
Super League · Szwajcaria
BSC Young Boys: forma i statystyki
Forma ZZRRZ
Aktualne serie
10
bez porażki
2
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
10
mecze ze strzelonym golem
1
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.11 | N Grasshoppers | 0:2 | Z |
| 09.19 | U Servette FC | 3:2 | Z |
| 09.12 | N FC Lugano | 2:2 | R |
| 09.05 | U FC Luzern | 3:3 | R |
| 09.01 | N FC Zurich | 2:4 | Z |
| 08.29 | U FC Basel 1893 | 3:3 | R |
| 08.23 | U FC Vaduz | 4:2 | Z |
| 08.08 | N Lausanne | 2:2 | R |
| 08.01 | N FC Thun | 0:6 | Z |
| 07.26 | U FC Sion | 4:2 | Z |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 10 | 6 | 4 | 0 | 33:18 |
| U siebie | 5 | 3 | 2 | 0 | 17:12 |
| Na wyjeździe | 5 | 3 | 2 | 0 | 16:6 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 100% (10/10) | 100% (5/5) | 100% (5/5) |
| Over 2.5 gola | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Over 3.5 gola | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Obie drużyny strzelą | 80% (8/10) | 100% (5/5) | 60% (3/5) |
| Czyste konto | 20% (2/10) | 0% (0/5) | 40% (2/5) |
| Nie strzelił gola | 0% (0/10) | 0% (0/5) | 0% (0/5) |
| Zwycięstwa | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Remisy | 40% (4/10) | 40% (2/5) | 40% (2/5) |
| Gol w 1. połowie | 80% (8/10) | 100% (5/5) | 60% (3/5) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Gol w 2. połowie | 100% (10/10) | 100% (5/5) | 100% (5/5) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 100% (10/10) | 100% (5/5) | 100% (5/5) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 70% (7/10) | 60% (3/5) | 80% (4/5) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 60% (6/10) | 40% (2/5) | 80% (4/5) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 20% (2/10) | 20% (1/5) | 20% (1/5) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 10% (1/10) | 20% (1/5) | 0% (0/5) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 10% (1/10) | 20% (1/5) | 0% (0/5) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 100% (10/10) | 100% (5/5) | 100% (5/5) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 100% (10/10) | 100% (5/5) | 100% (5/5) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 70% (7/10) | 60% (3/5) | 80% (4/5) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 30% (3/10) | 40% (2/5) | 20% (1/5) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 50% (5/10) | 40% (2/5) | 60% (3/5) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 30% (3/10) | 20% (1/5) | 40% (2/5) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 80% (8/10) | 100% (5/5) | 60% (3/5) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 80% (8/10) | 100% (5/5) | 60% (3/5) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 60% (6/10) | 100% (5/5) | 20% (1/5) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 50% (5/10) | 100% (5/5) | 0% (0/5) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 20% (2/10) | 40% (2/5) | 0% (0/5) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 20% (2/10) | 40% (2/5) | 0% (0/5) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 10% (1/10) | 20% (1/5) | 0% (0/5) |