PropsyTypera
Primeira Liga · Portugalsko

Maritimo: forma a statistiky

Forma PRPPP

Aktuální série

0
bez porážky
0
výher v řadě
1
proher v řadě
3
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě

Poslední zápasy

DatumSoupeřVýsledek
10.10D FC Porto1:2P
09.19V Gil Vicente1:1R
09.14V Moreirense3:1P
09.05D Benfica0:3P
08.29V Arouca2:1P
08.22D Academico Viseu2:2R
08.16V Famalicao1:2V
08.08D Casa Pia1:0V

Bilance

ZápasyZVRPGóly
Celkem82249:14
Doma41124:7
Venku41125:7

Statistiky

StatistikaCelkemDomaVenku
Over 1,5 gólu88% (7/8)75% (3/4)100% (4/4)
Over 2,5 gólu75% (6/8)75% (3/4)75% (3/4)
Over 3,5 gólu25% (2/8)25% (1/4)25% (1/4)
Oba týmy skórují75% (6/8)50% (2/4)100% (4/4)
Čisté konto13% (1/8)25% (1/4)0% (0/4)
Nedal gól13% (1/8)25% (1/4)0% (0/4)
Výhry25% (2/8)25% (1/4)25% (1/4)
Remízy25% (2/8)25% (1/4)25% (1/4)
Gól v 1. poločase88% (7/8)75% (3/4)100% (4/4)
Over 1,5 v 1. poločase63% (5/8)50% (2/4)75% (3/4)
Gól ve 2. poločase100% (8/8)100% (4/4)100% (4/4)
Over 1,5 ve 2. poločase38% (3/8)50% (2/4)25% (1/4)
Over 1,5 žluté karty100% (8/8)100% (4/4)100% (4/4)
Over 2,5 žluté karty88% (7/8)100% (4/4)75% (3/4)
Over 3,5 žluté karty50% (4/8)75% (3/4)25% (1/4)
Over 4,5 žluté karty25% (2/8)50% (2/4)0% (0/4)
Over 5,5 žluté karty13% (1/8)25% (1/4)0% (0/4)
Over 6,5 žluté karty13% (1/8)25% (1/4)0% (0/4)
Over 7,5 žluté karty13% (1/8)25% (1/4)0% (0/4)
Fauly týmu Over 8,5100% (8/8)100% (4/4)100% (4/4)
Fauly týmu Over 9,5100% (8/8)100% (4/4)100% (4/4)
Fauly týmu Over 10,588% (7/8)100% (4/4)75% (3/4)
Fauly týmu Over 11,588% (7/8)100% (4/4)75% (3/4)
Fauly týmu Over 12,588% (7/8)100% (4/4)75% (3/4)
Fauly týmu Over 13,575% (6/8)100% (4/4)50% (2/4)
Fauly v zápase Over 20,588% (7/8)100% (4/4)75% (3/4)
Fauly v zápase Over 22,575% (6/8)100% (4/4)50% (2/4)
Fauly v zápase Over 24,575% (6/8)100% (4/4)50% (2/4)
Fauly v zápase Over 26,575% (6/8)100% (4/4)50% (2/4)
Over 6,5 rohu75% (6/8)100% (4/4)50% (2/4)
Over 7,5 rohu63% (5/8)100% (4/4)25% (1/4)
Over 8,5 rohu13% (1/8)25% (1/4)0% (0/4)
Over 9,5 rohu0% (0/8)0% (0/4)0% (0/4)
Over 10,5 rohu0% (0/8)0% (0/4)0% (0/4)
Over 11,5 rohu0% (0/8)0% (0/4)0% (0/4)
Over 12,5 rohu0% (0/8)0% (0/4)0% (0/4)

Kádr v této sezoně

Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.

HráčZápasyMin.GAStřelyNa brankuFaulyŽlutéČervené
Romain Correia Obr87201041500
Paulo Henrique Obr87201083800
Igor Julião Obr870800211640
Raphael Guzzo Zál867810431330
Martín Tejón Zál8667111351000
Adrián Butzke Úto864110811110
Rodrigo Andrade Zál859500321820
Alfonso Pastor Bra65400000100
Rafael Fernandes Obr65370020400
Vladan Danilović Zál75120021910
Simo Bouzaidi Zál42461031600
Gábor Szalai Obr41901032200
Bryan Limbombe Úto41880000300
Maxime Dominguez Zál51880111610
Francisco Vieites Bra21800000000
Samuel Bamba Úto71280021200
Maurice Boakye Úto81251132500
Israel Ayuma Zál51131011310
Ibrahim Alani Zál21010000100
Tomás Tavares Obr3870000010
Nilton Varela Obr3670011000
Mons Bassouamina Úto3330010000
Yellu Santiago Zál110000000