PropsyTypera
Süper Lig · Turecko

Beşiktaş: forma a statistiky

Forma VPVVV

Aktuální série

1
bez porážky
1
výher v řadě
0
proher v řadě
5
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě

Poslední zápasy

DatumSoupeřVýsledek
10.11D Kocaelispor2:1V
09.20V Amed3:2P
09.11D Erzurumspor FK3:0V
09.05V Fenerbahçe1:2V
08.31D Çorum FK6:2V
08.23V Alanyaspor1:0P
08.16D Eyüpspor1:0V

Bilance

ZápasyZVRPGóly
Celkem750216:8
Doma440012:3
Venku31024:5

Statistiky

StatistikaCelkemDomaVenku
Over 1,5 gólu71% (5/7)75% (3/4)67% (2/3)
Over 2,5 gólu71% (5/7)75% (3/4)67% (2/3)
Over 3,5 gólu29% (2/7)25% (1/4)33% (1/3)
Oba týmy skórují57% (4/7)50% (2/4)67% (2/3)
Čisté konto29% (2/7)50% (2/4)0% (0/3)
Nedal gól14% (1/7)0% (0/4)33% (1/3)
Výhry71% (5/7)100% (4/4)33% (1/3)
Remízy0% (0/7)0% (0/4)0% (0/3)
Gól v 1. poločase86% (6/7)100% (4/4)67% (2/3)
Over 1,5 v 1. poločase71% (5/7)75% (3/4)67% (2/3)
Gól ve 2. poločase71% (5/7)50% (2/4)100% (3/3)
Over 1,5 ve 2. poločase29% (2/7)25% (1/4)33% (1/3)
Over 1,5 žluté karty86% (6/7)100% (4/4)67% (2/3)
Over 2,5 žluté karty86% (6/7)100% (4/4)67% (2/3)
Over 3,5 žluté karty57% (4/7)50% (2/4)67% (2/3)
Over 4,5 žluté karty57% (4/7)50% (2/4)67% (2/3)
Over 5,5 žluté karty29% (2/7)0% (0/4)67% (2/3)
Over 6,5 žluté karty29% (2/7)0% (0/4)67% (2/3)
Over 7,5 žluté karty14% (1/7)0% (0/4)33% (1/3)
Fauly týmu Over 8,586% (6/7)100% (4/4)67% (2/3)
Fauly týmu Over 9,571% (5/7)75% (3/4)67% (2/3)
Fauly týmu Over 10,571% (5/7)75% (3/4)67% (2/3)
Fauly týmu Over 11,543% (3/7)25% (1/4)67% (2/3)
Fauly týmu Over 12,543% (3/7)25% (1/4)67% (2/3)
Fauly týmu Over 13,543% (3/7)25% (1/4)67% (2/3)
Fauly v zápase Over 20,586% (6/7)75% (3/4)100% (3/3)
Fauly v zápase Over 22,571% (5/7)50% (2/4)100% (3/3)
Fauly v zápase Over 24,557% (4/7)25% (1/4)100% (3/3)
Fauly v zápase Over 26,557% (4/7)25% (1/4)100% (3/3)
Over 6,5 rohu100% (7/7)100% (4/4)100% (3/3)
Over 7,5 rohu100% (7/7)100% (4/4)100% (3/3)
Over 8,5 rohu100% (7/7)100% (4/4)100% (3/3)
Over 9,5 rohu86% (6/7)100% (4/4)67% (2/3)
Over 10,5 rohu71% (5/7)75% (3/4)67% (2/3)
Over 11,5 rohu29% (2/7)25% (1/4)33% (1/3)
Over 12,5 rohu29% (2/7)25% (1/4)33% (1/3)

Kádr v této sezoně

Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.

HráčZápasyMin.GAStřelyNa brankuFaulyŽlutéČervené
Alexander Nübel Bra76300000000
Orkun Kökçü Zál758522105530
Emmanuel Agbadou Obr754801101210
Salih Özcan Zál754700211310
Leandro Trossard Zál647511136520
Václav Černý Zál746821116310
Amir Murillo Obr64511031810
Rıdvan Yılmaz Obr64411041000
Junior Olaitan Zál64220242100
Emirhan Topçu Obr53731011620
Dušan Vlahović Úto5369601410720
Tiago Djaló Obr53280030810
İlhan Fakılı Úto72381174410
Hyeon-gyu Oh Úto62160173400
Kassoum Ouattara Obr51890000210
Taylan Bulut Obr31830000400
Wilfred Ndidi Zál61620011500
Fabio Miretti Zál31480010100
Ernest Poku Úto3650010100
Semih Kılıçsoy Úto1630000300
Kartal Kayra Yılmaz Zál2310000100
Milot Rashica Zál2210033000