
Super League · Szwajcaria
FC Thun: forma i statystyki
Forma PZPPP
Aktualne serie
0
bez porażki
0
wygrane z rzędu
1
przegrane z rzędu
3
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.10 | N FC Zurich | 4:2 | P |
| 09.20 | N FC Vaduz | 1:2 | Z |
| 09.16 | U Servette FC | 2:4 | P |
| 09.12 | U Grasshoppers | 0:1 | P |
| 09.06 | N FC Sion | 3:2 | P |
| 09.02 | U Lausanne | 0:0 | R |
| 08.30 | N FC St. Gallen | 3:4 | Z |
| 08.09 | N FC Basel 1893 | 4:2 | P |
| 08.01 | U BSC Young Boys | 0:6 | P |
| 07.25 | N FC Luzern | 1:3 | Z |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 10 | 3 | 1 | 6 | 17:27 |
| U siebie | 4 | 0 | 1 | 3 | 2:11 |
| Na wyjeździe | 6 | 3 | 0 | 3 | 15:16 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 80% (8/10) | 50% (2/4) | 100% (6/6) |
| Over 2.5 gola | 80% (8/10) | 50% (2/4) | 100% (6/6) |
| Over 3.5 gola | 70% (7/10) | 50% (2/4) | 83% (5/6) |
| Obie drużyny strzelą | 70% (7/10) | 25% (1/4) | 100% (6/6) |
| Czyste konto | 10% (1/10) | 25% (1/4) | 0% (0/6) |
| Nie strzelił gola | 30% (3/10) | 75% (3/4) | 0% (0/6) |
| Zwycięstwa | 30% (3/10) | 0% (0/4) | 50% (3/6) |
| Remisy | 10% (1/10) | 25% (1/4) | 0% (0/6) |
| Gol w 1. połowie | 90% (9/10) | 75% (3/4) | 100% (6/6) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 60% (6/10) | 50% (2/4) | 67% (4/6) |
| Gol w 2. połowie | 80% (8/10) | 50% (2/4) | 100% (6/6) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 80% (8/10) | 50% (2/4) | 100% (6/6) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 100% (10/10) | 100% (4/4) | 100% (6/6) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 80% (8/10) | 75% (3/4) | 83% (5/6) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 80% (8/10) | 75% (3/4) | 83% (5/6) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 40% (4/10) | 50% (2/4) | 33% (2/6) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 20% (2/10) | 50% (2/4) | 0% (0/6) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 0% (0/10) | 0% (0/4) | 0% (0/6) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 0% (0/10) | 0% (0/4) | 0% (0/6) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 100% (10/10) | 100% (4/4) | 100% (6/6) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 100% (10/10) | 100% (4/4) | 100% (6/6) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 90% (9/10) | 100% (4/4) | 83% (5/6) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 90% (9/10) | 100% (4/4) | 83% (5/6) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 90% (9/10) | 100% (4/4) | 83% (5/6) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 90% (9/10) | 100% (4/4) | 83% (5/6) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 100% (10/10) | 100% (4/4) | 100% (6/6) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 100% (10/10) | 100% (4/4) | 100% (6/6) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 90% (9/10) | 100% (4/4) | 83% (5/6) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 60% (6/10) | 100% (4/4) | 33% (2/6) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 90% (9/10) | 100% (4/4) | 83% (5/6) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 80% (8/10) | 100% (4/4) | 67% (4/6) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 70% (7/10) | 75% (3/4) | 67% (4/6) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 60% (6/10) | 50% (2/4) | 67% (4/6) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 50% (5/10) | 50% (2/4) | 50% (3/6) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 40% (4/10) | 50% (2/4) | 33% (2/6) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 30% (3/10) | 25% (1/4) | 33% (2/6) |
Kadra w tym sezonie
Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.
| Zawodnik | Mecze | Min. | G | A | Strzały | Celne | Faule | Żółte | Czerwone |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Niklas Steffen Bra | 10 | 915 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 |
| Jan Bamert Obr | 10 | 892 | 1 | 0 | 5 | 1 | 17 | 2 | 1 |
| Justin Roth Pom | 10 | 725 | 0 | 0 | 4 | 0 | 16 | 2 | 0 |
| Fabio Saiz Pom | 9 | 683 | 2 | 1 | 7 | 2 | 12 | 1 | 0 |
| Nils Reichmuth Pom | 10 | 641 | 2 | 1 | 18 | 6 | 21 | 1 | 0 |
| Nicolas Bürgy Obr | 7 | 632 | 1 | 1 | 6 | 3 | 9 | 2 | 0 |
| Brighton Labeau Nap | 9 | 615 | 3 | 0 | 9 | 6 | 15 | 0 | 0 |
| Nassim Zoukit Pom | 9 | 548 | 0 | 0 | 5 | 1 | 11 | 3 | 0 |
| Fabio Fehr Obr | 8 | 538 | 1 | 2 | 10 | 3 | 5 | 2 | 0 |
| Lucien Dähler Obr | 6 | 484 | 0 | 1 | 2 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| Tom Strannegård Obr | 7 | 473 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | 1 | 0 |
| Nico Maier Pom | 10 | 426 | 1 | 0 | 7 | 1 | 9 | 1 | 0 |
| Furkan Dursun Nap | 7 | 388 | 2 | 4 | 9 | 3 | 9 | 1 | 0 |
| Dorian Derbaci Pom | 5 | 277 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 |
| Layton Stewart Nap | 3 | 247 | 1 | 0 | 5 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| Marco Bürki Obr | 3 | 207 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 1 | 1 |
| Mattias Käit Pom | 6 | 196 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| Simon Lengen Nap | 4 | 193 | 1 | 0 | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 |
| Marc Gutbub Nap | 3 | 177 | 1 | 2 | 4 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| Noah Christoffersson Nap | 6 | 175 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Olivier Mambwa Obr | 4 | 129 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 |
| Ashvin Balaruban Obr | 2 | 105 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Michael Heule Obr | 3 | 104 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Valmir Matoshi Pom | 2 | 83 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Adam Ilic Pom | 1 | 57 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| Riccardo Braschi Nap | 2 | 35 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Louis Passavant Obr | 3 | 29 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Patrik Kristal Pom | 1 | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |