
Segunda División · Španělsko
Almeria: forma a statistiky
Forma VVVVV
Aktuální série
7
bez porážky
7
výher v řadě
0
proher v řadě
7
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | V Real Sociedad II | 2:4 | V |
| 10.11 | D Leganes | 3:0 | V |
| 10.03 | D Burgos | 2:1 | V |
| 09.27 | V Mallorca | 0:1 | V |
| 09.20 | D Celta de Vigo II | 2:0 | V |
| 09.12 | V Cordoba | 0:2 | V |
| 09.06 | D Cadiz | 3:2 | V |
| 08.29 | V Sabadell | 1:0 | P |
| 08.23 | V Tenerife | 1:0 | P |
| 08.17 | D Eldense | 3:0 | V |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 10 | 8 | 0 | 2 | 20:7 |
| Doma | 5 | 5 | 0 | 0 | 13:3 |
| Venku | 5 | 3 | 0 | 2 | 7:4 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 70% (7/10) | 100% (5/5) | 40% (2/5) |
| Over 2,5 gólu | 50% (5/10) | 80% (4/5) | 20% (1/5) |
| Over 3,5 gólu | 20% (2/10) | 20% (1/5) | 20% (1/5) |
| Oba týmy skórují | 30% (3/10) | 40% (2/5) | 20% (1/5) |
| Čisté konto | 50% (5/10) | 60% (3/5) | 40% (2/5) |
| Nedal gól | 20% (2/10) | 0% (0/5) | 40% (2/5) |
| Výhry | 80% (8/10) | 100% (5/5) | 60% (3/5) |
| Remízy | 0% (0/10) | 0% (0/5) | 0% (0/5) |
| Gól v 1. poločase | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 40% (4/10) | 60% (3/5) | 20% (1/5) |
| Gól ve 2. poločase | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 40% (4/10) | 40% (2/5) | 40% (2/5) |
| Over 1,5 žluté karty | 90% (9/10) | 80% (4/5) | 100% (5/5) |
| Over 2,5 žluté karty | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Over 3,5 žluté karty | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Over 4,5 žluté karty | 50% (5/10) | 40% (2/5) | 60% (3/5) |
| Over 5,5 žluté karty | 40% (4/10) | 20% (1/5) | 60% (3/5) |
| Over 6,5 žluté karty | 40% (4/10) | 20% (1/5) | 60% (3/5) |
| Over 7,5 žluté karty | 20% (2/10) | 0% (0/5) | 40% (2/5) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 60% (6/10) | 80% (4/5) | 40% (2/5) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 60% (6/10) | 80% (4/5) | 40% (2/5) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 80% (8/10) | 60% (3/5) | 100% (5/5) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 70% (7/10) | 60% (3/5) | 80% (4/5) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 60% (6/10) | 40% (2/5) | 80% (4/5) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 40% (4/10) | 40% (2/5) | 40% (2/5) |
| Over 6,5 rohu | 100% (10/10) | 100% (5/5) | 100% (5/5) |
| Over 7,5 rohu | 70% (7/10) | 60% (3/5) | 80% (4/5) |
| Over 8,5 rohu | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Over 9,5 rohu | 50% (5/10) | 60% (3/5) | 40% (2/5) |
| Over 10,5 rohu | 50% (5/10) | 60% (3/5) | 40% (2/5) |
| Over 11,5 rohu | 30% (3/10) | 20% (1/5) | 40% (2/5) |
| Over 12,5 rohu | 10% (1/10) | 20% (1/5) | 0% (0/5) |