
Championship · Англія
Stoke City: форма та статистика
Форма ВПВВВ
Поточні серії
1
без поразок
1
перемог поспіль
0
поразок поспіль
11
матчів із забитим голом
1
сухих матчів поспіль
Останні матчі
| Дата | Суперник | Рахунок | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | У Derby | 0:1 | В |
| 10.13 | В Middlesbrough | 2:3 | П |
| 10.10 | У Bolton | 1:2 | В |
| 09.19 | В Sheffield Utd | 2:1 | В |
| 09.12 | У Watford | 1:2 | В |
| 09.08 | У Cardiff | 1:1 | Н |
| 09.05 | В Charlton | 4:0 | В |
| 09.01 | В Norwich | 1:0 | В |
| 08.29 | У Wolves | 4:1 | П |
| 08.22 | У Southampton | 3:1 | П |
Баланс
| Матчі | М | В | Н | П | Голи |
|---|---|---|---|---|---|
| Разом | 11 | 6 | 1 | 4 | 18:16 |
| Вдома | 5 | 3 | 0 | 2 | 10:6 |
| У гостях | 6 | 3 | 1 | 2 | 8:10 |
Статистика
| Статистика | Разом | Вдома | Гості |
|---|---|---|---|
| Тотал більше 1,5 | 82% (9/11) | 80% (4/5) | 83% (5/6) |
| Тотал більше 2,5 | 73% (8/11) | 80% (4/5) | 67% (4/6) |
| Тотал більше 3,5 | 36% (4/11) | 40% (2/5) | 33% (2/6) |
| Обидві заб’ють | 73% (8/11) | 60% (3/5) | 83% (5/6) |
| Сухий матч (без пропущених) | 27% (3/11) | 40% (2/5) | 17% (1/6) |
| Не забили | 0% (0/11) | 0% (0/5) | 0% (0/6) |
| Перемоги | 55% (6/11) | 60% (3/5) | 50% (3/6) |
| Нічиї | 9% (1/11) | 0% (0/5) | 17% (1/6) |
| Гол у 1-му таймі | 73% (8/11) | 60% (3/5) | 83% (5/6) |
| Тотал більше 1,5 у 1-му таймі | 36% (4/11) | 40% (2/5) | 33% (2/6) |
| Гол у 2-му таймі | 82% (9/11) | 60% (3/5) | 100% (6/6) |
| Тотал більше 1,5 у 2-му таймі | 55% (6/11) | 40% (2/5) | 67% (4/6) |
| Жовті картки більше 1,5 | 91% (10/11) | 100% (5/5) | 83% (5/6) |
| Жовті картки більше 2,5 | 73% (8/11) | 80% (4/5) | 67% (4/6) |
| Жовті картки більше 3,5 | 64% (7/11) | 80% (4/5) | 50% (3/6) |
| Жовті картки більше 4,5 | 36% (4/11) | 40% (2/5) | 33% (2/6) |
| Жовті картки більше 5,5 | 18% (2/11) | 20% (1/5) | 17% (1/6) |
| Жовті картки більше 6,5 | 18% (2/11) | 20% (1/5) | 17% (1/6) |
| Жовті картки більше 7,5 | 18% (2/11) | 20% (1/5) | 17% (1/6) |
| Фоли команди більше 8,5 | 91% (10/11) | 100% (5/5) | 83% (5/6) |
| Фоли команди більше 9,5 | 73% (8/11) | 80% (4/5) | 67% (4/6) |
| Фоли команди більше 10,5 | 64% (7/11) | 80% (4/5) | 50% (3/6) |
| Фоли команди більше 11,5 | 64% (7/11) | 80% (4/5) | 50% (3/6) |
| Фоли команди більше 12,5 | 64% (7/11) | 80% (4/5) | 50% (3/6) |
| Фоли команди більше 13,5 | 55% (6/11) | 60% (3/5) | 50% (3/6) |
| Фоли в матчі більше 20,5 | 73% (8/11) | 80% (4/5) | 67% (4/6) |
| Фоли в матчі більше 22,5 | 64% (7/11) | 80% (4/5) | 50% (3/6) |
| Фоли в матчі більше 24,5 | 45% (5/11) | 60% (3/5) | 33% (2/6) |
| Фоли в матчі більше 26,5 | 36% (4/11) | 40% (2/5) | 33% (2/6) |
| Кутові більше 6,5 | 91% (10/11) | 100% (5/5) | 83% (5/6) |
| Кутові більше 7,5 | 82% (9/11) | 80% (4/5) | 83% (5/6) |
| Кутові більше 8,5 | 55% (6/11) | 40% (2/5) | 67% (4/6) |
| Кутові більше 9,5 | 36% (4/11) | 0% (0/5) | 67% (4/6) |
| Кутові більше 10,5 | 36% (4/11) | 0% (0/5) | 67% (4/6) |
| Кутові більше 11,5 | 27% (3/11) | 0% (0/5) | 50% (3/6) |
| Кутові більше 12,5 | 18% (2/11) | 0% (0/5) | 33% (2/6) |
Склад цього сезону
Гравці, які грали за команду в лізі, від найбільшої кількості хвилин.
| Гравець | Матчі | Хв | G | A | Удари | У площину | Фоли | Жовті | Червоні |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viktor Johansson Вор | 11 | 990 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ethan Galbraith Пів | 11 | 990 | 3 | 3 | 10 | 7 | 16 | 4 | 0 |
| Ben Wilmot Зах | 11 | 945 | 1 | 0 | 6 | 1 | 12 | 1 | 0 |
| Ben Johnson Пів | 10 | 900 | 1 | 0 | 7 | 5 | 11 | 0 | 0 |
| Eric Bocat Пів | 11 | 839 | 2 | 2 | 10 | 3 | 3 | 1 | 0 |
| Djibril Soumaré Пів | 11 | 834 | 0 | 0 | 5 | 1 | 13 | 1 | 0 |
| Luke Graham Зах | 9 | 810 | 1 | 0 | 1 | 1 | 11 | 3 | 0 |
| Justin Devenny Нап | 7 | 453 | 2 | 0 | 7 | 4 | 4 | 1 | 0 |
| George Hirst Нап | 10 | 451 | 1 | 1 | 7 | 3 | 11 | 1 | 0 |
| Jack McGlynn Нап | 7 | 436 | 2 | 1 | 6 | 4 | 5 | 1 | 0 |
| Lamine Cissé Нап | 7 | 387 | 1 | 1 | 8 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| Maksym Talovierov Зах | 8 | 373 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | 2 | 1 |
| Jun-Ho Bae Пів | 6 | 360 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 |
| Sam Gallagher Нап | 6 | 330 | 2 | 1 | 6 | 4 | 12 | 2 | 0 |
| Bosun Lawal Зах | 6 | 315 | 0 | 0 | 4 | 0 | 7 | 2 | 0 |
| Sorba Thomas Пів | 3 | 270 | 0 | 0 | 4 | 1 | 2 | 1 | 0 |
| Róbert Boženík Нап | 8 | 253 | 1 | 1 | 7 | 1 | 13 | 0 | 0 |
| Luca Bombino Зах | 7 | 232 | 0 | 0 | 2 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| Million Manhoef Нап | 4 | 173 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Junior Tchamadeu Зах | 4 | 127 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Svante Ingelsson Пів | 2 | 93 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 |
| Ben Gibson Зах | 1 | 90 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| Tomáš Rigo Пів | 3 | 88 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| B. Lawal Зах | 1 | 68 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Ben Pearson Пів | 3 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tyler Martin Нап | 1 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |