
Segunda División · Španělsko
Castellón: forma a statistiky
Forma VPRVV
Aktuální série
1
bez porážky
1
výher v řadě
0
proher v řadě
1
zápasů se vstřeleným gólem
1
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | V Las Palmas | 0:3 | V |
| 10.11 | V FC Andorra | 1:0 | P |
| 10.04 | D AD Ceuta FC | 1:1 | R |
| 09.28 | V Leganes | 0:2 | V |
| 09.19 | D Tenerife | 5:0 | V |
| 09.12 | V Girona | 1:2 | V |
| 09.06 | D Albacete | 2:0 | V |
| 08.31 | V Celta de Vigo II | 1:2 | V |
| 08.23 | D Sabadell | 0:0 | R |
| 08.14 | V Real Sociedad II | 0:1 | V |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 10 | 7 | 2 | 1 | 18:4 |
| Doma | 4 | 2 | 2 | 0 | 8:1 |
| Venku | 6 | 5 | 0 | 1 | 10:3 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 70% (7/10) | 75% (3/4) | 67% (4/6) |
| Over 2,5 gólu | 40% (4/10) | 25% (1/4) | 50% (3/6) |
| Over 3,5 gólu | 10% (1/10) | 25% (1/4) | 0% (0/6) |
| Oba týmy skórují | 30% (3/10) | 25% (1/4) | 33% (2/6) |
| Čisté konto | 60% (6/10) | 75% (3/4) | 50% (3/6) |
| Nedal gól | 20% (2/10) | 25% (1/4) | 17% (1/6) |
| Výhry | 70% (7/10) | 50% (2/4) | 83% (5/6) |
| Remízy | 20% (2/10) | 50% (2/4) | 0% (0/6) |
| Gól v 1. poločase | 80% (8/10) | 50% (2/4) | 100% (6/6) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 20% (2/10) | 25% (1/4) | 17% (1/6) |
| Gól ve 2. poločase | 70% (7/10) | 75% (3/4) | 67% (4/6) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 40% (4/10) | 50% (2/4) | 33% (2/6) |
| Over 1,5 žluté karty | 100% (10/10) | 100% (4/4) | 100% (6/6) |
| Over 2,5 žluté karty | 80% (8/10) | 50% (2/4) | 100% (6/6) |
| Over 3,5 žluté karty | 80% (8/10) | 50% (2/4) | 100% (6/6) |
| Over 4,5 žluté karty | 60% (6/10) | 25% (1/4) | 83% (5/6) |
| Over 5,5 žluté karty | 60% (6/10) | 25% (1/4) | 83% (5/6) |
| Over 6,5 žluté karty | 40% (4/10) | 25% (1/4) | 50% (3/6) |
| Over 7,5 žluté karty | 10% (1/10) | 0% (0/4) | 17% (1/6) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 80% (8/10) | 75% (3/4) | 83% (5/6) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 70% (7/10) | 50% (2/4) | 83% (5/6) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 50% (5/10) | 50% (2/4) | 50% (3/6) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 40% (4/10) | 50% (2/4) | 33% (2/6) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 30% (3/10) | 25% (1/4) | 33% (2/6) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 30% (3/10) | 25% (1/4) | 33% (2/6) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 70% (7/10) | 50% (2/4) | 83% (5/6) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 50% (5/10) | 25% (1/4) | 67% (4/6) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 50% (5/10) | 25% (1/4) | 67% (4/6) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 50% (5/10) | 25% (1/4) | 67% (4/6) |
| Over 6,5 rohu | 80% (8/10) | 75% (3/4) | 83% (5/6) |
| Over 7,5 rohu | 80% (8/10) | 75% (3/4) | 83% (5/6) |
| Over 8,5 rohu | 60% (6/10) | 50% (2/4) | 67% (4/6) |
| Over 9,5 rohu | 50% (5/10) | 50% (2/4) | 50% (3/6) |
| Over 10,5 rohu | 30% (3/10) | 0% (0/4) | 50% (3/6) |
| Over 11,5 rohu | 20% (2/10) | 0% (0/4) | 33% (2/6) |
| Over 12,5 rohu | 20% (2/10) | 0% (0/4) | 33% (2/6) |