
Süper Lig · Turecko
Konyaspor: forma a statistiky
Forma PRRVP
Aktuální série
0
bez porážky
0
výher v řadě
1
proher v řadě
0
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | V Amed | 1:0 | P |
| 10.11 | D Başakşehir | 0:0 | R |
| 09.18 | V Kasımpaşa | 0:0 | R |
| 09.12 | D Trabzonspor | 1:0 | V |
| 09.05 | V Erzurumspor FK | 1:0 | P |
| 08.29 | D Kocaelispor | 1:2 | P |
| 08.22 | V Fenerbahçe | 4:2 | P |
| 08.15 | D Rizespor | 0:1 | P |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 8 | 1 | 2 | 5 | 4:9 |
| Doma | 4 | 1 | 1 | 2 | 2:3 |
| Venku | 4 | 0 | 1 | 3 | 2:6 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Over 2,5 gólu | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Over 3,5 gólu | 13% (1/8) | 0% (0/4) | 25% (1/4) |
| Oba týmy skórují | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Čisté konto | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
| Nedal gól | 63% (5/8) | 50% (2/4) | 75% (3/4) |
| Výhry | 13% (1/8) | 25% (1/4) | 0% (0/4) |
| Remízy | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Gól v 1. poločase | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 13% (1/8) | 0% (0/4) | 25% (1/4) |
| Gól ve 2. poločase | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Over 1,5 žluté karty | 88% (7/8) | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
| Over 2,5 žluté karty | 88% (7/8) | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
| Over 3,5 žluté karty | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Over 4,5 žluté karty | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
| Over 5,5 žluté karty | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Over 6,5 žluté karty | 13% (1/8) | 0% (0/4) | 25% (1/4) |
| Over 7,5 žluté karty | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 88% (7/8) | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 88% (7/8) | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 63% (5/8) | 75% (3/4) | 50% (2/4) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 50% (4/8) | 75% (3/4) | 25% (1/4) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 88% (7/8) | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Over 6,5 rohu | 88% (7/8) | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
| Over 7,5 rohu | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Over 8,5 rohu | 50% (4/8) | 25% (1/4) | 75% (3/4) |
| Over 9,5 rohu | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Over 10,5 rohu | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
| Over 11,5 rohu | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
| Over 12,5 rohu | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
Kádr v této sezoně
Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.
| Hráč | Zápasy | Min. | G | A | Střely | Na branku | Fauly | Žluté | Červené |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Melih İbrahimoğlu Zál | 8 | 699 | 0 | 0 | 5 | 0 | 12 | 3 | 0 |
| Jackson Muleka Úto | 8 | 645 | 0 | 0 | 7 | 2 | 14 | 1 | 0 |
| Deniz Türüç Zál | 8 | 606 | 1 | 0 | 13 | 5 | 7 | 3 | 0 |
| Diogo Gonçalves Zál | 8 | 593 | 0 | 1 | 8 | 4 | 7 | 0 | 0 |
| Adil Demirbağ Obr | 7 | 563 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | 3 | 0 |
| Marko Jevtović Zál | 8 | 547 | 0 | 0 | 4 | 2 | 6 | 2 | 0 |
| Bahadır Han Güngördü Bra | 6 | 518 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rajmund Tóth Zál | 7 | 475 | 1 | 0 | 6 | 4 | 7 | 1 | 0 |
| Arthur Masuaku Obr | 7 | 470 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7 | 1 | 0 |
| Uğurcan Yazğılı Obr | 6 | 468 | 0 | 0 | 2 | 1 | 12 | 0 | 0 |
| Yhoan Andzouana Obr | 6 | 463 | 0 | 1 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Rayyan Baniya Obr | 7 | 459 | 0 | 0 | 4 | 1 | 5 | 2 | 0 |
| Chidozie Awaziem Obr | 6 | 427 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 |
| Ebrima Colley Zál | 7 | 235 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| Deniz Ertaş Bra | 3 | 202 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Enis Bardhi Zál | 6 | 109 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 1 | 1 |
| Mostafa Mohamed Úto | 5 | 107 | 0 | 0 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Arif Boşluk Obr | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Enis Destan Úto | 3 | 75 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Jean-Luc Dompé Úto | 4 | 73 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Blaž Kramer Úto | 2 | 39 | 0 | 0 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Emir Bars Úto | 2 | 38 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |