
Super League · Szwajcaria
Lausanne: forma i statystyki
Forma PPPPR
Aktualne serie
0
bez porażki
0
wygrane z rzędu
4
przegrane z rzędu
0
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.11 | N FC St. Gallen | 1:0 | P |
| 09.20 | U FC Lugano | 0:4 | P |
| 09.13 | U Servette FC | 0:1 | P |
| 09.05 | N FC Vaduz | 3:1 | P |
| 09.02 | N FC Thun | 0:0 | R |
| 08.29 | U FC Zurich | 2:3 | P |
| 08.22 | N FC Luzern | 1:0 | P |
| 08.08 | U BSC Young Boys | 2:2 | R |
| 08.01 | N FC Basel 1893 | 0:1 | Z |
| 07.25 | U Grasshoppers | 1:1 | R |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 10 | 1 | 3 | 6 | 7:16 |
| U siebie | 5 | 0 | 2 | 3 | 5:11 |
| Na wyjeździe | 5 | 1 | 1 | 3 | 2:5 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 50% (5/10) | 80% (4/5) | 20% (1/5) |
| Over 2.5 gola | 40% (4/10) | 60% (3/5) | 20% (1/5) |
| Over 3.5 gola | 40% (4/10) | 60% (3/5) | 20% (1/5) |
| Obie drużyny strzelą | 40% (4/10) | 60% (3/5) | 20% (1/5) |
| Czyste konto | 20% (2/10) | 0% (0/5) | 40% (2/5) |
| Nie strzelił gola | 50% (5/10) | 40% (2/5) | 60% (3/5) |
| Zwycięstwa | 10% (1/10) | 0% (0/5) | 20% (1/5) |
| Remisy | 30% (3/10) | 40% (2/5) | 20% (1/5) |
| Gol w 1. połowie | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 10% (1/10) | 0% (0/5) | 20% (1/5) |
| Gol w 2. połowie | 70% (7/10) | 100% (5/5) | 40% (2/5) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 40% (4/10) | 60% (3/5) | 20% (1/5) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 100% (10/10) | 100% (5/5) | 100% (5/5) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 100% (10/10) | 100% (5/5) | 100% (5/5) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 90% (9/10) | 80% (4/5) | 100% (5/5) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 30% (3/10) | 20% (1/5) | 40% (2/5) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 0% (0/10) | 0% (0/5) | 0% (0/5) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 100% (10/10) | 100% (5/5) | 100% (5/5) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 70% (7/10) | 60% (3/5) | 80% (4/5) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 100% (10/10) | 100% (5/5) | 100% (5/5) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 100% (10/10) | 100% (5/5) | 100% (5/5) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 90% (9/10) | 80% (4/5) | 100% (5/5) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 90% (9/10) | 80% (4/5) | 100% (5/5) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 90% (9/10) | 80% (4/5) | 100% (5/5) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 70% (7/10) | 40% (2/5) | 100% (5/5) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 60% (6/10) | 40% (2/5) | 80% (4/5) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 50% (5/10) | 40% (2/5) | 60% (3/5) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 40% (4/10) | 40% (2/5) | 40% (2/5) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 30% (3/10) | 40% (2/5) | 20% (1/5) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 20% (2/10) | 20% (1/5) | 20% (1/5) |
Kadra w tym sezonie
Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.
| Zawodnik | Mecze | Min. | G | A | Strzały | Celne | Faule | Żółte | Czerwone |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Melvin Mastil Bra | 10 | 900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Morgan Poaty Obr | 10 | 894 | 0 | 0 | 3 | 1 | 8 | 3 | 0 |
| Abdou Karim Sow Obr | 9 | 810 | 0 | 0 | 8 | 3 | 19 | 4 | 0 |
| Brandon Soppy Obr | 9 | 747 | 0 | 0 | 2 | 1 | 14 | 2 | 0 |
| Omar Janneh Nap | 10 | 742 | 1 | 1 | 14 | 5 | 21 | 2 | 0 |
| Florent Mollet Pom | 10 | 634 | 2 | 1 | 7 | 2 | 7 | 3 | 0 |
| Olivier Custodio Pom | 8 | 590 | 0 | 0 | 2 | 0 | 12 | 5 | 0 |
| Sekou Kone Pom | 9 | 532 | 0 | 1 | 1 | 1 | 11 | 1 | 1 |
| Nathan Butler-Oyedeji Nap | 9 | 496 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 | 1 | 0 |
| Nicolas Cozza Obr | 5 | 350 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Enzo Molebe Nap | 7 | 346 | 1 | 0 | 7 | 5 | 3 | 0 | 0 |
| Jamie Roche Pom | 4 | 341 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Theo Bergvall Obr | 6 | 298 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 2 | 0 |
| Kevin Mouanga Obr | 3 | 270 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Étienne Youte Kinkoue Obr | 3 | 260 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 1 | 0 |
| Ibrahim Bah Mendes Nap | 6 | 256 | 1 | 0 | 4 | 2 | 10 | 1 | 0 |
| Levy Nene Nap | 4 | 251 | 1 | 0 | 8 | 4 | 5 | 1 | 0 |
| Seydou Traore Nap | 6 | 197 | 0 | 1 | 5 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| Dircssi Ngonzo Obr | 6 | 195 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 |
| Beyatt Lekoueiry Pom | 2 | 171 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Koba Koindredi Pom | 4 | 159 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 1 | 0 |
| Papa Souleymane N'Diaye Pom | 4 | 114 | 0 | 0 | 2 | 1 | 5 | 1 | 0 |
| Alban Ajdini Nap | 4 | 104 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Tyler Fredricson Obr | 2 | 99 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A. Blin Pom | 1 | 59 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Konrad de la Fuente Pom | 1 | 31 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| Nicky Beloko Pom | 1 | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| I. Despotovic Nap | 2 | 27 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hamza Abdallah Obr | 1 | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |