
Championship · Anglie
Derby: forma a statistiky
Forma PPRRP
Aktuální série
0
bez porážky
0
výher v řadě
2
proher v řadě
0
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | D Stoke City | 0:1 | P |
| 10.14 | V QPR | 4:1 | P |
| 10.10 | D Wrexham | 1:1 | R |
| 09.19 | V Burnley | 1:1 | R |
| 09.12 | D Birmingham | 1:2 | P |
| 09.09 | D West Brom | 0:1 | P |
| 09.05 | V West Ham | 3:0 | P |
| 09.01 | V Portsmouth | 0:2 | V |
| 08.29 | D Swansea | 0:3 | P |
| 08.22 | D Cardiff | 2:2 | R |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 11 | 1 | 3 | 7 | 9:20 |
| Doma | 6 | 0 | 2 | 4 | 4:10 |
| Venku | 5 | 1 | 1 | 3 | 5:10 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 82% (9/11) | 67% (4/6) | 100% (5/5) |
| Over 2,5 gólu | 55% (6/11) | 50% (3/6) | 60% (3/5) |
| Over 3,5 gólu | 18% (2/11) | 17% (1/6) | 20% (1/5) |
| Oba týmy skórují | 55% (6/11) | 50% (3/6) | 60% (3/5) |
| Čisté konto | 9% (1/11) | 0% (0/6) | 20% (1/5) |
| Nedal gól | 36% (4/11) | 50% (3/6) | 20% (1/5) |
| Výhry | 9% (1/11) | 0% (0/6) | 20% (1/5) |
| Remízy | 27% (3/11) | 33% (2/6) | 20% (1/5) |
| Gól v 1. poločase | 91% (10/11) | 83% (5/6) | 100% (5/5) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 36% (4/11) | 50% (3/6) | 20% (1/5) |
| Gól ve 2. poločase | 91% (10/11) | 83% (5/6) | 100% (5/5) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 27% (3/11) | 0% (0/6) | 60% (3/5) |
| Over 1,5 žluté karty | 91% (10/11) | 83% (5/6) | 100% (5/5) |
| Over 2,5 žluté karty | 82% (9/11) | 83% (5/6) | 80% (4/5) |
| Over 3,5 žluté karty | 64% (7/11) | 83% (5/6) | 40% (2/5) |
| Over 4,5 žluté karty | 45% (5/11) | 50% (3/6) | 40% (2/5) |
| Over 5,5 žluté karty | 27% (3/11) | 17% (1/6) | 40% (2/5) |
| Over 6,5 žluté karty | 0% (0/11) | 0% (0/6) | 0% (0/5) |
| Over 7,5 žluté karty | 0% (0/11) | 0% (0/6) | 0% (0/5) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 91% (10/11) | 83% (5/6) | 100% (5/5) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 91% (10/11) | 83% (5/6) | 100% (5/5) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 73% (8/11) | 67% (4/6) | 80% (4/5) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 73% (8/11) | 67% (4/6) | 80% (4/5) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 36% (4/11) | 17% (1/6) | 60% (3/5) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 36% (4/11) | 17% (1/6) | 60% (3/5) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 73% (8/11) | 67% (4/6) | 80% (4/5) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 27% (3/11) | 17% (1/6) | 40% (2/5) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 9% (1/11) | 0% (0/6) | 20% (1/5) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 9% (1/11) | 0% (0/6) | 20% (1/5) |
| Over 6,5 rohu | 91% (10/11) | 100% (6/6) | 80% (4/5) |
| Over 7,5 rohu | 91% (10/11) | 100% (6/6) | 80% (4/5) |
| Over 8,5 rohu | 91% (10/11) | 100% (6/6) | 80% (4/5) |
| Over 9,5 rohu | 73% (8/11) | 83% (5/6) | 60% (3/5) |
| Over 10,5 rohu | 64% (7/11) | 83% (5/6) | 40% (2/5) |
| Over 11,5 rohu | 36% (4/11) | 50% (3/6) | 20% (1/5) |
| Over 12,5 rohu | 36% (4/11) | 50% (3/6) | 20% (1/5) |
Kádr v této sezoně
Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.
| Hráč | Zápasy | Min. | G | A | Střely | Na branku | Fauly | Žluté | Červené |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bobby Clark Zál | 11 | 910 | 2 | 2 | 21 | 7 | 8 | 0 | 0 |
| Dion Sanderson Obr | 10 | 855 | 0 | 0 | 2 | 0 | 8 | 2 | 0 |
| Sondre Langås Obr | 10 | 822 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6 | 4 | 0 |
| Sammie Szmodics Zál | 10 | 774 | 3 | 1 | 18 | 9 | 2 | 1 | 0 |
| Alex Mowatt Zál | 9 | 716 | 0 | 0 | 2 | 1 | 11 | 4 | 0 |
| Charlie Taylor Obr | 8 | 711 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 1 | 0 |
| Joe Ward Obr | 9 | 633 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| Jacob Widell Zetterström Bra | 7 | 630 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ryan Hedges Zál | 10 | 627 | 0 | 0 | 3 | 2 | 5 | 1 | 0 |
| Carlton Morris Úto | 7 | 595 | 1 | 1 | 9 | 3 | 8 | 0 | 0 |
| David Ozoh Zál | 7 | 519 | 0 | 0 | 5 | 3 | 14 | 3 | 0 |
| Mohammed Fuseini Zál | 7 | 413 | 1 | 1 | 7 | 3 | 8 | 2 | 0 |
| Oscar Fraulo Zál | 7 | 370 | 0 | 1 | 3 | 2 | 6 | 1 | 0 |
| Josh Vickers Bra | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lewis Travis Zál | 5 | 357 | 0 | 0 | 1 | 0 | 11 | 2 | 0 |
| Ryan Nyambe Obr | 5 | 257 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Lars-Jørgen Salvesen Úto | 10 | 248 | 2 | 0 | 14 | 6 | 8 | 0 | 0 |
| Rhian Brewster Úto | 8 | 235 | 0 | 1 | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 |
| Henrik Wendel Meister Úto | 6 | 223 | 0 | 0 | 6 | 2 | 12 | 1 | 0 |
| Corey Blackett-Taylor Úto | 8 | 180 | 0 | 0 | 4 | 2 | 3 | 2 | 0 |
| Max Johnston Obr | 5 | 178 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 1 | 0 |
| Eiran Cashin Obr | 2 | 169 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Craig Forsyth Obr | 2 | 163 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Filip Bilbija Zál | 4 | 55 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Owen Eames Zál | 1 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |