
Eliteserien · Норвегія
Rosenborg: форма та статистика
Форма ВНВВВ
Сьогодні о 14:30: Sarpsborg 08 FF — Rosenborg
Поточні серії
5
без поразок
1
перемог поспіль
0
поразок поспіль
13
матчів із забитим голом
1
сухих матчів поспіль
Останні матчі
| Дата | Суперник | Рахунок | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | У Sarpsborg 08 FF | 0:3 | В |
| 10.10 | В Sandefjord | 1:1 | Н |
| 09.19 | У Kristiansund BK | 1:3 | В |
| 09.12 | В Tromso | 5:3 | В |
| 09.05 | В Ham-Kam | 4:0 | В |
| 08.30 | У Bodo/Glimt | 4:2 | П |
| 08.14 | В Viking | 2:1 | В |
| 08.09 | У Lillestrom | 0:2 | В |
| 08.02 | У Brann | 3:2 | П |
| 07.27 | В Fredrikstad | 4:0 | В |
Баланс
| Матчі | М | В | Н | П | Голи |
|---|---|---|---|---|---|
| Разом | 23 | 11 | 4 | 8 | 43:31 |
| Вдома | 12 | 7 | 3 | 2 | 28:14 |
| У гостях | 11 | 4 | 1 | 6 | 15:17 |
Статистика
| Статистика | Разом | Вдома | Гості |
|---|---|---|---|
| Тотал більше 1,5 | 96% (22/23) | 100% (12/12) | 91% (10/11) |
| Тотал більше 2,5 | 61% (14/23) | 67% (8/12) | 55% (6/11) |
| Тотал більше 3,5 | 35% (8/23) | 42% (5/12) | 27% (3/11) |
| Обидві заб’ють | 43% (10/23) | 58% (7/12) | 27% (3/11) |
| Сухий матч (без пропущених) | 35% (8/23) | 33% (4/12) | 36% (4/11) |
| Не забили | 26% (6/23) | 8% (1/12) | 45% (5/11) |
| Перемоги | 48% (11/23) | 58% (7/12) | 36% (4/11) |
| Нічиї | 17% (4/23) | 25% (3/12) | 9% (1/11) |
| Гол у 1-му таймі | 91% (21/23) | 92% (11/12) | 91% (10/11) |
| Тотал більше 1,5 у 1-му таймі | 57% (13/23) | 67% (8/12) | 45% (5/11) |
| Гол у 2-му таймі | 83% (19/23) | 83% (10/12) | 82% (9/11) |
| Тотал більше 1,5 у 2-му таймі | 48% (11/23) | 58% (7/12) | 36% (4/11) |
| Жовті картки більше 1,5 | 83% (19/23) | 75% (9/12) | 91% (10/11) |
| Жовті картки більше 2,5 | 65% (15/23) | 58% (7/12) | 73% (8/11) |
| Жовті картки більше 3,5 | 52% (12/23) | 42% (5/12) | 64% (7/11) |
| Жовті картки більше 4,5 | 30% (7/23) | 17% (2/12) | 45% (5/11) |
| Жовті картки більше 5,5 | 9% (2/23) | 8% (1/12) | 9% (1/11) |
| Жовті картки більше 6,5 | 9% (2/23) | 8% (1/12) | 9% (1/11) |
| Жовті картки більше 7,5 | 4% (1/23) | 8% (1/12) | 0% (0/11) |
| Фоли команди більше 8,5 | 87% (20/23) | 92% (11/12) | 82% (9/11) |
| Фоли команди більше 9,5 | 74% (17/23) | 75% (9/12) | 73% (8/11) |
| Фоли команди більше 10,5 | 65% (15/23) | 58% (7/12) | 73% (8/11) |
| Фоли команди більше 11,5 | 61% (14/23) | 50% (6/12) | 73% (8/11) |
| Фоли команди більше 12,5 | 57% (13/23) | 50% (6/12) | 64% (7/11) |
| Фоли команди більше 13,5 | 48% (11/23) | 50% (6/12) | 45% (5/11) |
| Фоли в матчі більше 20,5 | 78% (18/23) | 92% (11/12) | 64% (7/11) |
| Фоли в матчі більше 22,5 | 70% (16/23) | 75% (9/12) | 64% (7/11) |
| Фоли в матчі більше 24,5 | 61% (14/23) | 58% (7/12) | 64% (7/11) |
| Фоли в матчі більше 26,5 | 57% (13/23) | 50% (6/12) | 64% (7/11) |
| Кутові більше 6,5 | 91% (21/23) | 83% (10/12) | 100% (11/11) |
| Кутові більше 7,5 | 87% (20/23) | 83% (10/12) | 91% (10/11) |
| Кутові більше 8,5 | 74% (17/23) | 67% (8/12) | 82% (9/11) |
| Кутові більше 9,5 | 65% (15/23) | 58% (7/12) | 73% (8/11) |
| Кутові більше 10,5 | 57% (13/23) | 58% (7/12) | 55% (6/11) |
| Кутові більше 11,5 | 43% (10/23) | 42% (5/12) | 45% (5/11) |
| Кутові більше 12,5 | 43% (10/23) | 42% (5/12) | 45% (5/11) |