
Primeira Liga · Portugalsko
Vitória SC: forma a statistiky
Forma PRPRP
Aktuální série
0
bez porážky
0
výher v řadě
1
proher v řadě
0
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.11 | V Benfica | 2:0 | P |
| 09.20 | D Moreirense | 1:1 | R |
| 09.12 | V Academico Viseu | 2:1 | P |
| 09.06 | D Casa Pia | 0:0 | R |
| 08.31 | V SC Braga | 1:0 | P |
| 08.23 | D Nacional | 1:0 | V |
| 08.14 | V Sporting CP | 3:2 | P |
| 08.08 | D Arouca | 0:1 | P |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 8 | 1 | 2 | 5 | 5:10 |
| Doma | 4 | 1 | 2 | 1 | 2:2 |
| Venku | 4 | 0 | 0 | 4 | 3:8 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 50% (4/8) | 25% (1/4) | 75% (3/4) |
| Over 2,5 gólu | 25% (2/8) | 0% (0/4) | 50% (2/4) |
| Over 3,5 gólu | 13% (1/8) | 0% (0/4) | 25% (1/4) |
| Oba týmy skórují | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Čisté konto | 25% (2/8) | 50% (2/4) | 0% (0/4) |
| Nedal gól | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
| Výhry | 13% (1/8) | 25% (1/4) | 0% (0/4) |
| Remízy | 25% (2/8) | 50% (2/4) | 0% (0/4) |
| Gól v 1. poločase | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 13% (1/8) | 0% (0/4) | 25% (1/4) |
| Gól ve 2. poločase | 75% (6/8) | 50% (2/4) | 100% (4/4) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Over 1,5 žluté karty | 88% (7/8) | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
| Over 2,5 žluté karty | 88% (7/8) | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
| Over 3,5 žluté karty | 75% (6/8) | 50% (2/4) | 100% (4/4) |
| Over 4,5 žluté karty | 63% (5/8) | 25% (1/4) | 100% (4/4) |
| Over 5,5 žluté karty | 38% (3/8) | 0% (0/4) | 75% (3/4) |
| Over 6,5 žluté karty | 38% (3/8) | 0% (0/4) | 75% (3/4) |
| Over 7,5 žluté karty | 13% (1/8) | 0% (0/4) | 25% (1/4) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 88% (7/8) | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 75% (6/8) | 50% (2/4) | 100% (4/4) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 63% (5/8) | 50% (2/4) | 75% (3/4) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 63% (5/8) | 50% (2/4) | 75% (3/4) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 63% (5/8) | 50% (2/4) | 75% (3/4) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 88% (7/8) | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 75% (6/8) | 50% (2/4) | 100% (4/4) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 63% (5/8) | 25% (1/4) | 100% (4/4) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 38% (3/8) | 0% (0/4) | 75% (3/4) |
| Over 6,5 rohu | 63% (5/8) | 75% (3/4) | 50% (2/4) |
| Over 7,5 rohu | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Over 8,5 rohu | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Over 9,5 rohu | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Over 10,5 rohu | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Over 11,5 rohu | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Over 12,5 rohu | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
Kádr v této sezoně
Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.
| Hráč | Zápasy | Min. | G | A | Střely | Na branku | Fauly | Žluté | Červené |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Oliwier Zych Bra | 8 | 720 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Thiago Balieiro Obr | 8 | 720 | 0 | 0 | 7 | 1 | 14 | 3 | 0 |
| João Mendes Obr | 8 | 720 | 0 | 0 | 8 | 3 | 9 | 0 | 0 |
| Samu Zál | 8 | 652 | 1 | 0 | 13 | 6 | 13 | 1 | 0 |
| Tony Strata Obr | 8 | 597 | 0 | 1 | 5 | 2 | 11 | 2 | 0 |
| Gustavo Silva Zál | 7 | 526 | 1 | 0 | 22 | 7 | 12 | 3 | 0 |
| Gonçalo Nogueira Zál | 8 | 473 | 1 | 0 | 3 | 1 | 9 | 2 | 0 |
| Lohann Doucet Zál | 8 | 454 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 | 1 | 0 |
| Oumar Camara Zál | 8 | 430 | 0 | 0 | 6 | 3 | 3 | 1 | 0 |
| Alioune Ndoye Úto | 6 | 416 | 1 | 0 | 17 | 4 | 11 | 0 | 1 |
| Miguel Nogueira Zál | 8 | 409 | 0 | 3 | 8 | 0 | 5 | 2 | 0 |
| Beni Mukendi Zál | 8 | 398 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 |
| Óscar Rivas Obr | 5 | 379 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | 2 | 0 |
| Arnel Jakupović Úto | 4 | 267 | 0 | 0 | 7 | 2 | 2 | 1 | 0 |
| Toni Borevković Obr | 3 | 193 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 |
| Franck Ahmed Sidibé Obr | 2 | 155 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Miguel Maga Obr | 3 | 123 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Alan Zál | 2 | 87 | 0 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| Matija Mitrović Zál | 4 | 80 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4 | 1 | 0 |
| Telmo Arcanjo Zál | 4 | 69 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Patrick Ouotro Úto | 4 | 49 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Victor Andersson Zál | 2 | 31 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Santi Verdi Zál | 1 | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |