
Eliteserien · Norsko
Bodo/Glimt: forma a statistiky
Forma VVPVV
Aktuální série
2
bez porážky
2
výher v řadě
0
proher v řadě
16
zápasů se vstřeleným gólem
1
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | V Ham-Kam | 0:2 | V |
| 10.10 | D Kristiansund BK | 3:1 | V |
| 09.20 | V Brann | 2:1 | P |
| 09.14 | D Sandefjord | 3:2 | V |
| 09.04 | V Fredrikstad | 1:2 | V |
| 08.30 | D Rosenborg | 4:2 | V |
| 08.08 | V Valerenga | 1:2 | V |
| 07.31 | D Lillestrom | 4:0 | V |
| 07.26 | V Sandefjord | 0:3 | V |
| 07.22 | D Ham-Kam | 3:0 | V |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 23 | 18 | 2 | 3 | 58:20 |
| Doma | 11 | 10 | 0 | 1 | 34:7 |
| Venku | 12 | 8 | 2 | 2 | 24:13 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 91% (21/23) | 82% (9/11) | 100% (12/12) |
| Over 2,5 gólu | 74% (17/23) | 82% (9/11) | 67% (8/12) |
| Over 3,5 gólu | 43% (10/23) | 64% (7/11) | 25% (3/12) |
| Oba týmy skórují | 43% (10/23) | 36% (4/11) | 50% (6/12) |
| Čisté konto | 48% (11/23) | 55% (6/11) | 42% (5/12) |
| Nedal gól | 9% (2/23) | 9% (1/11) | 8% (1/12) |
| Výhry | 78% (18/23) | 91% (10/11) | 67% (8/12) |
| Remízy | 9% (2/23) | 0% (0/11) | 17% (2/12) |
| Gól v 1. poločase | 100% (23/23) | 100% (11/11) | 100% (12/12) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 43% (10/23) | 36% (4/11) | 50% (6/12) |
| Gól ve 2. poločase | 87% (20/23) | 82% (9/11) | 92% (11/12) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 65% (15/23) | 82% (9/11) | 50% (6/12) |
| Over 1,5 žluté karty | 65% (15/23) | 64% (7/11) | 67% (8/12) |
| Over 2,5 žluté karty | 43% (10/23) | 36% (4/11) | 50% (6/12) |
| Over 3,5 žluté karty | 17% (4/23) | 18% (2/11) | 17% (2/12) |
| Over 4,5 žluté karty | 4% (1/23) | 9% (1/11) | 0% (0/12) |
| Over 5,5 žluté karty | 0% (0/23) | 0% (0/11) | 0% (0/12) |
| Over 6,5 žluté karty | 0% (0/23) | 0% (0/11) | 0% (0/12) |
| Over 7,5 žluté karty | 0% (0/23) | 0% (0/11) | 0% (0/12) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 70% (16/23) | 64% (7/11) | 75% (9/12) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 43% (10/23) | 36% (4/11) | 50% (6/12) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 26% (6/23) | 27% (3/11) | 25% (3/12) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 17% (4/23) | 9% (1/11) | 25% (3/12) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 9% (2/23) | 0% (0/11) | 17% (2/12) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 9% (2/23) | 0% (0/11) | 17% (2/12) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 43% (10/23) | 55% (6/11) | 33% (4/12) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 17% (4/23) | 9% (1/11) | 25% (3/12) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 13% (3/23) | 9% (1/11) | 17% (2/12) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 13% (3/23) | 9% (1/11) | 17% (2/12) |
| Over 6,5 rohu | 74% (17/23) | 82% (9/11) | 67% (8/12) |
| Over 7,5 rohu | 74% (17/23) | 82% (9/11) | 67% (8/12) |
| Over 8,5 rohu | 65% (15/23) | 82% (9/11) | 50% (6/12) |
| Over 9,5 rohu | 52% (12/23) | 73% (8/11) | 33% (4/12) |
| Over 10,5 rohu | 43% (10/23) | 73% (8/11) | 17% (2/12) |
| Over 11,5 rohu | 35% (8/23) | 64% (7/11) | 8% (1/12) |
| Over 12,5 rohu | 13% (3/23) | 18% (2/11) | 8% (1/12) |