
Super League · Szwajcaria
FC Vaduz: forma i statystyki
Forma ZPPZP
Aktualne serie
1
bez porażki
1
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
10
mecze ze strzelonym golem
1
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.11 | U FC Basel 1893 | 3:0 | Z |
| 09.20 | U FC Thun | 1:2 | P |
| 09.13 | N FC Zurich | 2:1 | P |
| 09.05 | U Lausanne | 3:1 | Z |
| 09.02 | N FC Luzern | 2:1 | P |
| 08.30 | U Grasshoppers | 5:2 | Z |
| 08.23 | N BSC Young Boys | 4:2 | P |
| 08.09 | N FC Sion | 3:2 | P |
| 08.02 | U FC St. Gallen | 2:3 | P |
| 07.26 | N FC Lugano | 2:1 | P |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 10 | 3 | 0 | 7 | 21:21 |
| U siebie | 5 | 3 | 0 | 2 | 14:8 |
| Na wyjeździe | 5 | 0 | 0 | 5 | 7:13 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 100% (10/10) | 100% (5/5) | 100% (5/5) |
| Over 2.5 gola | 100% (10/10) | 100% (5/5) | 100% (5/5) |
| Over 3.5 gola | 50% (5/10) | 60% (3/5) | 40% (2/5) |
| Obie drużyny strzelą | 90% (9/10) | 80% (4/5) | 100% (5/5) |
| Czyste konto | 10% (1/10) | 20% (1/5) | 0% (0/5) |
| Nie strzelił gola | 0% (0/10) | 0% (0/5) | 0% (0/5) |
| Zwycięstwa | 30% (3/10) | 60% (3/5) | 0% (0/5) |
| Remisy | 0% (0/10) | 0% (0/5) | 0% (0/5) |
| Gol w 1. połowie | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Gol w 2. połowie | 100% (10/10) | 100% (5/5) | 100% (5/5) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 100% (10/10) | 100% (5/5) | 100% (5/5) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 30% (3/10) | 20% (1/5) | 40% (2/5) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 20% (2/10) | 0% (0/5) | 40% (2/5) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 10% (1/10) | 0% (0/5) | 20% (1/5) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 10% (1/10) | 0% (0/5) | 20% (1/5) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 90% (9/10) | 80% (4/5) | 100% (5/5) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 80% (8/10) | 60% (3/5) | 100% (5/5) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 40% (4/10) | 40% (2/5) | 40% (2/5) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 30% (3/10) | 40% (2/5) | 20% (1/5) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 20% (2/10) | 20% (1/5) | 20% (1/5) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 40% (4/10) | 60% (3/5) | 20% (1/5) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 30% (3/10) | 60% (3/5) | 0% (0/5) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 90% (9/10) | 80% (4/5) | 100% (5/5) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 40% (4/10) | 40% (2/5) | 40% (2/5) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 30% (3/10) | 40% (2/5) | 20% (1/5) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 20% (2/10) | 40% (2/5) | 0% (0/5) |
Kadra w tym sezonie
Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.
| Zawodnik | Mecze | Min. | G | A | Strzały | Celne | Faule | Żółte | Czerwone |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lutfi Dalipi Nap | 10 | 899 | 4 | 9 | 20 | 10 | 8 | 1 | 0 |
| Luca Mack Pom | 10 | 852 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 1 | 0 |
| Nicolas Hasler Obr | 10 | 847 | 0 | 3 | 4 | 2 | 3 | 1 | 0 |
| Marcel Monsberger Nap | 10 | 844 | 6 | 1 | 29 | 11 | 23 | 2 | 0 |
| Liridon Berisha Obr | 9 | 816 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7 | 1 | 0 |
| Julian Stark Pom | 10 | 811 | 2 | 1 | 6 | 4 | 8 | 2 | 0 |
| Denis Simani Obr | 9 | 793 | 0 | 0 | 5 | 0 | 11 | 4 | 0 |
| Juan Cabrera Pom | 10 | 780 | 4 | 0 | 23 | 12 | 13 | 3 | 0 |
| Leon Schaffran Bra | 8 | 718 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| Miloš Cocić Pom | 10 | 596 | 3 | 1 | 9 | 4 | 6 | 1 | 0 |
| Dominik Schwizer Obr | 8 | 540 | 2 | 1 | 6 | 4 | 10 | 2 | 0 |
| Malik Sawadogo Obr | 7 | 367 | 0 | 0 | 3 | 2 | 2 | 1 | 0 |
| Dejan Đokić Nap | 8 | 221 | 0 | 0 | 4 | 0 | 5 | 2 | 0 |
| Niklas Lang Obr | 6 | 197 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Benjamin Büchel Bra | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dejan Sorgić Nap | 3 | 118 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Mischa Beeli Obr | 6 | 95 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Daniel Kasper Nap | 5 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Mattia Walker Pom | 8 | 89 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 |
| Mats Hammerich Pom | 5 | 78 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Mischa Eberhard Pom | 4 | 62 | 0 | 0 | 4 | 2 | 1 | 0 | 0 |