PropsyTypera
Süper Lig · Turecko

Gençlerbirliği S.K.: forma a statistiky

Forma PRPPP

Aktuální série

0
bez porážky
0
výher v řadě
1
proher v řadě
0
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě

Poslední zápasy

DatumSoupeřVýsledek
10.17D Galatasaray0:1P
10.10D Amed2:2R
09.19V Başakşehir4:0P
09.13D Kasımpaşa1:2P
09.06V Trabzonspor5:0P
08.28D Erzurumspor FK1:1R
08.23V Göztepe0:1V
08.15D Fenerbahçe2:1V

Bilance

ZápasyZVRPGóly
Celkem82247:16
Doma51226:7
Venku31021:9

Statistiky

StatistikaCelkemDomaVenku
Over 1,5 gólu75% (6/8)80% (4/5)67% (2/3)
Over 2,5 gólu63% (5/8)60% (3/5)67% (2/3)
Over 3,5 gólu38% (3/8)20% (1/5)67% (2/3)
Oba týmy skórují50% (4/8)80% (4/5)0% (0/3)
Čisté konto13% (1/8)0% (0/5)33% (1/3)
Nedal gól38% (3/8)20% (1/5)67% (2/3)
Výhry25% (2/8)20% (1/5)33% (1/3)
Remízy25% (2/8)40% (2/5)0% (0/3)
Gól v 1. poločase63% (5/8)60% (3/5)67% (2/3)
Over 1,5 v 1. poločase38% (3/8)20% (1/5)67% (2/3)
Gól ve 2. poločase100% (8/8)100% (5/5)100% (3/3)
Over 1,5 ve 2. poločase63% (5/8)60% (3/5)67% (2/3)
Over 1,5 žluté karty75% (6/8)60% (3/5)100% (3/3)
Over 2,5 žluté karty75% (6/8)60% (3/5)100% (3/3)
Over 3,5 žluté karty50% (4/8)60% (3/5)33% (1/3)
Over 4,5 žluté karty38% (3/8)60% (3/5)0% (0/3)
Over 5,5 žluté karty38% (3/8)60% (3/5)0% (0/3)
Over 6,5 žluté karty13% (1/8)20% (1/5)0% (0/3)
Over 7,5 žluté karty13% (1/8)20% (1/5)0% (0/3)
Fauly týmu Over 8,588% (7/8)80% (4/5)100% (3/3)
Fauly týmu Over 9,575% (6/8)80% (4/5)67% (2/3)
Fauly týmu Over 10,575% (6/8)80% (4/5)67% (2/3)
Fauly týmu Over 11,575% (6/8)80% (4/5)67% (2/3)
Fauly týmu Over 12,538% (3/8)60% (3/5)0% (0/3)
Fauly týmu Over 13,538% (3/8)60% (3/5)0% (0/3)
Fauly v zápase Over 20,575% (6/8)80% (4/5)67% (2/3)
Fauly v zápase Over 22,563% (5/8)60% (3/5)67% (2/3)
Fauly v zápase Over 24,550% (4/8)60% (3/5)33% (1/3)
Fauly v zápase Over 26,525% (2/8)20% (1/5)33% (1/3)
Over 6,5 rohu100% (8/8)100% (5/5)100% (3/3)
Over 7,5 rohu100% (8/8)100% (5/5)100% (3/3)
Over 8,5 rohu88% (7/8)80% (4/5)100% (3/3)
Over 9,5 rohu63% (5/8)60% (3/5)67% (2/3)
Over 10,5 rohu50% (4/8)60% (3/5)33% (1/3)
Over 11,5 rohu38% (3/8)60% (3/5)0% (0/3)
Over 12,5 rohu38% (3/8)60% (3/5)0% (0/3)

Kádr v této sezoně

Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.

HráčZápasyMin.GAStřelyNa brankuFaulyŽlutéČervené
İrfan Can Eğribayat Bra87200000110
Dimitris Goutas Obr87200150710
Franco Tongya Zál869010641000
Ousmane Diabate Zál866111941530
Tiago Gouveia Zál756601126610
Pedro Pereira Obr65400000510
Abdurrahim Dursun Obr75100100610
Oğulcan Ülgün Zál74911163810
Adama Malouda Traoré Zál64621075500
Thalisson Obr54451042720
Sekou Koita Úto73531172400
Pedro Mendes Úto53480061400
Rafael Luis Zál52741032200
Žan Žužek Obr32700010400
Firatcan Üzüm Obr62410020510
Metehan Baltacı Obr62110010310
Salih Uçan Zál72080041300
Ensar Kemaloğlu Zál2760010000
Victor Orakpo Úto3350000300
Prince Martor Úto4300021000
Cheikh Niasse Zál1290000010
Moussa Kyabou Zál1240000000
Yiğit Hamza Aydar Obr1240000100
Peter Etebo Zál1150000000
Göktug Erdem Zál1100000000
Ensar Çavuşoğlu Obr110000000