
Super League · Szwajcaria
Grasshoppers: forma i statystyki
Forma PPPZR
Aktualne serie
0
bez porażki
0
wygrane z rzędu
3
przegrane z rzędu
0
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.11 | U BSC Young Boys | 0:2 | P |
| 09.19 | N FC Luzern | 5:1 | P |
| 09.15 | U FC Sion | 2:5 | P |
| 09.12 | N FC Thun | 0:1 | Z |
| 09.05 | U FC Zurich | 2:2 | R |
| 09.02 | U FC St. Gallen | 2:0 | Z |
| 08.30 | N FC Vaduz | 5:2 | P |
| 08.08 | N Servette FC | 2:1 | P |
| 08.02 | U FC Lugano | 1:4 | P |
| 07.25 | N Lausanne | 1:1 | R |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 10 | 2 | 2 | 6 | 13:26 |
| U siebie | 5 | 1 | 1 | 3 | 7:13 |
| Na wyjeździe | 5 | 1 | 1 | 3 | 6:13 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Over 2.5 gola | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Over 3.5 gola | 50% (5/10) | 60% (3/5) | 40% (2/5) |
| Obie drużyny strzelą | 70% (7/10) | 60% (3/5) | 80% (4/5) |
| Czyste konto | 20% (2/10) | 20% (1/5) | 20% (1/5) |
| Nie strzelił gola | 10% (1/10) | 20% (1/5) | 0% (0/5) |
| Zwycięstwa | 20% (2/10) | 20% (1/5) | 20% (1/5) |
| Remisy | 20% (2/10) | 20% (1/5) | 20% (1/5) |
| Gol w 1. połowie | 80% (8/10) | 60% (3/5) | 100% (5/5) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 40% (4/10) | 20% (1/5) | 60% (3/5) |
| Gol w 2. połowie | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 60% (6/10) | 80% (4/5) | 40% (2/5) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 100% (10/10) | 100% (5/5) | 100% (5/5) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 90% (9/10) | 80% (4/5) | 100% (5/5) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 70% (7/10) | 60% (3/5) | 80% (4/5) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 50% (5/10) | 40% (2/5) | 60% (3/5) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 30% (3/10) | 20% (1/5) | 40% (2/5) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 10% (1/10) | 20% (1/5) | 0% (0/5) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 40% (4/10) | 40% (2/5) | 40% (2/5) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 40% (4/10) | 40% (2/5) | 40% (2/5) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 70% (7/10) | 60% (3/5) | 80% (4/5) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 50% (5/10) | 60% (3/5) | 40% (2/5) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 30% (3/10) | 20% (1/5) | 40% (2/5) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 90% (9/10) | 80% (4/5) | 100% (5/5) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 70% (7/10) | 60% (3/5) | 80% (4/5) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 60% (6/10) | 40% (2/5) | 80% (4/5) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 60% (6/10) | 40% (2/5) | 80% (4/5) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 60% (6/10) | 40% (2/5) | 80% (4/5) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 60% (6/10) | 40% (2/5) | 80% (4/5) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 40% (4/10) | 20% (1/5) | 60% (3/5) |