
Eliteserien · Norwegia
Bodo/Glimt: forma i statystyki
Forma ZZPZZ
Aktualne serie
2
bez porażki
2
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
16
mecze ze strzelonym golem
1
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | N Ham-Kam | 0:2 | Z |
| 10.10 | U Kristiansund BK | 3:1 | Z |
| 09.20 | N Brann | 2:1 | P |
| 09.14 | U Sandefjord | 3:2 | Z |
| 09.04 | N Fredrikstad | 1:2 | Z |
| 08.30 | U Rosenborg | 4:2 | Z |
| 08.08 | N Valerenga | 1:2 | Z |
| 07.31 | U Lillestrom | 4:0 | Z |
| 07.26 | N Sandefjord | 0:3 | Z |
| 07.22 | U Ham-Kam | 3:0 | Z |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 23 | 18 | 2 | 3 | 58:20 |
| U siebie | 11 | 10 | 0 | 1 | 34:7 |
| Na wyjeździe | 12 | 8 | 2 | 2 | 24:13 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 91% (21/23) | 82% (9/11) | 100% (12/12) |
| Over 2.5 gola | 74% (17/23) | 82% (9/11) | 67% (8/12) |
| Over 3.5 gola | 43% (10/23) | 64% (7/11) | 25% (3/12) |
| Obie drużyny strzelą | 43% (10/23) | 36% (4/11) | 50% (6/12) |
| Czyste konto | 48% (11/23) | 55% (6/11) | 42% (5/12) |
| Nie strzelił gola | 9% (2/23) | 9% (1/11) | 8% (1/12) |
| Zwycięstwa | 78% (18/23) | 91% (10/11) | 67% (8/12) |
| Remisy | 9% (2/23) | 0% (0/11) | 17% (2/12) |
| Gol w 1. połowie | 100% (23/23) | 100% (11/11) | 100% (12/12) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 43% (10/23) | 36% (4/11) | 50% (6/12) |
| Gol w 2. połowie | 87% (20/23) | 82% (9/11) | 92% (11/12) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 65% (15/23) | 82% (9/11) | 50% (6/12) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 65% (15/23) | 64% (7/11) | 67% (8/12) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 43% (10/23) | 36% (4/11) | 50% (6/12) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 17% (4/23) | 18% (2/11) | 17% (2/12) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 4% (1/23) | 9% (1/11) | 0% (0/12) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 0% (0/23) | 0% (0/11) | 0% (0/12) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 0% (0/23) | 0% (0/11) | 0% (0/12) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 0% (0/23) | 0% (0/11) | 0% (0/12) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 70% (16/23) | 64% (7/11) | 75% (9/12) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 43% (10/23) | 36% (4/11) | 50% (6/12) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 26% (6/23) | 27% (3/11) | 25% (3/12) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 17% (4/23) | 9% (1/11) | 25% (3/12) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 9% (2/23) | 0% (0/11) | 17% (2/12) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 9% (2/23) | 0% (0/11) | 17% (2/12) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 43% (10/23) | 55% (6/11) | 33% (4/12) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 17% (4/23) | 9% (1/11) | 25% (3/12) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 13% (3/23) | 9% (1/11) | 17% (2/12) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 13% (3/23) | 9% (1/11) | 17% (2/12) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 74% (17/23) | 82% (9/11) | 67% (8/12) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 74% (17/23) | 82% (9/11) | 67% (8/12) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 65% (15/23) | 82% (9/11) | 50% (6/12) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 52% (12/23) | 73% (8/11) | 33% (4/12) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 43% (10/23) | 73% (8/11) | 17% (2/12) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 35% (8/23) | 64% (7/11) | 8% (1/12) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 13% (3/23) | 18% (2/11) | 8% (1/12) |
Kadra w tym sezonie
Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.
| Zawodnik | Mecze | Min. | G | A | Strzały | Celne | Faule | Żółte | Czerwone |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Odin Luras Bjørtuft Obr | 23 | 2009 | 0 | 1 | 15 | 5 | 24 | 1 | 0 |
| Fredrik Sjøvold Obr | 23 | 1980 | 3 | 3 | 18 | 7 | 15 | 1 | 0 |
| Nikita Haikin Bra | 21 | 1890 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Patrick Berg Pom | 21 | 1790 | 2 | 2 | 32 | 13 | 6 | 1 | 0 |
| Ole Didrik Blomberg Nap | 23 | 1726 | 6 | 7 | 25 | 17 | 20 | 2 | 0 |
| Sondre Auklend Pom | 22 | 1589 | 1 | 4 | 21 | 10 | 15 | 3 | 0 |
| Sondre Fet Pom | 22 | 1433 | 4 | 2 | 22 | 9 | 16 | 1 | 0 |
| Jens Petter Hauge Pom | 20 | 1286 | 5 | 4 | 26 | 13 | 14 | 1 | 0 |
| Fredrik André Bjørkan Obr | 21 | 1243 | 3 | 2 | 12 | 5 | 15 | 0 | 0 |
| Haitam Aleesami Obr | 17 | 1203 | 1 | 0 | 6 | 2 | 11 | 0 | 0 |
| Isak Dybvik Määttä Obr | 23 | 1079 | 1 | 0 | 10 | 3 | 6 | 0 | 0 |
| Kasper Høgh Nap | 12 | 938 | 7 | 4 | 30 | 17 | 11 | 0 | 0 |
| Andreas Helmersen Nap | 20 | 897 | 12 | 1 | 39 | 22 | 27 | 1 | 0 |
| Ola Brynhildsen Nap | 17 | 834 | 2 | 1 | 29 | 14 | 3 | 0 | 0 |
| Håkon Evjen Pom | 13 | 753 | 5 | 1 | 12 | 8 | 5 | 1 | 0 |
| Jostein Gundersen Obr | 8 | 562 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 |
| Villads Nielsen Obr | 6 | 370 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Ulrik Saltnes Pom | 12 | 312 | 0 | 0 | 9 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| Daniel Bassi Nap | 10 | 215 | 0 | 1 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Joshua Kitolano Pom | 6 | 195 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Julian Lund Bra | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Anders Klynge Pom | 6 | 159 | 1 | 0 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| Joel Mugisha Mvuka Pom | 5 | 136 | 1 | 0 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| Mikkel Bro Hansen Nap | 6 | 60 | 1 | 0 | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 |
| Magnus Riisnæs Pom | 3 | 34 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| August Mikkelsen Nap | 1 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |