
Ligue 2 · Francja
Montpellier: forma i statystyki
Forma ZRZPR
Aktualne serie
3
bez porażki
1
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
4
mecze ze strzelonym golem
1
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.09 | U Grenoble | 2:0 | Z |
| 09.18 | N Reims | 1:1 | R |
| 09.11 | U Pau FC | 1:0 | Z |
| 09.05 | N Saint Etienne | 3:1 | P |
| 08.28 | U Boulogne | 0:0 | R |
| 08.21 | N Dunkerque | 0:1 | Z |
| 08.14 | N Nancy | 0:1 | Z |
| 08.08 | U Dijon | 1:1 | R |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 8 | 4 | 3 | 1 | 8:5 |
| U siebie | 4 | 2 | 2 | 0 | 4:1 |
| Na wyjeździe | 4 | 2 | 1 | 1 | 4:4 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
| Over 2.5 gola | 13% (1/8) | 0% (0/4) | 25% (1/4) |
| Over 3.5 gola | 13% (1/8) | 0% (0/4) | 25% (1/4) |
| Obie drużyny strzelą | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Czyste konto | 63% (5/8) | 75% (3/4) | 50% (2/4) |
| Nie strzelił gola | 13% (1/8) | 25% (1/4) | 0% (0/4) |
| Zwycięstwa | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
| Remisy | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
| Gol w 1. połowie | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 25% (2/8) | 0% (0/4) | 50% (2/4) |
| Gol w 2. połowie | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 88% (7/8) | 100% (4/4) | 75% (3/4) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 75% (6/8) | 100% (4/4) | 50% (2/4) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 75% (6/8) | 50% (2/4) | 100% (4/4) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 88% (7/8) | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 88% (7/8) | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 75% (6/8) | 50% (2/4) | 100% (4/4) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 13% (1/8) | 25% (1/4) | 0% (0/4) |