
Eliteserien · Norwegia
Rosenborg: forma i statystyki
Forma ZRZZZ
Dziś o 14:30: Sarpsborg 08 FF vs Rosenborg
Aktualne serie
5
bez porażki
1
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
13
mecze ze strzelonym golem
1
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | N Sarpsborg 08 FF | 0:3 | Z |
| 10.10 | U Sandefjord | 1:1 | R |
| 09.19 | N Kristiansund BK | 1:3 | Z |
| 09.12 | U Tromso | 5:3 | Z |
| 09.05 | U Ham-Kam | 4:0 | Z |
| 08.30 | N Bodo/Glimt | 4:2 | P |
| 08.14 | U Viking | 2:1 | Z |
| 08.09 | N Lillestrom | 0:2 | Z |
| 08.02 | N Brann | 3:2 | P |
| 07.27 | U Fredrikstad | 4:0 | Z |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 23 | 11 | 4 | 8 | 43:31 |
| U siebie | 12 | 7 | 3 | 2 | 28:14 |
| Na wyjeździe | 11 | 4 | 1 | 6 | 15:17 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 96% (22/23) | 100% (12/12) | 91% (10/11) |
| Over 2.5 gola | 61% (14/23) | 67% (8/12) | 55% (6/11) |
| Over 3.5 gola | 35% (8/23) | 42% (5/12) | 27% (3/11) |
| Obie drużyny strzelą | 43% (10/23) | 58% (7/12) | 27% (3/11) |
| Czyste konto | 35% (8/23) | 33% (4/12) | 36% (4/11) |
| Nie strzelił gola | 26% (6/23) | 8% (1/12) | 45% (5/11) |
| Zwycięstwa | 48% (11/23) | 58% (7/12) | 36% (4/11) |
| Remisy | 17% (4/23) | 25% (3/12) | 9% (1/11) |
| Gol w 1. połowie | 91% (21/23) | 92% (11/12) | 91% (10/11) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 57% (13/23) | 67% (8/12) | 45% (5/11) |
| Gol w 2. połowie | 83% (19/23) | 83% (10/12) | 82% (9/11) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 48% (11/23) | 58% (7/12) | 36% (4/11) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 83% (19/23) | 75% (9/12) | 91% (10/11) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 65% (15/23) | 58% (7/12) | 73% (8/11) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 52% (12/23) | 42% (5/12) | 64% (7/11) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 30% (7/23) | 17% (2/12) | 45% (5/11) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 9% (2/23) | 8% (1/12) | 9% (1/11) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 9% (2/23) | 8% (1/12) | 9% (1/11) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 4% (1/23) | 8% (1/12) | 0% (0/11) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 87% (20/23) | 92% (11/12) | 82% (9/11) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 74% (17/23) | 75% (9/12) | 73% (8/11) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 65% (15/23) | 58% (7/12) | 73% (8/11) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 61% (14/23) | 50% (6/12) | 73% (8/11) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 57% (13/23) | 50% (6/12) | 64% (7/11) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 48% (11/23) | 50% (6/12) | 45% (5/11) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 78% (18/23) | 92% (11/12) | 64% (7/11) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 70% (16/23) | 75% (9/12) | 64% (7/11) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 61% (14/23) | 58% (7/12) | 64% (7/11) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 57% (13/23) | 50% (6/12) | 64% (7/11) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 91% (21/23) | 83% (10/12) | 100% (11/11) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 87% (20/23) | 83% (10/12) | 91% (10/11) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 74% (17/23) | 67% (8/12) | 82% (9/11) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 65% (15/23) | 58% (7/12) | 73% (8/11) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 57% (13/23) | 58% (7/12) | 55% (6/11) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 43% (10/23) | 42% (5/12) | 45% (5/11) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 43% (10/23) | 42% (5/12) | 45% (5/11) |