
Eliteserien · Norwegia
Tromso: forma i statystyki
Forma RZPPR
Dziś o 19:15: Tromso vs KFUM Oslo
Aktualne serie
2
bez porażki
0
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
3
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.11 | N Fredrikstad | 1:1 | R |
| 09.20 | U Ham-Kam | 3:2 | Z |
| 09.12 | N Rosenborg | 5:3 | P |
| 09.06 | N Kristiansund BK | 2:0 | P |
| 08.30 | U Sarpsborg 08 FF | 0:0 | R |
| 08.16 | N Molde | 3:2 | P |
| 08.02 | N Aalesund | 2:6 | Z |
| 07.18 | N Ham-Kam | 1:4 | Z |
| 07.11 | U Valerenga | 4:0 | Z |
| 05.29 | N KFUM Oslo | 0:0 | R |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 22 | 11 | 6 | 5 | 41:30 |
| U siebie | 11 | 7 | 3 | 1 | 21:9 |
| Na wyjeździe | 11 | 4 | 3 | 4 | 20:21 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 82% (18/22) | 82% (9/11) | 82% (9/11) |
| Over 2.5 gola | 50% (11/22) | 45% (5/11) | 55% (6/11) |
| Over 3.5 gola | 45% (10/22) | 45% (5/11) | 45% (5/11) |
| Obie drużyny strzelą | 45% (10/22) | 27% (3/11) | 64% (7/11) |
| Czyste konto | 41% (9/22) | 64% (7/11) | 18% (2/11) |
| Nie strzelił gola | 27% (6/22) | 27% (3/11) | 27% (3/11) |
| Zwycięstwa | 50% (11/22) | 64% (7/11) | 36% (4/11) |
| Remisy | 27% (6/22) | 27% (3/11) | 27% (3/11) |
| Gol w 1. połowie | 73% (16/22) | 64% (7/11) | 82% (9/11) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 32% (7/22) | 36% (4/11) | 27% (3/11) |
| Gol w 2. połowie | 86% (19/22) | 82% (9/11) | 91% (10/11) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 50% (11/22) | 55% (6/11) | 45% (5/11) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 68% (15/22) | 73% (8/11) | 64% (7/11) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 55% (12/22) | 55% (6/11) | 55% (6/11) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 36% (8/22) | 18% (2/11) | 55% (6/11) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 18% (4/22) | 0% (0/11) | 36% (4/11) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 0% (0/22) | 0% (0/11) | 0% (0/11) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 0% (0/22) | 0% (0/11) | 0% (0/11) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 0% (0/22) | 0% (0/11) | 0% (0/11) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 91% (20/22) | 82% (9/11) | 100% (11/11) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 64% (14/22) | 55% (6/11) | 73% (8/11) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 55% (12/22) | 45% (5/11) | 64% (7/11) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 45% (10/22) | 27% (3/11) | 64% (7/11) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 27% (6/22) | 18% (2/11) | 36% (4/11) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 23% (5/22) | 18% (2/11) | 27% (3/11) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 64% (14/22) | 36% (4/11) | 91% (10/11) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 50% (11/22) | 18% (2/11) | 82% (9/11) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 32% (7/22) | 18% (2/11) | 45% (5/11) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 32% (7/22) | 18% (2/11) | 45% (5/11) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 82% (18/22) | 100% (11/11) | 64% (7/11) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 77% (17/22) | 91% (10/11) | 64% (7/11) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 50% (11/22) | 55% (6/11) | 45% (5/11) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 41% (9/22) | 36% (4/11) | 45% (5/11) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 36% (8/22) | 36% (4/11) | 36% (4/11) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 23% (5/22) | 18% (2/11) | 27% (3/11) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 23% (5/22) | 18% (2/11) | 27% (3/11) |