PropsyTypera
Süper Lig · Turecko

Konyaspor: forma a statistiky

Forma PRRVP

Aktuální série

0
bez porážky
0
výher v řadě
1
proher v řadě
0
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě

Poslední zápasy

DatumSoupeřVýsledek
10.17V Amed1:0P
10.11D Başakşehir0:0R
09.18V Kasımpaşa0:0R
09.12D Trabzonspor1:0V
09.05V Erzurumspor FK1:0P
08.29D Kocaelispor1:2P
08.22V Fenerbahçe4:2P
08.15D Rizespor0:1P

Bilance

ZápasyZVRPGóly
Celkem81254:9
Doma41122:3
Venku40132:6

Statistiky

StatistikaCelkemDomaVenku
Over 1,5 gólu25% (2/8)25% (1/4)25% (1/4)
Over 2,5 gólu25% (2/8)25% (1/4)25% (1/4)
Over 3,5 gólu13% (1/8)0% (0/4)25% (1/4)
Oba týmy skórují25% (2/8)25% (1/4)25% (1/4)
Čisté konto38% (3/8)50% (2/4)25% (1/4)
Nedal gól63% (5/8)50% (2/4)75% (3/4)
Výhry13% (1/8)25% (1/4)0% (0/4)
Remízy25% (2/8)25% (1/4)25% (1/4)
Gól v 1. poločase50% (4/8)50% (2/4)50% (2/4)
Over 1,5 v 1. poločase13% (1/8)0% (0/4)25% (1/4)
Gól ve 2. poločase50% (4/8)50% (2/4)50% (2/4)
Over 1,5 ve 2. poločase25% (2/8)25% (1/4)25% (1/4)
Over 1,5 žluté karty88% (7/8)75% (3/4)100% (4/4)
Over 2,5 žluté karty88% (7/8)75% (3/4)100% (4/4)
Over 3,5 žluté karty75% (6/8)75% (3/4)75% (3/4)
Over 4,5 žluté karty50% (4/8)50% (2/4)50% (2/4)
Over 5,5 žluté karty25% (2/8)25% (1/4)25% (1/4)
Over 6,5 žluté karty13% (1/8)0% (0/4)25% (1/4)
Over 7,5 žluté karty0% (0/8)0% (0/4)0% (0/4)
Fauly týmu Over 8,588% (7/8)75% (3/4)100% (4/4)
Fauly týmu Over 9,588% (7/8)75% (3/4)100% (4/4)
Fauly týmu Over 10,563% (5/8)75% (3/4)50% (2/4)
Fauly týmu Over 11,550% (4/8)75% (3/4)25% (1/4)
Fauly týmu Over 12,538% (3/8)50% (2/4)25% (1/4)
Fauly týmu Over 13,538% (3/8)50% (2/4)25% (1/4)
Fauly v zápase Over 20,588% (7/8)75% (3/4)100% (4/4)
Fauly v zápase Over 22,575% (6/8)75% (3/4)75% (3/4)
Fauly v zápase Over 24,550% (4/8)50% (2/4)50% (2/4)
Fauly v zápase Over 26,538% (3/8)25% (1/4)50% (2/4)
Over 6,5 rohu88% (7/8)75% (3/4)100% (4/4)
Over 7,5 rohu75% (6/8)75% (3/4)75% (3/4)
Over 8,5 rohu50% (4/8)25% (1/4)75% (3/4)
Over 9,5 rohu38% (3/8)25% (1/4)50% (2/4)
Over 10,5 rohu0% (0/8)0% (0/4)0% (0/4)
Over 11,5 rohu0% (0/8)0% (0/4)0% (0/4)
Over 12,5 rohu0% (0/8)0% (0/4)0% (0/4)

Kádr v této sezoně

Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.

HráčZápasyMin.GAStřelyNa brankuFaulyŽlutéČervené
Melih İbrahimoğlu Zál869900501230
Jackson Muleka Úto864500721410
Deniz Türüç Zál860610135730
Diogo Gonçalves Zál85930184700
Adil Demirbağ Obr75630031630
Marko Jevtović Zál85470042620
Bahadır Han Güngördü Bra65180000000
Rajmund Tóth Zál74751064710
Arthur Masuaku Obr74700010710
Uğurcan Yazğılı Obr646800211200
Yhoan Andzouana Obr64630121300
Rayyan Baniya Obr74590041520
Chidozie Awaziem Obr64270020220
Ebrima Colley Zál72351042200
Deniz Ertaş Bra32020000000
Enis Bardhi Zál61090011311
Mostafa Mohamed Úto51070050100
Arif Boşluk Obr1900000200
Enis Destan Úto3750000200
Jean-Luc Dompé Úto4730010000
Blaž Kramer Úto2390041100
Emir Bars Úto2380010000