
Championship · Anglie
Stoke City: forma a statistiky
Forma VPVVV
Aktuální série
1
bez porážky
1
výher v řadě
0
proher v řadě
11
zápasů se vstřeleným gólem
1
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | V Derby | 0:1 | V |
| 10.13 | D Middlesbrough | 2:3 | P |
| 10.10 | V Bolton | 1:2 | V |
| 09.19 | D Sheffield Utd | 2:1 | V |
| 09.12 | V Watford | 1:2 | V |
| 09.08 | V Cardiff | 1:1 | R |
| 09.05 | D Charlton | 4:0 | V |
| 09.01 | D Norwich | 1:0 | V |
| 08.29 | V Wolves | 4:1 | P |
| 08.22 | V Southampton | 3:1 | P |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 11 | 6 | 1 | 4 | 18:16 |
| Doma | 5 | 3 | 0 | 2 | 10:6 |
| Venku | 6 | 3 | 1 | 2 | 8:10 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 82% (9/11) | 80% (4/5) | 83% (5/6) |
| Over 2,5 gólu | 73% (8/11) | 80% (4/5) | 67% (4/6) |
| Over 3,5 gólu | 36% (4/11) | 40% (2/5) | 33% (2/6) |
| Oba týmy skórují | 73% (8/11) | 60% (3/5) | 83% (5/6) |
| Čisté konto | 27% (3/11) | 40% (2/5) | 17% (1/6) |
| Nedal gól | 0% (0/11) | 0% (0/5) | 0% (0/6) |
| Výhry | 55% (6/11) | 60% (3/5) | 50% (3/6) |
| Remízy | 9% (1/11) | 0% (0/5) | 17% (1/6) |
| Gól v 1. poločase | 73% (8/11) | 60% (3/5) | 83% (5/6) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 36% (4/11) | 40% (2/5) | 33% (2/6) |
| Gól ve 2. poločase | 82% (9/11) | 60% (3/5) | 100% (6/6) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 55% (6/11) | 40% (2/5) | 67% (4/6) |
| Over 1,5 žluté karty | 91% (10/11) | 100% (5/5) | 83% (5/6) |
| Over 2,5 žluté karty | 73% (8/11) | 80% (4/5) | 67% (4/6) |
| Over 3,5 žluté karty | 64% (7/11) | 80% (4/5) | 50% (3/6) |
| Over 4,5 žluté karty | 36% (4/11) | 40% (2/5) | 33% (2/6) |
| Over 5,5 žluté karty | 18% (2/11) | 20% (1/5) | 17% (1/6) |
| Over 6,5 žluté karty | 18% (2/11) | 20% (1/5) | 17% (1/6) |
| Over 7,5 žluté karty | 18% (2/11) | 20% (1/5) | 17% (1/6) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 91% (10/11) | 100% (5/5) | 83% (5/6) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 73% (8/11) | 80% (4/5) | 67% (4/6) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 64% (7/11) | 80% (4/5) | 50% (3/6) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 64% (7/11) | 80% (4/5) | 50% (3/6) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 64% (7/11) | 80% (4/5) | 50% (3/6) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 55% (6/11) | 60% (3/5) | 50% (3/6) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 73% (8/11) | 80% (4/5) | 67% (4/6) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 64% (7/11) | 80% (4/5) | 50% (3/6) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 45% (5/11) | 60% (3/5) | 33% (2/6) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 36% (4/11) | 40% (2/5) | 33% (2/6) |
| Over 6,5 rohu | 91% (10/11) | 100% (5/5) | 83% (5/6) |
| Over 7,5 rohu | 82% (9/11) | 80% (4/5) | 83% (5/6) |
| Over 8,5 rohu | 55% (6/11) | 40% (2/5) | 67% (4/6) |
| Over 9,5 rohu | 36% (4/11) | 0% (0/5) | 67% (4/6) |
| Over 10,5 rohu | 36% (4/11) | 0% (0/5) | 67% (4/6) |
| Over 11,5 rohu | 27% (3/11) | 0% (0/5) | 50% (3/6) |
| Over 12,5 rohu | 18% (2/11) | 0% (0/5) | 33% (2/6) |
Kádr v této sezoně
Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.
| Hráč | Zápasy | Min. | G | A | Střely | Na branku | Fauly | Žluté | Červené |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viktor Johansson Bra | 11 | 990 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ethan Galbraith Zál | 11 | 990 | 3 | 3 | 10 | 7 | 16 | 4 | 0 |
| Ben Wilmot Obr | 11 | 945 | 1 | 0 | 6 | 1 | 12 | 1 | 0 |
| Ben Johnson Zál | 10 | 900 | 1 | 0 | 7 | 5 | 11 | 0 | 0 |
| Eric Bocat Zál | 11 | 839 | 2 | 2 | 10 | 3 | 3 | 1 | 0 |
| Djibril Soumaré Zál | 11 | 834 | 0 | 0 | 5 | 1 | 13 | 1 | 0 |
| Luke Graham Obr | 9 | 810 | 1 | 0 | 1 | 1 | 11 | 3 | 0 |
| Justin Devenny Úto | 7 | 453 | 2 | 0 | 7 | 4 | 4 | 1 | 0 |
| George Hirst Úto | 10 | 451 | 1 | 1 | 7 | 3 | 11 | 1 | 0 |
| Jack McGlynn Úto | 7 | 436 | 2 | 1 | 6 | 4 | 5 | 1 | 0 |
| Lamine Cissé Úto | 7 | 387 | 1 | 1 | 8 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| Maksym Talovierov Obr | 8 | 373 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | 2 | 1 |
| Jun-Ho Bae Zál | 6 | 360 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 |
| Sam Gallagher Úto | 6 | 330 | 2 | 1 | 6 | 4 | 12 | 2 | 0 |
| Bosun Lawal Obr | 6 | 315 | 0 | 0 | 4 | 0 | 7 | 2 | 0 |
| Sorba Thomas Zál | 3 | 270 | 0 | 0 | 4 | 1 | 2 | 1 | 0 |
| Róbert Boženík Úto | 8 | 253 | 1 | 1 | 7 | 1 | 13 | 0 | 0 |
| Luca Bombino Obr | 7 | 232 | 0 | 0 | 2 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| Million Manhoef Úto | 4 | 173 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Junior Tchamadeu Obr | 4 | 127 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Svante Ingelsson Zál | 2 | 93 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 |
| Ben Gibson Obr | 1 | 90 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| Tomáš Rigo Zál | 3 | 88 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| B. Lawal Obr | 1 | 68 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Ben Pearson Zál | 3 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tyler Martin Úto | 1 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |