
Eliteserien · Norwegia
Aalesund: forma i statystyki
Forma ZPZPZ
Aktualne serie
1
bez porażki
1
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
16
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | N Kristiansund BK | 1:4 | Z |
| 10.11 | U Sarpsborg 08 FF | 2:4 | P |
| 09.19 | N Molde | 1:2 | Z |
| 09.13 | N KFUM Oslo | 2:1 | P |
| 09.04 | U Start | 2:0 | Z |
| 08.30 | N Viking | 2:1 | P |
| 08.16 | U Valerenga | 5:5 | R |
| 08.09 | N Ham-Kam | 1:1 | R |
| 08.02 | U Tromso | 2:6 | P |
| 07.26 | U Viking | 1:1 | R |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 23 | 5 | 9 | 9 | 39:51 |
| U siebie | 12 | 2 | 6 | 4 | 24:30 |
| Na wyjeździe | 11 | 3 | 3 | 5 | 15:21 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 96% (22/23) | 100% (12/12) | 91% (10/11) |
| Over 2.5 gola | 70% (16/23) | 75% (9/12) | 64% (7/11) |
| Over 3.5 gola | 48% (11/23) | 67% (8/12) | 27% (3/11) |
| Obie drużyny strzelą | 87% (20/23) | 92% (11/12) | 82% (9/11) |
| Czyste konto | 4% (1/23) | 8% (1/12) | 0% (0/11) |
| Nie strzelił gola | 9% (2/23) | 0% (0/12) | 18% (2/11) |
| Zwycięstwa | 22% (5/23) | 17% (2/12) | 27% (3/11) |
| Remisy | 39% (9/23) | 50% (6/12) | 27% (3/11) |
| Gol w 1. połowie | 91% (21/23) | 92% (11/12) | 91% (10/11) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 57% (13/23) | 67% (8/12) | 45% (5/11) |
| Gol w 2. połowie | 91% (21/23) | 92% (11/12) | 91% (10/11) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 61% (14/23) | 75% (9/12) | 45% (5/11) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 83% (19/23) | 83% (10/12) | 82% (9/11) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 74% (17/23) | 67% (8/12) | 82% (9/11) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 52% (12/23) | 50% (6/12) | 55% (6/11) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 30% (7/23) | 25% (3/12) | 36% (4/11) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 17% (4/23) | 17% (2/12) | 18% (2/11) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 9% (2/23) | 8% (1/12) | 9% (1/11) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 4% (1/23) | 0% (0/12) | 9% (1/11) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 91% (21/23) | 100% (12/12) | 82% (9/11) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 83% (19/23) | 83% (10/12) | 82% (9/11) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 78% (18/23) | 83% (10/12) | 73% (8/11) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 70% (16/23) | 75% (9/12) | 64% (7/11) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 61% (14/23) | 67% (8/12) | 55% (6/11) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 52% (12/23) | 58% (7/12) | 45% (5/11) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 74% (17/23) | 83% (10/12) | 64% (7/11) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 57% (13/23) | 67% (8/12) | 45% (5/11) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 43% (10/23) | 50% (6/12) | 36% (4/11) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 30% (7/23) | 42% (5/12) | 18% (2/11) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 100% (23/23) | 100% (12/12) | 100% (11/11) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 100% (23/23) | 100% (12/12) | 100% (11/11) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 96% (22/23) | 92% (11/12) | 100% (11/11) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 91% (21/23) | 83% (10/12) | 100% (11/11) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 78% (18/23) | 75% (9/12) | 82% (9/11) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 65% (15/23) | 58% (7/12) | 73% (8/11) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 48% (11/23) | 50% (6/12) | 45% (5/11) |