
Eliteserien · Norwegia
Valerenga: forma i statystyki
Forma ZPRPR
Dziś o 17:00: Valerenga vs Brann
Aktualne serie
1
bez porażki
1
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
3
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | U Brann | 3:1 | Z |
| 10.12 | N KFUM Oslo | 2:1 | P |
| 09.20 | U Fredrikstad | 1:1 | R |
| 09.12 | N Lillestrom | 2:0 | P |
| 09.06 | N Sarpsborg 08 FF | 2:2 | R |
| 08.30 | U Molde | 3:4 | P |
| 08.16 | N Aalesund | 5:5 | R |
| 08.08 | U Bodo/Glimt | 1:2 | P |
| 07.31 | U Ham-Kam | 0:3 | P |
| 07.26 | N Brann | 2:3 | Z |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 23 | 7 | 5 | 11 | 38:46 |
| U siebie | 12 | 5 | 2 | 5 | 23:20 |
| Na wyjeździe | 11 | 2 | 3 | 6 | 15:26 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 87% (20/23) | 83% (10/12) | 91% (10/11) |
| Over 2.5 gola | 61% (14/23) | 67% (8/12) | 55% (6/11) |
| Over 3.5 gola | 48% (11/23) | 50% (6/12) | 45% (5/11) |
| Obie drużyny strzelą | 61% (14/23) | 67% (8/12) | 55% (6/11) |
| Czyste konto | 9% (2/23) | 8% (1/12) | 9% (1/11) |
| Nie strzelił gola | 30% (7/23) | 25% (3/12) | 36% (4/11) |
| Zwycięstwa | 30% (7/23) | 42% (5/12) | 18% (2/11) |
| Remisy | 22% (5/23) | 17% (2/12) | 27% (3/11) |
| Gol w 1. połowie | 87% (20/23) | 83% (10/12) | 91% (10/11) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 48% (11/23) | 42% (5/12) | 55% (6/11) |
| Gol w 2. połowie | 78% (18/23) | 75% (9/12) | 82% (9/11) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 57% (13/23) | 67% (8/12) | 45% (5/11) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 70% (16/23) | 58% (7/12) | 82% (9/11) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 43% (10/23) | 42% (5/12) | 45% (5/11) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 39% (9/23) | 42% (5/12) | 36% (4/11) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 30% (7/23) | 33% (4/12) | 27% (3/11) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 22% (5/23) | 25% (3/12) | 18% (2/11) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 9% (2/23) | 17% (2/12) | 0% (0/11) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 4% (1/23) | 8% (1/12) | 0% (0/11) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 87% (20/23) | 83% (10/12) | 91% (10/11) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 74% (17/23) | 67% (8/12) | 82% (9/11) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 57% (13/23) | 50% (6/12) | 64% (7/11) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 43% (10/23) | 33% (4/12) | 55% (6/11) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 26% (6/23) | 17% (2/12) | 36% (4/11) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 22% (5/23) | 8% (1/12) | 36% (4/11) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 52% (12/23) | 42% (5/12) | 64% (7/11) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 30% (7/23) | 17% (2/12) | 45% (5/11) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 17% (4/23) | 8% (1/12) | 27% (3/11) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 17% (4/23) | 8% (1/12) | 27% (3/11) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 96% (22/23) | 92% (11/12) | 100% (11/11) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 78% (18/23) | 75% (9/12) | 82% (9/11) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 78% (18/23) | 75% (9/12) | 82% (9/11) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 74% (17/23) | 75% (9/12) | 73% (8/11) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 74% (17/23) | 75% (9/12) | 73% (8/11) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 65% (15/23) | 67% (8/12) | 64% (7/11) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 52% (12/23) | 58% (7/12) | 45% (5/11) |
Kadra w tym sezonie
Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.
| Zawodnik | Mecze | Min. | G | A | Strzały | Celne | Faule | Żółte | Czerwone |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Oscar Hedvall Bra | 23 | 2070 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aaron Kiil Olsen Obr | 22 | 1951 | 1 | 1 | 7 | 5 | 17 | 5 | 0 |
| Carl Lange Pom | 23 | 1937 | 6 | 1 | 32 | 15 | 23 | 3 | 0 |
| Kolbeinn Finnsson Obr | 20 | 1765 | 0 | 5 | 8 | 4 | 17 | 5 | 0 |
| Mathias Grundetjern Nap | 22 | 1622 | 5 | 5 | 43 | 21 | 26 | 4 | 0 |
| Lucas Haren Pom | 22 | 1461 | 10 | 2 | 38 | 23 | 13 | 1 | 0 |
| Hakon Sjatil Obr | 21 | 1459 | 0 | 0 | 5 | 0 | 22 | 4 | 0 |
| Magnus Westergaard Pom | 22 | 1383 | 1 | 1 | 19 | 6 | 31 | 4 | 0 |
| Ivan Näsberg Obr | 18 | 1320 | 1 | 0 | 6 | 2 | 13 | 3 | 1 |
| Henrik Bjørdal Pom | 16 | 1302 | 1 | 6 | 22 | 11 | 22 | 2 | 1 |
| Sebastian Jarl Obr | 12 | 930 | 2 | 0 | 6 | 4 | 10 | 2 | 0 |
| Petter Strand Pom | 23 | 928 | 2 | 1 | 13 | 5 | 12 | 0 | 0 |
| Filip Thorvaldsen Nap | 13 | 876 | 3 | 1 | 23 | 11 | 4 | 0 | 0 |
| Ambina Fidèle Brice Pom | 16 | 665 | 0 | 1 | 11 | 1 | 19 | 3 | 0 |
| Elias Sørensen Pom | 10 | 535 | 1 | 0 | 10 | 6 | 4 | 1 | 0 |
| Ghayas Zahid Pom | 7 | 345 | 0 | 1 | 6 | 1 | 3 | 1 | 0 |
| Dennis Gjengaar Nap | 5 | 343 | 0 | 0 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Kevin Tshiembe Obr | 12 | 342 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | 1 | 0 |
| Gabriel Rajkovic Nap | 16 | 334 | 2 | 1 | 10 | 4 | 10 | 1 | 0 |
| Ole Christian Saeter Nap | 10 | 331 | 0 | 2 | 11 | 0 | 10 | 2 | 0 |
| Odin Thiago Holm Pom | 13 | 321 | 0 | 0 | 3 | 2 | 2 | 1 | 0 |
| Mohamed Ofkir Pom | 6 | 270 | 2 | 2 | 7 | 4 | 4 | 0 | 0 |
| Vegar Eggen Hedenstad Obr | 7 | 185 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 |
| Håvard Nielsen Nap | 3 | 82 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Ole Christian Saeter Nap | 1 | 19 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Elbasan Rashani Nap | 1 | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Elias Kristoffersen Hagen Pom | 1 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |