
Segunda División · Іспанія
Oviedo: форма та статистика
Форма ВВПВП
Сьогодні о 14:00: AD Ceuta FC — Oviedo
Поточні серії
2
без поразок
2
перемог поспіль
0
поразок поспіль
6
матчів із забитим голом
0
сухих матчів поспіль
Останні матчі
| Дата | Суперник | Рахунок | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | У AD Ceuta FC | 1:2 | В |
| 10.12 | В Eibar | 3:1 | В |
| 10.02 | У Eldense | 4:1 | П |
| 09.27 | В Sporting Gijon | 2:0 | В |
| 09.20 | У Sabadell | 3:1 | П |
| 09.13 | У Valladolid | 0:3 | В |
| 09.06 | В Burgos | 0:0 | Н |
| 08.29 | У Albacete | 0:1 | В |
| 08.22 | В Leganes | 0:1 | П |
| 08.15 | В Granada CF | 0:0 | Н |
Баланс
| Матчі | М | В | Н | П | Голи |
|---|---|---|---|---|---|
| Разом | 10 | 5 | 2 | 3 | 13:10 |
| Вдома | 5 | 2 | 2 | 1 | 5:2 |
| У гостях | 5 | 3 | 0 | 2 | 8:8 |
Статистика
| Статистика | Разом | Вдома | Гості |
|---|---|---|---|
| Тотал більше 1,5 | 60% (6/10) | 40% (2/5) | 80% (4/5) |
| Тотал більше 2,5 | 50% (5/10) | 20% (1/5) | 80% (4/5) |
| Тотал більше 3,5 | 30% (3/10) | 20% (1/5) | 40% (2/5) |
| Обидві заб’ють | 40% (4/10) | 20% (1/5) | 60% (3/5) |
| Сухий матч (без пропущених) | 50% (5/10) | 60% (3/5) | 40% (2/5) |
| Не забили | 30% (3/10) | 60% (3/5) | 0% (0/5) |
| Перемоги | 50% (5/10) | 40% (2/5) | 60% (3/5) |
| Нічиї | 20% (2/10) | 40% (2/5) | 0% (0/5) |
| Гол у 1-му таймі | 80% (8/10) | 60% (3/5) | 100% (5/5) |
| Тотал більше 1,5 у 1-му таймі | 20% (2/10) | 20% (1/5) | 20% (1/5) |
| Гол у 2-му таймі | 60% (6/10) | 40% (2/5) | 80% (4/5) |
| Тотал більше 1,5 у 2-му таймі | 50% (5/10) | 20% (1/5) | 80% (4/5) |
| Жовті картки більше 1,5 | 100% (10/10) | 100% (5/5) | 100% (5/5) |
| Жовті картки більше 2,5 | 100% (10/10) | 100% (5/5) | 100% (5/5) |
| Жовті картки більше 3,5 | 90% (9/10) | 80% (4/5) | 100% (5/5) |
| Жовті картки більше 4,5 | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Жовті картки більше 5,5 | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Жовті картки більше 6,5 | 40% (4/10) | 60% (3/5) | 20% (1/5) |
| Жовті картки більше 7,5 | 10% (1/10) | 20% (1/5) | 0% (0/5) |
| Фоли команди більше 8,5 | 70% (7/10) | 60% (3/5) | 80% (4/5) |
| Фоли команди більше 9,5 | 70% (7/10) | 60% (3/5) | 80% (4/5) |
| Фоли команди більше 10,5 | 70% (7/10) | 60% (3/5) | 80% (4/5) |
| Фоли команди більше 11,5 | 70% (7/10) | 60% (3/5) | 80% (4/5) |
| Фоли команди більше 12,5 | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Фоли команди більше 13,5 | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Фоли в матчі більше 20,5 | 100% (10/10) | 100% (5/5) | 100% (5/5) |
| Фоли в матчі більше 22,5 | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Фоли в матчі більше 24,5 | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Фоли в матчі більше 26,5 | 50% (5/10) | 60% (3/5) | 40% (2/5) |
| Кутові більше 6,5 | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Кутові більше 7,5 | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Кутові більше 8,5 | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Кутові більше 9,5 | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Кутові більше 10,5 | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Кутові більше 11,5 | 50% (5/10) | 40% (2/5) | 60% (3/5) |
| Кутові більше 12,5 | 50% (5/10) | 40% (2/5) | 60% (3/5) |