
Bundesliga · Německo
FC Augsburg: forma a statistiky
Forma PRPRV
Aktuální série
0
bez porážky
0
výher v řadě
1
proher v řadě
6
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | V SV Elversberg | 4:3 | P |
| 10.10 | D Bayern München | 2:2 | R |
| 09.19 | V Werder Bremen | 3:2 | P |
| 09.12 | D Bayer Leverkusen | 2:2 | R |
| 09.06 | V Eintracht Frankfurt | 1:4 | V |
| 08.30 | D FC Schalke 04 | 3:0 | V |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 6 | 2 | 2 | 2 | 16:12 |
| Doma | 3 | 1 | 2 | 0 | 7:4 |
| Venku | 3 | 1 | 0 | 2 | 9:8 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 100% (6/6) | 100% (3/3) | 100% (3/3) |
| Over 2,5 gólu | 100% (6/6) | 100% (3/3) | 100% (3/3) |
| Over 3,5 gólu | 83% (5/6) | 67% (2/3) | 100% (3/3) |
| Oba týmy skórují | 83% (5/6) | 67% (2/3) | 100% (3/3) |
| Čisté konto | 17% (1/6) | 33% (1/3) | 0% (0/3) |
| Nedal gól | 0% (0/6) | 0% (0/3) | 0% (0/3) |
| Výhry | 33% (2/6) | 33% (1/3) | 33% (1/3) |
| Remízy | 33% (2/6) | 67% (2/3) | 0% (0/3) |
| Gól v 1. poločase | 100% (6/6) | 100% (3/3) | 100% (3/3) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 17% (1/6) | 0% (0/3) | 33% (1/3) |
| Gól ve 2. poločase | 100% (6/6) | 100% (3/3) | 100% (3/3) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 100% (6/6) | 100% (3/3) | 100% (3/3) |
| Over 1,5 žluté karty | 83% (5/6) | 67% (2/3) | 100% (3/3) |
| Over 2,5 žluté karty | 50% (3/6) | 33% (1/3) | 67% (2/3) |
| Over 3,5 žluté karty | 33% (2/6) | 0% (0/3) | 67% (2/3) |
| Over 4,5 žluté karty | 17% (1/6) | 0% (0/3) | 33% (1/3) |
| Over 5,5 žluté karty | 17% (1/6) | 0% (0/3) | 33% (1/3) |
| Over 6,5 žluté karty | 17% (1/6) | 0% (0/3) | 33% (1/3) |
| Over 7,5 žluté karty | 0% (0/6) | 0% (0/3) | 0% (0/3) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 67% (4/6) | 33% (1/3) | 100% (3/3) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 67% (4/6) | 33% (1/3) | 100% (3/3) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 50% (3/6) | 0% (0/3) | 100% (3/3) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 33% (2/6) | 0% (0/3) | 67% (2/3) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 33% (2/6) | 0% (0/3) | 67% (2/3) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 17% (1/6) | 0% (0/3) | 33% (1/3) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 50% (3/6) | 0% (0/3) | 100% (3/3) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 33% (2/6) | 0% (0/3) | 67% (2/3) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 17% (1/6) | 0% (0/3) | 33% (1/3) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 17% (1/6) | 0% (0/3) | 33% (1/3) |
| Over 6,5 rohu | 83% (5/6) | 100% (3/3) | 67% (2/3) |
| Over 7,5 rohu | 83% (5/6) | 100% (3/3) | 67% (2/3) |
| Over 8,5 rohu | 83% (5/6) | 100% (3/3) | 67% (2/3) |
| Over 9,5 rohu | 83% (5/6) | 100% (3/3) | 67% (2/3) |
| Over 10,5 rohu | 83% (5/6) | 100% (3/3) | 67% (2/3) |
| Over 11,5 rohu | 83% (5/6) | 100% (3/3) | 67% (2/3) |
| Over 12,5 rohu | 83% (5/6) | 100% (3/3) | 67% (2/3) |
Kádr v této sezoně
Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.
| Hráč | Zápasy | Min. | G | A | Střely | Na branku | Fauly | Žluté | Červené |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Finn Dahmen Bra | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chrislain Matsima Obr | 6 | 540 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 2 | 0 |
| Hennes Behrens Zál | 6 | 540 | 0 | 2 | 1 | 0 | 3 | 2 | 0 |
| Fabian Rieder Zál | 6 | 533 | 2 | 3 | 8 | 5 | 5 | 1 | 0 |
| Calvin Brackelmann Obr | 6 | 526 | 1 | 0 | 5 | 3 | 8 | 0 | 0 |
| Han-Noah Massengo Zál | 6 | 497 | 0 | 1 | 3 | 0 | 4 | 2 | 0 |
| Robin Fellhauer Úto | 6 | 468 | 3 | 0 | 7 | 4 | 9 | 0 | 0 |
| Noahkai Banks Obr | 4 | 360 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | 2 | 0 |
| Marius Wolf Zál | 5 | 357 | 0 | 0 | 5 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Michael Gregoritsch Úto | 6 | 346 | 4 | 0 | 12 | 10 | 3 | 0 | 0 |
| Arijon Ibrahimović Úto | 4 | 276 | 0 | 0 | 8 | 5 | 2 | 0 | 0 |
| Rodrigo Ribeiro Úto | 6 | 197 | 2 | 0 | 7 | 2 | 3 | 2 | 0 |
| Anton Kade Zál | 3 | 163 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 0 | 0 |
| Mert Kömür Zál | 6 | 139 | 1 | 0 | 6 | 4 | 2 | 0 | 0 |
| Abdulai Juma Bah Obr | 2 | 127 | 0 | 0 | 5 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Young-woo Seol Obr | 6 | 126 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Alexis Claude-Maurice Zál | 3 | 98 | 1 | 1 | 3 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| Jeffrey Gouweleeuw Obr | 5 | 78 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Yannik Keitel Zál | 3 | 60 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |