
Premiership · Шотландія
Kilmarnock: форма та статистика
Форма ВПНВН
Поточні серії
1
без поразок
1
перемог поспіль
0
поразок поспіль
4
матчів із забитим голом
0
сухих матчів поспіль
Останні матчі
| Дата | Суперник | Рахунок | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | В Motherwell | 3:2 | В |
| 10.10 | У Rangers | 3:1 | П |
| 09.19 | В Heart of Midlothian | 1:1 | Н |
| 09.15 | У Hibernian | 0:1 | В |
| 09.05 | У Aberdeen | 0:0 | Н |
| 09.02 | В St Mirren | 0:1 | П |
| 08.29 | В Dundee Utd | 0:4 | П |
| 08.09 | В Celtic | 1:5 | П |
| 08.02 | У St Johnstone | 4:3 | П |
Баланс
| Матчі | М | В | Н | П | Голи |
|---|---|---|---|---|---|
| Разом | 9 | 2 | 2 | 5 | 10:20 |
| Вдома | 5 | 1 | 1 | 3 | 5:13 |
| У гостях | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:7 |
Статистика
| Статистика | Разом | Вдома | Гості |
|---|---|---|---|
| Тотал більше 1,5 | 67% (6/9) | 80% (4/5) | 50% (2/4) |
| Тотал більше 2,5 | 56% (5/9) | 60% (3/5) | 50% (2/4) |
| Тотал більше 3,5 | 56% (5/9) | 60% (3/5) | 50% (2/4) |
| Обидві заб’ють | 56% (5/9) | 60% (3/5) | 50% (2/4) |
| Сухий матч (без пропущених) | 22% (2/9) | 0% (0/5) | 50% (2/4) |
| Не забили | 33% (3/9) | 40% (2/5) | 25% (1/4) |
| Перемоги | 22% (2/9) | 20% (1/5) | 25% (1/4) |
| Нічиї | 22% (2/9) | 20% (1/5) | 25% (1/4) |
| Гол у 1-му таймі | 89% (8/9) | 100% (5/5) | 75% (3/4) |
| Тотал більше 1,5 у 1-му таймі | 56% (5/9) | 60% (3/5) | 50% (2/4) |
| Гол у 2-му таймі | 67% (6/9) | 80% (4/5) | 50% (2/4) |
| Тотал більше 1,5 у 2-му таймі | 33% (3/9) | 40% (2/5) | 25% (1/4) |
| Жовті картки більше 1,5 | 67% (6/9) | 60% (3/5) | 75% (3/4) |
| Жовті картки більше 2,5 | 56% (5/9) | 60% (3/5) | 50% (2/4) |
| Жовті картки більше 3,5 | 56% (5/9) | 60% (3/5) | 50% (2/4) |
| Жовті картки більше 4,5 | 22% (2/9) | 20% (1/5) | 25% (1/4) |
| Жовті картки більше 5,5 | 22% (2/9) | 20% (1/5) | 25% (1/4) |
| Жовті картки більше 6,5 | 11% (1/9) | 0% (0/5) | 25% (1/4) |
| Жовті картки більше 7,5 | 11% (1/9) | 0% (0/5) | 25% (1/4) |
| Фоли команди більше 8,5 | 100% (9/9) | 100% (5/5) | 100% (4/4) |
| Фоли команди більше 9,5 | 89% (8/9) | 80% (4/5) | 100% (4/4) |
| Фоли команди більше 10,5 | 78% (7/9) | 80% (4/5) | 75% (3/4) |
| Фоли команди більше 11,5 | 67% (6/9) | 60% (3/5) | 75% (3/4) |
| Фоли команди більше 12,5 | 44% (4/9) | 20% (1/5) | 75% (3/4) |
| Фоли команди більше 13,5 | 0% (0/9) | 0% (0/5) | 0% (0/4) |
| Фоли в матчі більше 20,5 | 67% (6/9) | 80% (4/5) | 50% (2/4) |
| Фоли в матчі більше 22,5 | 56% (5/9) | 60% (3/5) | 50% (2/4) |
| Фоли в матчі більше 24,5 | 44% (4/9) | 40% (2/5) | 50% (2/4) |
| Фоли в матчі більше 26,5 | 22% (2/9) | 20% (1/5) | 25% (1/4) |
| Кутові більше 6,5 | 100% (9/9) | 100% (5/5) | 100% (4/4) |
| Кутові більше 7,5 | 100% (9/9) | 100% (5/5) | 100% (4/4) |
| Кутові більше 8,5 | 67% (6/9) | 40% (2/5) | 100% (4/4) |
| Кутові більше 9,5 | 56% (5/9) | 40% (2/5) | 75% (3/4) |
| Кутові більше 10,5 | 44% (4/9) | 20% (1/5) | 75% (3/4) |
| Кутові більше 11,5 | 33% (3/9) | 20% (1/5) | 50% (2/4) |
| Кутові більше 12,5 | 22% (2/9) | 0% (0/5) | 50% (2/4) |