
Primeira Liga · Portugalsko
Maritimo: forma a statistiky
Forma PRPPP
Aktuální série
0
bez porážky
0
výher v řadě
1
proher v řadě
3
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.10 | D FC Porto | 1:2 | P |
| 09.19 | V Gil Vicente | 1:1 | R |
| 09.14 | V Moreirense | 3:1 | P |
| 09.05 | D Benfica | 0:3 | P |
| 08.29 | V Arouca | 2:1 | P |
| 08.22 | D Academico Viseu | 2:2 | R |
| 08.16 | V Famalicao | 1:2 | V |
| 08.08 | D Casa Pia | 1:0 | V |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 8 | 2 | 2 | 4 | 9:14 |
| Doma | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:7 |
| Venku | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:7 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 88% (7/8) | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
| Over 2,5 gólu | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Over 3,5 gólu | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Oba týmy skórují | 75% (6/8) | 50% (2/4) | 100% (4/4) |
| Čisté konto | 13% (1/8) | 25% (1/4) | 0% (0/4) |
| Nedal gól | 13% (1/8) | 25% (1/4) | 0% (0/4) |
| Výhry | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Remízy | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Gól v 1. poločase | 88% (7/8) | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 63% (5/8) | 50% (2/4) | 75% (3/4) |
| Gól ve 2. poločase | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
| Over 1,5 žluté karty | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Over 2,5 žluté karty | 88% (7/8) | 100% (4/4) | 75% (3/4) |
| Over 3,5 žluté karty | 50% (4/8) | 75% (3/4) | 25% (1/4) |
| Over 4,5 žluté karty | 25% (2/8) | 50% (2/4) | 0% (0/4) |
| Over 5,5 žluté karty | 13% (1/8) | 25% (1/4) | 0% (0/4) |
| Over 6,5 žluté karty | 13% (1/8) | 25% (1/4) | 0% (0/4) |
| Over 7,5 žluté karty | 13% (1/8) | 25% (1/4) | 0% (0/4) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 88% (7/8) | 100% (4/4) | 75% (3/4) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 88% (7/8) | 100% (4/4) | 75% (3/4) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 88% (7/8) | 100% (4/4) | 75% (3/4) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 75% (6/8) | 100% (4/4) | 50% (2/4) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 88% (7/8) | 100% (4/4) | 75% (3/4) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 75% (6/8) | 100% (4/4) | 50% (2/4) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 75% (6/8) | 100% (4/4) | 50% (2/4) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 75% (6/8) | 100% (4/4) | 50% (2/4) |
| Over 6,5 rohu | 75% (6/8) | 100% (4/4) | 50% (2/4) |
| Over 7,5 rohu | 63% (5/8) | 100% (4/4) | 25% (1/4) |
| Over 8,5 rohu | 13% (1/8) | 25% (1/4) | 0% (0/4) |
| Over 9,5 rohu | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
| Over 10,5 rohu | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
| Over 11,5 rohu | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
| Over 12,5 rohu | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
Kádr v této sezoně
Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.
| Hráč | Zápasy | Min. | G | A | Střely | Na branku | Fauly | Žluté | Červené |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Romain Correia Obr | 8 | 720 | 1 | 0 | 4 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| Paulo Henrique Obr | 8 | 720 | 1 | 0 | 8 | 3 | 8 | 0 | 0 |
| Igor Julião Obr | 8 | 708 | 0 | 0 | 2 | 1 | 16 | 4 | 0 |
| Raphael Guzzo Zál | 8 | 678 | 1 | 0 | 4 | 3 | 13 | 3 | 0 |
| Martín Tejón Zál | 8 | 667 | 1 | 1 | 13 | 5 | 10 | 0 | 0 |
| Adrián Butzke Úto | 8 | 641 | 1 | 0 | 8 | 1 | 11 | 1 | 0 |
| Rodrigo Andrade Zál | 8 | 595 | 0 | 0 | 3 | 2 | 18 | 2 | 0 |
| Alfonso Pastor Bra | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Rafael Fernandes Obr | 6 | 537 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Vladan Danilović Zál | 7 | 512 | 0 | 0 | 2 | 1 | 9 | 1 | 0 |
| Simo Bouzaidi Zál | 4 | 246 | 1 | 0 | 3 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| Gábor Szalai Obr | 4 | 190 | 1 | 0 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| Bryan Limbombe Úto | 4 | 188 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Maxime Dominguez Zál | 5 | 188 | 0 | 1 | 1 | 1 | 6 | 1 | 0 |
| Francisco Vieites Bra | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Samuel Bamba Úto | 7 | 128 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Maurice Boakye Úto | 8 | 125 | 1 | 1 | 3 | 2 | 5 | 0 | 0 |
| Israel Ayuma Zál | 5 | 113 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 | 1 | 0 |
| Ibrahim Alani Zál | 2 | 101 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Tomás Tavares Obr | 3 | 87 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Nilton Varela Obr | 3 | 67 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Mons Bassouamina Úto | 3 | 33 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Yellu Santiago Zál | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |