
Segunda División · Іспанія
Granada CF: форма та статистика
Форма ВВВПП
Сьогодні о 16:15: Granada CF — Cadiz
Поточні серії
3
без поразок
3
перемог поспіль
0
поразок поспіль
6
матчів із забитим голом
2
сухих матчів поспіль
Останні матчі
| Дата | Суперник | Рахунок | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | В Cadiz | 2:0 | В |
| 10.12 | У Burgos | 0:1 | В |
| 10.04 | У Real Sociedad II | 2:3 | В |
| 09.26 | В FC Andorra | 2:3 | П |
| 09.20 | У Leganes | 3:2 | П |
| 09.12 | В Albacete | 1:1 | Н |
| 09.06 | У Eibar | 3:0 | П |
| 08.30 | У Cordoba | 1:3 | В |
| 08.24 | В Mallorca | 2:0 | В |
| 08.15 | У Oviedo | 0:0 | Н |
Баланс
| Матчі | М | В | Н | П | Голи |
|---|---|---|---|---|---|
| Разом | 10 | 5 | 2 | 3 | 16:13 |
| Вдома | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:4 |
| У гостях | 6 | 3 | 1 | 2 | 9:9 |
Статистика
| Статистика | Разом | Вдома | Гості |
|---|---|---|---|
| Тотал більше 1,5 | 80% (8/10) | 100% (4/4) | 67% (4/6) |
| Тотал більше 2,5 | 50% (5/10) | 25% (1/4) | 67% (4/6) |
| Тотал більше 3,5 | 40% (4/10) | 25% (1/4) | 50% (3/6) |
| Обидві заб’ють | 50% (5/10) | 50% (2/4) | 50% (3/6) |
| Сухий матч (без пропущених) | 40% (4/10) | 50% (2/4) | 33% (2/6) |
| Не забили | 20% (2/10) | 0% (0/4) | 33% (2/6) |
| Перемоги | 50% (5/10) | 50% (2/4) | 50% (3/6) |
| Нічиї | 20% (2/10) | 25% (1/4) | 17% (1/6) |
| Гол у 1-му таймі | 70% (7/10) | 50% (2/4) | 83% (5/6) |
| Тотал більше 1,5 у 1-му таймі | 40% (4/10) | 25% (1/4) | 50% (3/6) |
| Гол у 2-му таймі | 80% (8/10) | 100% (4/4) | 67% (4/6) |
| Тотал більше 1,5 у 2-му таймі | 60% (6/10) | 75% (3/4) | 50% (3/6) |
| Жовті картки більше 1,5 | 100% (10/10) | 100% (4/4) | 100% (6/6) |
| Жовті картки більше 2,5 | 80% (8/10) | 75% (3/4) | 83% (5/6) |
| Жовті картки більше 3,5 | 70% (7/10) | 50% (2/4) | 83% (5/6) |
| Жовті картки більше 4,5 | 70% (7/10) | 50% (2/4) | 83% (5/6) |
| Жовті картки більше 5,5 | 40% (4/10) | 25% (1/4) | 50% (3/6) |
| Жовті картки більше 6,5 | 10% (1/10) | 25% (1/4) | 0% (0/6) |
| Жовті картки більше 7,5 | 10% (1/10) | 25% (1/4) | 0% (0/6) |
| Фоли команди більше 8,5 | 80% (8/10) | 50% (2/4) | 100% (6/6) |
| Фоли команди більше 9,5 | 70% (7/10) | 50% (2/4) | 83% (5/6) |
| Фоли команди більше 10,5 | 60% (6/10) | 50% (2/4) | 67% (4/6) |
| Фоли команди більше 11,5 | 60% (6/10) | 50% (2/4) | 67% (4/6) |
| Фоли команди більше 12,5 | 60% (6/10) | 50% (2/4) | 67% (4/6) |
| Фоли команди більше 13,5 | 50% (5/10) | 50% (2/4) | 50% (3/6) |
| Фоли в матчі більше 20,5 | 100% (10/10) | 100% (4/4) | 100% (6/6) |
| Фоли в матчі більше 22,5 | 90% (9/10) | 75% (3/4) | 100% (6/6) |
| Фоли в матчі більше 24,5 | 70% (7/10) | 75% (3/4) | 67% (4/6) |
| Фоли в матчі більше 26,5 | 50% (5/10) | 75% (3/4) | 33% (2/6) |
| Кутові більше 6,5 | 70% (7/10) | 100% (4/4) | 50% (3/6) |
| Кутові більше 7,5 | 70% (7/10) | 100% (4/4) | 50% (3/6) |
| Кутові більше 8,5 | 50% (5/10) | 75% (3/4) | 33% (2/6) |
| Кутові більше 9,5 | 30% (3/10) | 50% (2/4) | 17% (1/6) |
| Кутові більше 10,5 | 10% (1/10) | 25% (1/4) | 0% (0/6) |
| Кутові більше 11,5 | 10% (1/10) | 25% (1/4) | 0% (0/6) |
| Кутові більше 12,5 | 10% (1/10) | 25% (1/4) | 0% (0/6) |