
Eliteserien · Norwegia
Sandefjord: forma i statystyki
Forma PRZPR
Dziś o 17:00: Sandefjord vs Lillestrom
Aktualne serie
0
bez porażki
0
wygrane z rzędu
1
przegrane z rzędu
0
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | U Lillestrom | 0:2 | P |
| 10.10 | N Rosenborg | 1:1 | R |
| 09.20 | U Start | 3:0 | Z |
| 09.14 | N Bodo/Glimt | 3:2 | P |
| 09.04 | U Viking | 1:1 | R |
| 08.30 | U Brann | 0:0 | R |
| 08.16 | N Sarpsborg 08 FF | 1:2 | Z |
| 08.07 | U KFUM Oslo | 0:1 | P |
| 08.01 | N Fredrikstad | 1:0 | P |
| 07.26 | U Bodo/Glimt | 0:3 | P |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 23 | 6 | 6 | 11 | 22:30 |
| U siebie | 12 | 3 | 5 | 4 | 10:12 |
| Na wyjeździe | 11 | 3 | 1 | 7 | 12:18 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 70% (16/23) | 67% (8/12) | 73% (8/11) |
| Over 2.5 gola | 43% (10/23) | 25% (3/12) | 64% (7/11) |
| Over 3.5 gola | 17% (4/23) | 8% (1/12) | 27% (3/11) |
| Obie drużyny strzelą | 48% (11/23) | 25% (3/12) | 73% (8/11) |
| Czyste konto | 26% (6/23) | 42% (5/12) | 9% (1/11) |
| Nie strzelił gola | 35% (8/23) | 50% (6/12) | 18% (2/11) |
| Zwycięstwa | 26% (6/23) | 25% (3/12) | 27% (3/11) |
| Remisy | 26% (6/23) | 42% (5/12) | 9% (1/11) |
| Gol w 1. połowie | 74% (17/23) | 50% (6/12) | 100% (11/11) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 22% (5/23) | 17% (2/12) | 27% (3/11) |
| Gol w 2. połowie | 61% (14/23) | 58% (7/12) | 64% (7/11) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 43% (10/23) | 42% (5/12) | 45% (5/11) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 87% (20/23) | 100% (12/12) | 73% (8/11) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 78% (18/23) | 92% (11/12) | 64% (7/11) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 57% (13/23) | 67% (8/12) | 45% (5/11) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 35% (8/23) | 42% (5/12) | 27% (3/11) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 9% (2/23) | 8% (1/12) | 9% (1/11) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 0% (0/23) | 0% (0/12) | 0% (0/11) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 0% (0/23) | 0% (0/12) | 0% (0/11) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 91% (21/23) | 100% (12/12) | 82% (9/11) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 87% (20/23) | 92% (11/12) | 82% (9/11) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 78% (18/23) | 83% (10/12) | 73% (8/11) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 70% (16/23) | 75% (9/12) | 64% (7/11) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 43% (10/23) | 50% (6/12) | 36% (4/11) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 39% (9/23) | 50% (6/12) | 27% (3/11) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 87% (20/23) | 100% (12/12) | 73% (8/11) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 70% (16/23) | 92% (11/12) | 45% (5/11) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 43% (10/23) | 58% (7/12) | 27% (3/11) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 35% (8/23) | 50% (6/12) | 18% (2/11) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 100% (23/23) | 100% (12/12) | 100% (11/11) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 96% (22/23) | 92% (11/12) | 100% (11/11) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 83% (19/23) | 75% (9/12) | 91% (10/11) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 74% (17/23) | 67% (8/12) | 82% (9/11) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 61% (14/23) | 50% (6/12) | 73% (8/11) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 39% (9/23) | 25% (3/12) | 55% (6/11) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 30% (7/23) | 17% (2/12) | 45% (5/11) |