
Segunda División · Іспанія
AD Ceuta FC: форма та статистика
Форма ППНВН
Сьогодні о 14:00: AD Ceuta FC — Oviedo
Поточні серії
0
без поразок
0
перемог поспіль
2
поразок поспіль
6
матчів із забитим голом
0
сухих матчів поспіль
Останні матчі
| Дата | Суперник | Рахунок | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | В Oviedo | 1:2 | П |
| 10.10 | В Sabadell | 1:2 | П |
| 10.04 | У Castellón | 1:1 | Н |
| 09.26 | В Real Sociedad II | 3:1 | В |
| 09.20 | В Valladolid | 1:1 | Н |
| 09.11 | У Burgos | 3:1 | П |
| 09.05 | В Celta de Vigo II | 0:2 | П |
| 08.30 | У Mallorca | 3:0 | П |
| 08.22 | В Las Palmas | 0:2 | П |
| 08.15 | У FC Andorra | 5:1 | П |
Баланс
| Матчі | М | В | Н | П | Голи |
|---|---|---|---|---|---|
| Разом | 10 | 1 | 2 | 7 | 9:22 |
| Вдома | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:10 |
| У гостях | 4 | 0 | 1 | 3 | 3:12 |
Статистика
| Статистика | Разом | Вдома | Гості |
|---|---|---|---|
| Тотал більше 1,5 | 100% (10/10) | 100% (6/6) | 100% (4/4) |
| Тотал більше 2,5 | 60% (6/10) | 50% (3/6) | 75% (3/4) |
| Тотал більше 3,5 | 30% (3/10) | 17% (1/6) | 50% (2/4) |
| Обидві заб’ють | 70% (7/10) | 67% (4/6) | 75% (3/4) |
| Сухий матч (без пропущених) | 0% (0/10) | 0% (0/6) | 0% (0/4) |
| Не забили | 30% (3/10) | 33% (2/6) | 25% (1/4) |
| Перемоги | 10% (1/10) | 17% (1/6) | 0% (0/4) |
| Нічиї | 20% (2/10) | 17% (1/6) | 25% (1/4) |
| Гол у 1-му таймі | 80% (8/10) | 67% (4/6) | 100% (4/4) |
| Тотал більше 1,5 у 1-му таймі | 20% (2/10) | 17% (1/6) | 25% (1/4) |
| Гол у 2-му таймі | 100% (10/10) | 100% (6/6) | 100% (4/4) |
| Тотал більше 1,5 у 2-му таймі | 60% (6/10) | 50% (3/6) | 75% (3/4) |
| Жовті картки більше 1,5 | 100% (10/10) | 100% (6/6) | 100% (4/4) |
| Жовті картки більше 2,5 | 90% (9/10) | 83% (5/6) | 100% (4/4) |
| Жовті картки більше 3,5 | 90% (9/10) | 83% (5/6) | 100% (4/4) |
| Жовті картки більше 4,5 | 70% (7/10) | 83% (5/6) | 50% (2/4) |
| Жовті картки більше 5,5 | 40% (4/10) | 67% (4/6) | 0% (0/4) |
| Жовті картки більше 6,5 | 40% (4/10) | 67% (4/6) | 0% (0/4) |
| Жовті картки більше 7,5 | 30% (3/10) | 50% (3/6) | 0% (0/4) |
| Фоли команди більше 8,5 | 80% (8/10) | 83% (5/6) | 75% (3/4) |
| Фоли команди більше 9,5 | 80% (8/10) | 83% (5/6) | 75% (3/4) |
| Фоли команди більше 10,5 | 70% (7/10) | 67% (4/6) | 75% (3/4) |
| Фоли команди більше 11,5 | 70% (7/10) | 67% (4/6) | 75% (3/4) |
| Фоли команди більше 12,5 | 70% (7/10) | 67% (4/6) | 75% (3/4) |
| Фоли команди більше 13,5 | 60% (6/10) | 67% (4/6) | 50% (2/4) |
| Фоли в матчі більше 20,5 | 100% (10/10) | 100% (6/6) | 100% (4/4) |
| Фоли в матчі більше 22,5 | 100% (10/10) | 100% (6/6) | 100% (4/4) |
| Фоли в матчі більше 24,5 | 100% (10/10) | 100% (6/6) | 100% (4/4) |
| Фоли в матчі більше 26,5 | 90% (9/10) | 100% (6/6) | 75% (3/4) |
| Кутові більше 6,5 | 60% (6/10) | 67% (4/6) | 50% (2/4) |
| Кутові більше 7,5 | 60% (6/10) | 67% (4/6) | 50% (2/4) |
| Кутові більше 8,5 | 50% (5/10) | 67% (4/6) | 25% (1/4) |
| Кутові більше 9,5 | 50% (5/10) | 67% (4/6) | 25% (1/4) |
| Кутові більше 10,5 | 30% (3/10) | 50% (3/6) | 0% (0/4) |
| Кутові більше 11,5 | 20% (2/10) | 33% (2/6) | 0% (0/4) |
| Кутові більше 12,5 | 10% (1/10) | 17% (1/6) | 0% (0/4) |