PropsyTypera
Primeira Liga · Portugalsko

Moreirense: forma a statistiky

Forma PRVPP

Aktuální série

0
bez porážky
0
výher v řadě
1
proher v řadě
0
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě

Poslední zápasy

DatumSoupeřVýsledek
10.09D Gil Vicente0:1P
09.20V Vitória SC1:1R
09.14D Maritimo3:1V
09.09D Benfica0:4P
09.04V FC Porto2:1P
08.30V Casa Pia0:1V
08.16V Arouca4:0P
08.09D SC Braga2:2R

Bilance

ZápasyZVRPGóly
Celkem82248:15
Doma41125:8
Venku41123:7

Statistiky

StatistikaCelkemDomaVenku
Over 1,5 gólu75% (6/8)75% (3/4)75% (3/4)
Over 2,5 gólu63% (5/8)75% (3/4)50% (2/4)
Over 3,5 gólu50% (4/8)75% (3/4)25% (1/4)
Oba týmy skórují50% (4/8)50% (2/4)50% (2/4)
Čisté konto13% (1/8)0% (0/4)25% (1/4)
Nedal gól38% (3/8)50% (2/4)25% (1/4)
Výhry25% (2/8)25% (1/4)25% (1/4)
Remízy25% (2/8)25% (1/4)25% (1/4)
Gól v 1. poločase75% (6/8)75% (3/4)75% (3/4)
Over 1,5 v 1. poločase50% (4/8)50% (2/4)50% (2/4)
Gól ve 2. poločase88% (7/8)100% (4/4)75% (3/4)
Over 1,5 ve 2. poločase50% (4/8)75% (3/4)25% (1/4)
Over 1,5 žluté karty88% (7/8)100% (4/4)75% (3/4)
Over 2,5 žluté karty88% (7/8)100% (4/4)75% (3/4)
Over 3,5 žluté karty75% (6/8)100% (4/4)50% (2/4)
Over 4,5 žluté karty50% (4/8)75% (3/4)25% (1/4)
Over 5,5 žluté karty50% (4/8)75% (3/4)25% (1/4)
Over 6,5 žluté karty25% (2/8)25% (1/4)25% (1/4)
Over 7,5 žluté karty0% (0/8)0% (0/4)0% (0/4)
Fauly týmu Over 8,5100% (8/8)100% (4/4)100% (4/4)
Fauly týmu Over 9,588% (7/8)100% (4/4)75% (3/4)
Fauly týmu Over 10,588% (7/8)100% (4/4)75% (3/4)
Fauly týmu Over 11,588% (7/8)100% (4/4)75% (3/4)
Fauly týmu Over 12,563% (5/8)75% (3/4)50% (2/4)
Fauly týmu Over 13,550% (4/8)75% (3/4)25% (1/4)
Fauly v zápase Over 20,588% (7/8)100% (4/4)75% (3/4)
Fauly v zápase Over 22,588% (7/8)100% (4/4)75% (3/4)
Fauly v zápase Over 24,563% (5/8)100% (4/4)25% (1/4)
Fauly v zápase Over 26,550% (4/8)75% (3/4)25% (1/4)
Over 6,5 rohu63% (5/8)75% (3/4)50% (2/4)
Over 7,5 rohu50% (4/8)50% (2/4)50% (2/4)
Over 8,5 rohu25% (2/8)25% (1/4)25% (1/4)
Over 9,5 rohu25% (2/8)25% (1/4)25% (1/4)
Over 10,5 rohu0% (0/8)0% (0/4)0% (0/4)
Over 11,5 rohu0% (0/8)0% (0/4)0% (0/4)
Over 12,5 rohu0% (0/8)0% (0/4)0% (0/4)

Kádr v této sezoně

Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.

HráčZápasyMin.GAStřelyNa brankuFaulyŽlutéČervené
André Ferreira Bra87200000000
Gilberto Batista Obr87200010630
Kiko Obr87071041920
Maracás Obr76100010320
Nile John Zál85871052820
Dinis Pinto Obr75601073810
Guilherme Liberato Zál648000221611
Manuel Mendonça Zál646010421010
Alexandre Parsemain Úto643411641010
Landerson Úto84140020410
Rodrigo Alonso Zál834600001310
Tiago Andrade Úto63201152200
Kiko Bondoso Úto72870100510
João Veloso Zál52491142210
Mateja Stjepanović Zál62480010310
Leandro Santos Obr52130000210
Leonardo Vonić Úto32101133300
Kevyn Monteiro Obr51270010210
Afonso Vieira Úto21040000100
Yan Maranhão Úto5980031300
Chipyoka Songa Úto2360020000
Michael Dacosta Gonzalez Úto180000000