
Süper Lig · Turecko
Gaziantep FK: forma a statistiky
Forma PPPRV
Aktuální série
0
bez porážky
0
výher v řadě
3
proher v řadě
1
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | V Başakşehir | 2:1 | P |
| 10.11 | D Çorum FK | 0:3 | P |
| 09.19 | V Kocaelispor | 2:0 | P |
| 09.14 | D Fenerbahçe | 0:0 | R |
| 09.07 | V Göztepe | 2:4 | V |
| 08.29 | D Rizespor | 1:2 | P |
| 08.23 | V Eyüpspor | 0:1 | V |
| 08.15 | D Alanyaspor | 1:1 | R |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 8 | 2 | 2 | 4 | 8:12 |
| Doma | 4 | 0 | 2 | 2 | 2:6 |
| Venku | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:6 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Over 2,5 gólu | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
| Over 3,5 gólu | 13% (1/8) | 0% (0/4) | 25% (1/4) |
| Oba týmy skórují | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
| Čisté konto | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Nedal gól | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
| Výhry | 25% (2/8) | 0% (0/4) | 50% (2/4) |
| Remízy | 25% (2/8) | 50% (2/4) | 0% (0/4) |
| Gól v 1. poločase | 63% (5/8) | 75% (3/4) | 50% (2/4) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Gól ve 2. poločase | 88% (7/8) | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 50% (4/8) | 25% (1/4) | 75% (3/4) |
| Over 1,5 žluté karty | 88% (7/8) | 100% (4/4) | 75% (3/4) |
| Over 2,5 žluté karty | 88% (7/8) | 100% (4/4) | 75% (3/4) |
| Over 3,5 žluté karty | 63% (5/8) | 75% (3/4) | 50% (2/4) |
| Over 4,5 žluté karty | 63% (5/8) | 75% (3/4) | 50% (2/4) |
| Over 5,5 žluté karty | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
| Over 6,5 žluté karty | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Over 7,5 žluté karty | 13% (1/8) | 0% (0/4) | 25% (1/4) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 88% (7/8) | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 88% (7/8) | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 63% (5/8) | 50% (2/4) | 75% (3/4) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 63% (5/8) | 50% (2/4) | 75% (3/4) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 88% (7/8) | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 88% (7/8) | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 75% (6/8) | 50% (2/4) | 100% (4/4) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 75% (6/8) | 50% (2/4) | 100% (4/4) |
| Over 6,5 rohu | 63% (5/8) | 75% (3/4) | 50% (2/4) |
| Over 7,5 rohu | 63% (5/8) | 75% (3/4) | 50% (2/4) |
| Over 8,5 rohu | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
| Over 9,5 rohu | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
| Over 10,5 rohu | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
| Over 11,5 rohu | 25% (2/8) | 50% (2/4) | 0% (0/4) |
| Over 12,5 rohu | 13% (1/8) | 25% (1/4) | 0% (0/4) |
Kádr v této sezoně
Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.
| Hráč | Zápasy | Min. | G | A | Střely | Na branku | Fauly | Žluté | Červené |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kacper Tobiasz Bra | 8 | 720 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Myenty Abena Obr | 8 | 720 | 1 | 0 | 2 | 1 | 12 | 3 | 0 |
| Kacper Kozłowski Zál | 8 | 690 | 2 | 1 | 9 | 5 | 11 | 2 | 0 |
| Luis Pérez Obr | 8 | 678 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Deian Sorescu Zál | 8 | 674 | 2 | 0 | 16 | 4 | 7 | 1 | 0 |
| Alexandru Maxim Zál | 8 | 592 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Ulrich Meleke Zál | 7 | 549 | 0 | 0 | 4 | 1 | 7 | 1 | 0 |
| Gidado Victor Ntino-Emo Zál | 8 | 482 | 0 | 0 | 4 | 1 | 10 | 1 | 0 |
| Kerim Çalhanoğlu Obr | 6 | 401 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| Arda Kızıldağ Obr | 5 | 372 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 |
| Drissa Camara Zál | 7 | 340 | 0 | 0 | 10 | 6 | 7 | 2 | 0 |
| Halil Dervişoğlu Úto | 5 | 271 | 1 | 0 | 5 | 1 | 4 | 1 | 0 |
| Florin Ştefan Zál | 3 | 245 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| Trivante Stewart Úto | 5 | 242 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 |
| Serdar Dursun Úto | 6 | 170 | 1 | 0 | 4 | 2 | 3 | 2 | 0 |
| Abakar Sylla Obr | 4 | 164 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Ogün Özçiçek Zál | 3 | 156 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Juninho Bacuna Zál | 3 | 154 | 0 | 1 | 3 | 0 | 8 | 1 | 1 |
| Sontje Hansen Úto | 5 | 119 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| Karamba Gassama Zál | 3 | 68 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Fuat Bavuk Úto | 2 | 54 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Sabahattin Destici Obr | 3 | 33 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Enver Kulašin Úto | 1 | 25 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 |