
Superliga · Данія
Viborg: форма та статистика
Форма ВВНПВ
Поточні серії
3
без поразок
2
перемог поспіль
0
поразок поспіль
3
матчів із забитим голом
1
сухих матчів поспіль
Останні матчі
| Дата | Суперник | Рахунок | |
|---|---|---|---|
| 10.11 | У Randers FC | 0:2 | В |
| 09.20 | В FC Nordsjaelland | 4:1 | В |
| 09.13 | У Silkeborg | 1:1 | Н |
| 09.04 | В Lyngby | 0:2 | П |
| 08.28 | У AC Horsens | 2:3 | В |
| 08.23 | В FC Copenhagen | 4:0 | В |
| 08.14 | В Aarhus | 2:1 | В |
| 08.07 | У Sonderjyske | 0:0 | Н |
| 08.02 | У Brondby | 1:0 | П |
| 07.24 | В Odense | 1:0 | В |
Баланс
| Матчі | М | В | Н | П | Голи |
|---|---|---|---|---|---|
| Разом | 10 | 6 | 2 | 2 | 17:8 |
| Вдома | 5 | 4 | 0 | 1 | 11:4 |
| У гостях | 5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 |
Статистика
| Статистика | Разом | Вдома | Гості |
|---|---|---|---|
| Тотал більше 1,5 | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Тотал більше 2,5 | 40% (4/10) | 60% (3/5) | 20% (1/5) |
| Тотал більше 3,5 | 30% (3/10) | 40% (2/5) | 20% (1/5) |
| Обидві заб’ють | 40% (4/10) | 40% (2/5) | 40% (2/5) |
| Сухий матч (без пропущених) | 40% (4/10) | 40% (2/5) | 40% (2/5) |
| Не забили | 30% (3/10) | 20% (1/5) | 40% (2/5) |
| Перемоги | 60% (6/10) | 80% (4/5) | 40% (2/5) |
| Нічиї | 20% (2/10) | 0% (0/5) | 40% (2/5) |
| Гол у 1-му таймі | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Тотал більше 1,5 у 1-му таймі | 40% (4/10) | 60% (3/5) | 20% (1/5) |
| Гол у 2-му таймі | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Тотал більше 1,5 у 2-му таймі | 10% (1/10) | 0% (0/5) | 20% (1/5) |
| Жовті картки більше 1,5 | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Жовті картки більше 2,5 | 50% (5/10) | 40% (2/5) | 60% (3/5) |
| Жовті картки більше 3,5 | 30% (3/10) | 0% (0/5) | 60% (3/5) |
| Жовті картки більше 4,5 | 10% (1/10) | 0% (0/5) | 20% (1/5) |
| Жовті картки більше 5,5 | 0% (0/10) | 0% (0/5) | 0% (0/5) |
| Жовті картки більше 6,5 | 0% (0/10) | 0% (0/5) | 0% (0/5) |
| Жовті картки більше 7,5 | 0% (0/10) | 0% (0/5) | 0% (0/5) |
| Фоли команди більше 8,5 | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Фоли команди більше 9,5 | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Фоли команди більше 10,5 | 70% (7/10) | 60% (3/5) | 80% (4/5) |
| Фоли команди більше 11,5 | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Фоли команди більше 12,5 | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Фоли команди більше 13,5 | 40% (4/10) | 40% (2/5) | 40% (2/5) |
| Фоли в матчі більше 20,5 | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Фоли в матчі більше 22,5 | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Фоли в матчі більше 24,5 | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Фоли в матчі більше 26,5 | 50% (5/10) | 60% (3/5) | 40% (2/5) |
| Кутові більше 6,5 | 100% (10/10) | 100% (5/5) | 100% (5/5) |
| Кутові більше 7,5 | 90% (9/10) | 80% (4/5) | 100% (5/5) |
| Кутові більше 8,5 | 90% (9/10) | 80% (4/5) | 100% (5/5) |
| Кутові більше 9,5 | 70% (7/10) | 60% (3/5) | 80% (4/5) |
| Кутові більше 10,5 | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Кутові більше 11,5 | 30% (3/10) | 60% (3/5) | 0% (0/5) |
| Кутові більше 12,5 | 20% (2/10) | 40% (2/5) | 0% (0/5) |