
Premier League · Англія
Chelsea: форма та статистика
Форма ВВПНП
Поточні серії
2
без поразок
2
перемог поспіль
0
поразок поспіль
2
матчів із забитим голом
1
сухих матчів поспіль
Останні матчі
| Дата | Суперник | Рахунок | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | У Everton | 0:2 | В |
| 10.10 | В Bournemouth | 5:1 | В |
| 09.18 | У Brentford | 3:0 | П |
| 09.12 | В Hull City | 2:2 | Н |
| 09.06 | У Arsenal | 2:1 | П |
| 08.30 | В Brighton | 4:3 | В |
| 08.24 | У Fulham | 2:3 | В |
Баланс
| Матчі | М | В | Н | П | Голи |
|---|---|---|---|---|---|
| Разом | 7 | 4 | 1 | 2 | 17:13 |
| Вдома | 3 | 2 | 1 | 0 | 11:6 |
| У гостях | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:7 |
Статистика
| Статистика | Разом | Вдома | Гості |
|---|---|---|---|
| Тотал більше 1,5 | 100% (7/7) | 100% (3/3) | 100% (4/4) |
| Тотал більше 2,5 | 86% (6/7) | 100% (3/3) | 75% (3/4) |
| Тотал більше 3,5 | 57% (4/7) | 100% (3/3) | 25% (1/4) |
| Обидві заб’ють | 71% (5/7) | 100% (3/3) | 50% (2/4) |
| Сухий матч (без пропущених) | 14% (1/7) | 0% (0/3) | 25% (1/4) |
| Не забили | 14% (1/7) | 0% (0/3) | 25% (1/4) |
| Перемоги | 57% (4/7) | 67% (2/3) | 50% (2/4) |
| Нічиї | 14% (1/7) | 33% (1/3) | 0% (0/4) |
| Гол у 1-му таймі | 71% (5/7) | 100% (3/3) | 50% (2/4) |
| Тотал більше 1,5 у 1-му таймі | 71% (5/7) | 100% (3/3) | 50% (2/4) |
| Гол у 2-му таймі | 100% (7/7) | 100% (3/3) | 100% (4/4) |
| Тотал більше 1,5 у 2-му таймі | 71% (5/7) | 67% (2/3) | 75% (3/4) |
| Жовті картки більше 1,5 | 100% (7/7) | 100% (3/3) | 100% (4/4) |
| Жовті картки більше 2,5 | 86% (6/7) | 100% (3/3) | 75% (3/4) |
| Жовті картки більше 3,5 | 86% (6/7) | 100% (3/3) | 75% (3/4) |
| Жовті картки більше 4,5 | 57% (4/7) | 33% (1/3) | 75% (3/4) |
| Жовті картки більше 5,5 | 43% (3/7) | 33% (1/3) | 50% (2/4) |
| Жовті картки більше 6,5 | 14% (1/7) | 0% (0/3) | 25% (1/4) |
| Жовті картки більше 7,5 | 0% (0/7) | 0% (0/3) | 0% (0/4) |
| Фоли команди більше 8,5 | 29% (2/7) | 0% (0/3) | 50% (2/4) |
| Фоли команди більше 9,5 | 29% (2/7) | 0% (0/3) | 50% (2/4) |
| Фоли команди більше 10,5 | 29% (2/7) | 0% (0/3) | 50% (2/4) |
| Фоли команди більше 11,5 | 29% (2/7) | 0% (0/3) | 50% (2/4) |
| Фоли команди більше 12,5 | 29% (2/7) | 0% (0/3) | 50% (2/4) |
| Фоли команди більше 13,5 | 29% (2/7) | 0% (0/3) | 50% (2/4) |
| Фоли в матчі більше 20,5 | 43% (3/7) | 33% (1/3) | 50% (2/4) |
| Фоли в матчі більше 22,5 | 29% (2/7) | 0% (0/3) | 50% (2/4) |
| Фоли в матчі більше 24,5 | 14% (1/7) | 0% (0/3) | 25% (1/4) |
| Фоли в матчі більше 26,5 | 14% (1/7) | 0% (0/3) | 25% (1/4) |
| Кутові більше 6,5 | 100% (7/7) | 100% (3/3) | 100% (4/4) |
| Кутові більше 7,5 | 100% (7/7) | 100% (3/3) | 100% (4/4) |
| Кутові більше 8,5 | 71% (5/7) | 67% (2/3) | 75% (3/4) |
| Кутові більше 9,5 | 71% (5/7) | 67% (2/3) | 75% (3/4) |
| Кутові більше 10,5 | 57% (4/7) | 67% (2/3) | 50% (2/4) |
| Кутові більше 11,5 | 43% (3/7) | 33% (1/3) | 50% (2/4) |
| Кутові більше 12,5 | 29% (2/7) | 33% (1/3) | 25% (1/4) |