
Bundesliga · Německo
SV Elversberg: forma a statistiky
Forma VPRPV
Aktuální série
1
bez porážky
1
výher v řadě
0
proher v řadě
1
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | D FC Augsburg | 4:3 | V |
| 10.10 | V Union Berlin | 1:0 | P |
| 09.20 | V FC Schalke 04 | 0:0 | R |
| 09.13 | D Bayern München | 1:2 | P |
| 09.05 | V Borussia Mönchengladbach | 3:4 | V |
| 08.29 | D Bayer Leverkusen | 3:2 | V |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 6 | 3 | 1 | 2 | 12:11 |
| Doma | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:7 |
| Venku | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 67% (4/6) | 100% (3/3) | 33% (1/3) |
| Over 2,5 gólu | 67% (4/6) | 100% (3/3) | 33% (1/3) |
| Over 3,5 gólu | 50% (3/6) | 67% (2/3) | 33% (1/3) |
| Oba týmy skórují | 67% (4/6) | 100% (3/3) | 33% (1/3) |
| Čisté konto | 17% (1/6) | 0% (0/3) | 33% (1/3) |
| Nedal gól | 33% (2/6) | 0% (0/3) | 67% (2/3) |
| Výhry | 50% (3/6) | 67% (2/3) | 33% (1/3) |
| Remízy | 17% (1/6) | 0% (0/3) | 33% (1/3) |
| Gól v 1. poločase | 67% (4/6) | 100% (3/3) | 33% (1/3) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 50% (3/6) | 67% (2/3) | 33% (1/3) |
| Gól ve 2. poločase | 83% (5/6) | 100% (3/3) | 67% (2/3) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 67% (4/6) | 100% (3/3) | 33% (1/3) |
| Over 1,5 žluté karty | 100% (6/6) | 100% (3/3) | 100% (3/3) |
| Over 2,5 žluté karty | 83% (5/6) | 67% (2/3) | 100% (3/3) |
| Over 3,5 žluté karty | 50% (3/6) | 67% (2/3) | 33% (1/3) |
| Over 4,5 žluté karty | 33% (2/6) | 67% (2/3) | 0% (0/3) |
| Over 5,5 žluté karty | 17% (1/6) | 33% (1/3) | 0% (0/3) |
| Over 6,5 žluté karty | 17% (1/6) | 33% (1/3) | 0% (0/3) |
| Over 7,5 žluté karty | 0% (0/6) | 0% (0/3) | 0% (0/3) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 100% (6/6) | 100% (3/3) | 100% (3/3) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 50% (3/6) | 67% (2/3) | 33% (1/3) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 33% (2/6) | 67% (2/3) | 0% (0/3) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 33% (2/6) | 67% (2/3) | 0% (0/3) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 33% (2/6) | 67% (2/3) | 0% (0/3) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 33% (2/6) | 67% (2/3) | 0% (0/3) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 67% (4/6) | 67% (2/3) | 67% (2/3) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 67% (4/6) | 67% (2/3) | 67% (2/3) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 50% (3/6) | 67% (2/3) | 33% (1/3) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 50% (3/6) | 67% (2/3) | 33% (1/3) |
| Over 6,5 rohu | 100% (6/6) | 100% (3/3) | 100% (3/3) |
| Over 7,5 rohu | 83% (5/6) | 67% (2/3) | 100% (3/3) |
| Over 8,5 rohu | 67% (4/6) | 67% (2/3) | 67% (2/3) |
| Over 9,5 rohu | 67% (4/6) | 67% (2/3) | 67% (2/3) |
| Over 10,5 rohu | 50% (3/6) | 67% (2/3) | 33% (1/3) |
| Over 11,5 rohu | 50% (3/6) | 67% (2/3) | 33% (1/3) |
| Over 12,5 rohu | 33% (2/6) | 33% (1/3) | 33% (1/3) |
Kádr v této sezoně
Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.
| Hráč | Zápasy | Min. | G | A | Střely | Na branku | Fauly | Žluté | Červené |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nicolas Kristof Bra | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Lukas Finn Pinckert Obr | 5 | 450 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 |
| Maximilian Rohr Obr | 5 | 450 | 1 | 0 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| Łukasz Poręba Zál | 5 | 450 | 0 | 0 | 1 | 1 | 7 | 0 | 0 |
| Lukas Petkov Zál | 5 | 443 | 1 | 1 | 8 | 5 | 6 | 0 | 0 |
| Felix Keidel Zál | 5 | 432 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 |
| Lasse Günther Obr | 5 | 402 | 1 | 0 | 4 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| David Mokwa Úto | 5 | 334 | 1 | 0 | 4 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| Jan Gyamerah Obr | 4 | 269 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Noah Darvich Zál | 4 | 234 | 0 | 1 | 5 | 1 | 2 | 1 | 0 |
| Maurice Krattenmacher Zál | 5 | 225 | 3 | 1 | 11 | 6 | 6 | 1 | 0 |
| Cole Campbell Zál | 4 | 216 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Luca Sirch Obr | 4 | 183 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Noel Futkeu Úto | 5 | 129 | 0 | 1 | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Francis Onyeka Zál | 3 | 89 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 |
| T. Zimmerschied Zál | 1 | 59 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| F. Schmahl Zál | 2 | 54 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| Nicholas Mickelson Obr | 3 | 48 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Amara Condé Zál | 3 | 26 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| R. Adam Úto | 1 | 12 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Luca Schnellbacher Zál | 1 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |