PropsyTypera
Primeira Liga · Portugalsko

Benfica: forma a statistiky

Forma VPVVV

Aktuální série

1
bez porážky
1
výher v řadě
0
proher v řadě
8
zápasů se vstřeleným gólem
1
čistých kont v řadě

Poslední zápasy

DatumSoupeřVýsledek
10.11D Vitória SC2:0V
09.20V FC Porto3:1P
09.13D Gil Vicente3:1V
09.09V Moreirense0:4V
09.05V Maritimo0:3V
08.31D Estoril2:1V
08.17V Casa Pia0:7V
08.09D Academico Viseu2:2R

Bilance

ZápasyZVRPGóly
Celkem861124:7
Doma43109:4
Venku430115:3

Statistiky

StatistikaCelkemDomaVenku
Over 1,5 gólu100% (8/8)100% (4/4)100% (4/4)
Over 2,5 gólu88% (7/8)75% (3/4)100% (4/4)
Over 3,5 gólu63% (5/8)50% (2/4)75% (3/4)
Oba týmy skórují50% (4/8)75% (3/4)25% (1/4)
Čisté konto50% (4/8)25% (1/4)75% (3/4)
Nedal gól0% (0/8)0% (0/4)0% (0/4)
Výhry75% (6/8)75% (3/4)75% (3/4)
Remízy13% (1/8)25% (1/4)0% (0/4)
Gól v 1. poločase100% (8/8)100% (4/4)100% (4/4)
Over 1,5 v 1. poločase25% (2/8)25% (1/4)25% (1/4)
Gól ve 2. poločase100% (8/8)100% (4/4)100% (4/4)
Over 1,5 ve 2. poločase88% (7/8)75% (3/4)100% (4/4)
Over 1,5 žluté karty88% (7/8)75% (3/4)100% (4/4)
Over 2,5 žluté karty88% (7/8)75% (3/4)100% (4/4)
Over 3,5 žluté karty75% (6/8)75% (3/4)75% (3/4)
Over 4,5 žluté karty75% (6/8)75% (3/4)75% (3/4)
Over 5,5 žluté karty50% (4/8)50% (2/4)50% (2/4)
Over 6,5 žluté karty25% (2/8)25% (1/4)25% (1/4)
Over 7,5 žluté karty13% (1/8)0% (0/4)25% (1/4)
Fauly týmu Over 8,5100% (8/8)100% (4/4)100% (4/4)
Fauly týmu Over 9,588% (7/8)75% (3/4)100% (4/4)
Fauly týmu Over 10,575% (6/8)75% (3/4)75% (3/4)
Fauly týmu Over 11,563% (5/8)50% (2/4)75% (3/4)
Fauly týmu Over 12,550% (4/8)50% (2/4)50% (2/4)
Fauly týmu Over 13,538% (3/8)50% (2/4)25% (1/4)
Fauly v zápase Over 20,5100% (8/8)100% (4/4)100% (4/4)
Fauly v zápase Over 22,5100% (8/8)100% (4/4)100% (4/4)
Fauly v zápase Over 24,588% (7/8)100% (4/4)75% (3/4)
Fauly v zápase Over 26,575% (6/8)75% (3/4)75% (3/4)
Over 6,5 rohu75% (6/8)100% (4/4)50% (2/4)
Over 7,5 rohu75% (6/8)100% (4/4)50% (2/4)
Over 8,5 rohu63% (5/8)100% (4/4)25% (1/4)
Over 9,5 rohu50% (4/8)75% (3/4)25% (1/4)
Over 10,5 rohu38% (3/8)75% (3/4)0% (0/4)
Over 11,5 rohu38% (3/8)75% (3/4)0% (0/4)
Over 12,5 rohu25% (2/8)50% (2/4)0% (0/4)

Kádr v této sezoně

Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.

HráčZápasyMin.GAStřelyNa brankuFaulyŽlutéČervené
Samuel Soares Bra87200000000
Samuel Dahl Obr87031042500
Tomás Araújo Obr868901511040
Gianluca Prestianni Zál8662532512210
Vangelis Pavlidis Úto8639832413900
Clément Lenglet Obr757510521021
Rafa Silva Zál85651094500
Leandro Barreiro Zál8547211051410
João Palhinha Zál64430082820
Alexander Bah Obr64421153410
Andreas Schjelderup Úto83511283300
Georgiy Sudakov Zál73481053820
Enzo Barrenechea Zál52540110310
Daniel Banjaqui Obr21710010200
Alessandro Circati Obr31700020110
Fredrik Aursnes Zál41591011200
Dodi Lukebakio Úto71110021300
Jhon Durán Úto7981031410
Jakub Kamiński Zál1730010100
Claudio Echeverri Zál2470222100
Richard Ríos Zál2370000200
Manu Silva Zál1310000000
Souffian El Karouani Obr2220000000
Gonçalo Moreira Zál1100000000
Amar Dedić Obr180000000