
Super League · Szwajcaria
FC Sion: forma i statystyki
Forma PRZZZ
Aktualne serie
0
bez porażki
0
wygrane z rzędu
1
przegrane z rzędu
0
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.10 | N Servette FC | 3:0 | P |
| 09.19 | U FC Zurich | 1:1 | R |
| 09.15 | N Grasshoppers | 2:5 | Z |
| 09.12 | N FC St. Gallen | 0:3 | Z |
| 09.06 | U FC Thun | 3:2 | Z |
| 09.03 | N FC Basel 1893 | 1:2 | Z |
| 08.30 | U FC Lugano | 1:2 | P |
| 08.09 | U FC Vaduz | 3:2 | Z |
| 08.02 | U FC Luzern | 3:0 | Z |
| 07.26 | N BSC Young Boys | 4:2 | P |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 10 | 6 | 1 | 3 | 23:17 |
| U siebie | 5 | 3 | 1 | 1 | 11:7 |
| Na wyjeździe | 5 | 3 | 0 | 2 | 12:10 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 100% (10/10) | 100% (5/5) | 100% (5/5) |
| Over 2.5 gola | 90% (9/10) | 80% (4/5) | 100% (5/5) |
| Over 3.5 gola | 40% (4/10) | 40% (2/5) | 40% (2/5) |
| Obie drużyny strzelą | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Czyste konto | 20% (2/10) | 20% (1/5) | 20% (1/5) |
| Nie strzelił gola | 10% (1/10) | 0% (0/5) | 20% (1/5) |
| Zwycięstwa | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Remisy | 10% (1/10) | 20% (1/5) | 0% (0/5) |
| Gol w 1. połowie | 100% (10/10) | 100% (5/5) | 100% (5/5) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 70% (7/10) | 60% (3/5) | 80% (4/5) |
| Gol w 2. połowie | 90% (9/10) | 80% (4/5) | 100% (5/5) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 80% (8/10) | 60% (3/5) | 100% (5/5) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 80% (8/10) | 60% (3/5) | 100% (5/5) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 50% (5/10) | 40% (2/5) | 60% (3/5) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 50% (5/10) | 40% (2/5) | 60% (3/5) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 30% (3/10) | 20% (1/5) | 40% (2/5) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 10% (1/10) | 0% (0/5) | 20% (1/5) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 0% (0/10) | 0% (0/5) | 0% (0/5) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 70% (7/10) | 40% (2/5) | 100% (5/5) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 50% (5/10) | 20% (1/5) | 80% (4/5) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 10% (1/10) | 0% (0/5) | 20% (1/5) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 10% (1/10) | 0% (0/5) | 20% (1/5) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 10% (1/10) | 0% (0/5) | 20% (1/5) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 0% (0/10) | 0% (0/5) | 0% (0/5) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 70% (7/10) | 60% (3/5) | 80% (4/5) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 20% (2/10) | 20% (1/5) | 20% (1/5) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 50% (5/10) | 60% (3/5) | 40% (2/5) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 30% (3/10) | 40% (2/5) | 20% (1/5) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 10% (1/10) | 20% (1/5) | 0% (0/5) |