
Ligue 2 · Франція
Montpellier: форма та статистика
Форма ВНВПН
Поточні серії
3
без поразок
1
перемог поспіль
0
поразок поспіль
4
матчів із забитим голом
1
сухих матчів поспіль
Останні матчі
| Дата | Суперник | Рахунок | |
|---|---|---|---|
| 10.09 | В Grenoble | 2:0 | В |
| 09.18 | У Reims | 1:1 | Н |
| 09.11 | В Pau FC | 1:0 | В |
| 09.05 | У Saint Etienne | 3:1 | П |
| 08.28 | В Boulogne | 0:0 | Н |
| 08.21 | У Dunkerque | 0:1 | В |
| 08.14 | У Nancy | 0:1 | В |
| 08.08 | В Dijon | 1:1 | Н |
Баланс
| Матчі | М | В | Н | П | Голи |
|---|---|---|---|---|---|
| Разом | 8 | 4 | 3 | 1 | 8:5 |
| Вдома | 4 | 2 | 2 | 0 | 4:1 |
| У гостях | 4 | 2 | 1 | 1 | 4:4 |
Статистика
| Статистика | Разом | Вдома | Гості |
|---|---|---|---|
| Тотал більше 1,5 | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
| Тотал більше 2,5 | 13% (1/8) | 0% (0/4) | 25% (1/4) |
| Тотал більше 3,5 | 13% (1/8) | 0% (0/4) | 25% (1/4) |
| Обидві заб’ють | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Сухий матч (без пропущених) | 63% (5/8) | 75% (3/4) | 50% (2/4) |
| Не забили | 13% (1/8) | 25% (1/4) | 0% (0/4) |
| Перемоги | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
| Нічиї | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
| Гол у 1-му таймі | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Тотал більше 1,5 у 1-му таймі | 25% (2/8) | 0% (0/4) | 50% (2/4) |
| Гол у 2-му таймі | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Тотал більше 1,5 у 2-му таймі | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Жовті картки більше 1,5 | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Жовті картки більше 2,5 | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Жовті картки більше 3,5 | 88% (7/8) | 100% (4/4) | 75% (3/4) |
| Жовті картки більше 4,5 | 75% (6/8) | 100% (4/4) | 50% (2/4) |
| Жовті картки більше 5,5 | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
| Жовті картки більше 6,5 | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Жовті картки більше 7,5 | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
| Фоли команди більше 8,5 | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Фоли команди більше 9,5 | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Фоли команди більше 10,5 | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Фоли команди більше 11,5 | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Фоли команди більше 12,5 | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Фоли команди більше 13,5 | 75% (6/8) | 50% (2/4) | 100% (4/4) |
| Фоли в матчі більше 20,5 | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Фоли в матчі більше 22,5 | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Фоли в матчі більше 24,5 | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Фоли в матчі більше 26,5 | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Кутові більше 6,5 | 88% (7/8) | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
| Кутові більше 7,5 | 88% (7/8) | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
| Кутові більше 8,5 | 75% (6/8) | 50% (2/4) | 100% (4/4) |
| Кутові більше 9,5 | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Кутові більше 10,5 | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Кутові більше 11,5 | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Кутові більше 12,5 | 13% (1/8) | 25% (1/4) | 0% (0/4) |