі більше 22,5 | 63% (5/8) | 75% (3/4) | 50% (2/4) |
| Фоли в матчі більше 24,5 | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
| Фоли в матчі більше 26,5 | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
| Кутові більше 6,5 | 88% (7/8) | 100% (4/4) | 75% (3/4) |
| Кутові більше 7,5 | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Кутові більше 8,5 | 50% (4/8) | 25% (1/4) | 75% (3/4) |
| Кутові більше 9,5 | 38% (3/8) | 0% (0/4) | 75% (3/4) |
| Кутові більше 10,5 | 38% (3/8) | 0% (0/4) | 75% (3/4) |
| Кутові більше 11,5 | 38% (3/8) | 0% (0/4) | 75% (3/4) |
| Кутові більше 12,5 | 38% (3/8) | 0% (0/4) | 75% (3/4) |