
Segunda División · Španělsko
Real Sociedad II: forma a statistiky
Forma PPPPP
Aktuální série
0
bez porážky
0
výher v řadě
5
proher v řadě
4
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | D Almeria | 2:4 | P |
| 10.10 | V Celta de Vigo II | 4:1 | P |
| 10.04 | D Granada CF | 2:3 | P |
| 09.26 | V AD Ceuta FC | 3:1 | P |
| 09.19 | D Mallorca | 0:1 | P |
| 09.12 | V FC Andorra | 1:3 | V |
| 09.05 | D Tenerife | 1:1 | R |
| 08.31 | V Burgos | 2:2 | R |
| 08.22 | V Albacete | 1:2 | V |
| 08.14 | D Castellón | 0:1 | P |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 10 | 2 | 2 | 6 | 14:21 |
| Doma | 5 | 0 | 1 | 4 | 5:10 |
| Venku | 5 | 2 | 1 | 2 | 9:11 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 80% (8/10) | 60% (3/5) | 100% (5/5) |
| Over 2,5 gólu | 70% (7/10) | 40% (2/5) | 100% (5/5) |
| Over 3,5 gólu | 60% (6/10) | 40% (2/5) | 80% (4/5) |
| Oba týmy skórují | 80% (8/10) | 60% (3/5) | 100% (5/5) |
| Čisté konto | 0% (0/10) | 0% (0/5) | 0% (0/5) |
| Nedal gól | 20% (2/10) | 40% (2/5) | 0% (0/5) |
| Výhry | 20% (2/10) | 0% (0/5) | 40% (2/5) |
| Remízy | 20% (2/10) | 20% (1/5) | 20% (1/5) |
| Gól v 1. poločase | 70% (7/10) | 60% (3/5) | 80% (4/5) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 60% (6/10) | 40% (2/5) | 80% (4/5) |
| Gól ve 2. poločase | 90% (9/10) | 80% (4/5) | 100% (5/5) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Over 1,5 žluté karty | 100% (10/10) | 100% (5/5) | 100% (5/5) |
| Over 2,5 žluté karty | 100% (10/10) | 100% (5/5) | 100% (5/5) |
| Over 3,5 žluté karty | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Over 4,5 žluté karty | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Over 5,5 žluté karty | 50% (5/10) | 40% (2/5) | 60% (3/5) |
| Over 6,5 žluté karty | 10% (1/10) | 0% (0/5) | 20% (1/5) |
| Over 7,5 žluté karty | 10% (1/10) | 0% (0/5) | 20% (1/5) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 100% (10/10) | 100% (5/5) | 100% (5/5) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 100% (10/10) | 100% (5/5) | 100% (5/5) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 100% (10/10) | 100% (5/5) | 100% (5/5) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 50% (5/10) | 40% (2/5) | 60% (3/5) |
| Over 6,5 rohu | 90% (9/10) | 80% (4/5) | 100% (5/5) |
| Over 7,5 rohu | 90% (9/10) | 80% (4/5) | 100% (5/5) |
| Over 8,5 rohu | 70% (7/10) | 40% (2/5) | 100% (5/5) |
| Over 9,5 rohu | 60% (6/10) | 40% (2/5) | 80% (4/5) |
| Over 10,5 rohu | 50% (5/10) | 40% (2/5) | 60% (3/5) |
| Over 11,5 rohu | 20% (2/10) | 40% (2/5) | 0% (0/5) |
| Over 12,5 rohu | 10% (1/10) | 20% (1/5) | 0% (0/5) |
Kádr v této sezoně
Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.
| Hráč | Zápasy | Min. | G | A | Střely | Na branku | Fauly | Žluté | Červené |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aitor Fraga Bra | 10 | 900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lander Astiazaran Zál | 9 | 810 | 2 | 1 | 25 | 7 | 12 | 2 | 0 |
| Kazunari Kita Obr | 9 | 786 | 1 | 0 | 5 | 2 | 10 | 2 | 1 |
| Tomy Carbonell Zál | 10 | 735 | 0 | 0 | 6 | 2 | 13 | 2 | 0 |
| Dani Díaz Zál | 10 | 712 | 1 | 4 | 10 | 5 | 5 | 1 | 0 |
| Gorka Gorosabel Zál | 10 | 704 | 3 | 1 | 10 | 6 | 22 | 0 | 0 |
| Jon Balda Obr | 9 | 658 | 1 | 1 | 6 | 1 | 13 | 4 | 0 |
| Gorka Carrera Zarranz Úto | 8 | 590 | 2 | 0 | 10 | 3 | 12 | 1 | 0 |
| Jon Garro Obr | 8 | 560 | 0 | 0 | 4 | 2 | 2 | 2 | 0 |
| Ibai Aguirre Zál | 10 | 521 | 0 | 0 | 3 | 2 | 7 | 2 | 0 |
| Unax Agote Obr | 7 | 415 | 0 | 0 | 2 | 0 | 10 | 3 | 0 |
| Alex Lebarbier Zál | 7 | 396 | 0 | 0 | 2 | 1 | 8 | 2 | 0 |
| Iker Calderon Obr | 5 | 393 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0 | 0 |
| Iñaki Rupérez Obr | 5 | 340 | 1 | 1 | 5 | 1 | 6 | 2 | 0 |
| Iker Ropero Obr | 4 | 285 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| Arkaitz Mariezkurrena Úto | 8 | 278 | 2 | 0 | 7 | 4 | 15 | 2 | 1 |
| Javier Soroeta Úto | 7 | 174 | 1 | 0 | 6 | 3 | 8 | 1 | 0 |
| Jon Eceizabarrena Zál | 8 | 163 | 0 | 2 | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Luken Beitia Obr | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sydney Osazuwa Úto | 3 | 76 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 |
| Alex Marchal Úto | 1 | 67 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Andrews Adjabeng Úto | 4 | 51 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Ekain Orobengoa Úto | 2 | 41 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Unax Ayo Larrañaga Obr | 2 | 39 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Joan Oleaga Zál | 2 | 34 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Peru Larrañaga Vázquez Obr | 1 | 27 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |