
Championship · Англія
Middlesbrough: форма та статистика
Форма НВВНН
Поточні серії
9
без поразок
0
перемог поспіль
0
поразок поспіль
11
матчів із забитим голом
0
сухих матчів поспіль
Останні матчі
| Дата | Суперник | Рахунок | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | В Cardiff | 2:2 | Н |
| 10.13 | У Stoke City | 2:3 | В |
| 10.10 | В Wolves | 1:0 | В |
| 09.19 | У Birmingham | 2:2 | Н |
| 09.15 | В Millwall | 2:2 | Н |
| 09.12 | В Norwich | 4:3 | В |
| 09.05 | У QPR | 0:1 | В |
| 09.02 | У Burnley | 1:1 | Н |
| 08.29 | В West Brom | 3:1 | В |
| 08.22 | У Blackburn | 2:1 | П |
Баланс
| Матчі | М | В | Н | П | Голи |
|---|---|---|---|---|---|
| Разом | 11 | 6 | 4 | 1 | 22:16 |
| Вдома | 6 | 4 | 2 | 0 | 14:9 |
| У гостях | 5 | 2 | 2 | 1 | 8:7 |
Статистика
| Статистика | Разом | Вдома | Гості |
|---|---|---|---|
| Тотал більше 1,5 | 82% (9/11) | 83% (5/6) | 80% (4/5) |
| Тотал більше 2,5 | 73% (8/11) | 83% (5/6) | 60% (3/5) |
| Тотал більше 3,5 | 55% (6/11) | 67% (4/6) | 40% (2/5) |
| Обидві заб’ють | 82% (9/11) | 83% (5/6) | 80% (4/5) |
| Сухий матч (без пропущених) | 18% (2/11) | 17% (1/6) | 20% (1/5) |
| Не забили | 0% (0/11) | 0% (0/6) | 0% (0/5) |
| Перемоги | 55% (6/11) | 67% (4/6) | 40% (2/5) |
| Нічиї | 36% (4/11) | 33% (2/6) | 40% (2/5) |
| Гол у 1-му таймі | 73% (8/11) | 67% (4/6) | 80% (4/5) |
| Тотал більше 1,5 у 1-му таймі | 27% (3/11) | 50% (3/6) | 0% (0/5) |
| Гол у 2-му таймі | 91% (10/11) | 100% (6/6) | 80% (4/5) |
| Тотал більше 1,5 у 2-му таймі | 73% (8/11) | 83% (5/6) | 60% (3/5) |
| Жовті картки більше 1,5 | 91% (10/11) | 83% (5/6) | 100% (5/5) |
| Жовті картки більше 2,5 | 45% (5/11) | 33% (2/6) | 60% (3/5) |
| Жовті картки більше 3,5 | 27% (3/11) | 17% (1/6) | 40% (2/5) |
| Жовті картки більше 4,5 | 18% (2/11) | 17% (1/6) | 20% (1/5) |
| Жовті картки більше 5,5 | 9% (1/11) | 17% (1/6) | 0% (0/5) |
| Жовті картки більше 6,5 | 0% (0/11) | 0% (0/6) | 0% (0/5) |
| Жовті картки більше 7,5 | 0% (0/11) | 0% (0/6) | 0% (0/5) |
| Фоли команди більше 8,5 | 73% (8/11) | 83% (5/6) | 60% (3/5) |
| Фоли команди більше 9,5 | 64% (7/11) | 67% (4/6) | 60% (3/5) |
| Фоли команди більше 10,5 | 55% (6/11) | 67% (4/6) | 40% (2/5) |
| Фоли команди більше 11,5 | 27% (3/11) | 50% (3/6) | 0% (0/5) |
| Фоли команди більше 12,5 | 18% (2/11) | 33% (2/6) | 0% (0/5) |
| Фоли команди більше 13,5 | 9% (1/11) | 17% (1/6) | 0% (0/5) |
| Фоли в матчі більше 20,5 | 45% (5/11) | 67% (4/6) | 20% (1/5) |
| Фоли в матчі більше 22,5 | 18% (2/11) | 33% (2/6) | 0% (0/5) |
| Фоли в матчі більше 24,5 | 0% (0/11) | 0% (0/6) | 0% (0/5) |
| Фоли в матчі більше 26,5 | 0% (0/11) | 0% (0/6) | 0% (0/5) |
| Кутові більше 6,5 | 91% (10/11) | 100% (6/6) | 80% (4/5) |
| Кутові більше 7,5 | 82% (9/11) | 100% (6/6) | 60% (3/5) |
| Кутові більше 8,5 | 64% (7/11) | 83% (5/6) | 40% (2/5) |
| Кутові більше 9,5 | 64% (7/11) | 83% (5/6) | 40% (2/5) |
| Кутові більше 10,5 | 45% (5/11) | 50% (3/6) | 40% (2/5) |
| Кутові більше 11,5 | 45% (5/11) | 50% (3/6) | 40% (2/5) |
| Кутові більше 12,5 | 36% (4/11) | 50% (3/6) | 20% (1/5) |