
Eliteserien · Норвегія
Start: форма та статистика
Форма ПППВП
Сьогодні о 17:00: Molde — Start
Поточні серії
0
без поразок
0
перемог поспіль
3
поразок поспіль
2
матчів із забитим голом
0
сухих матчів поспіль
Останні матчі
| Дата | Суперник | Рахунок | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | У Molde | 6:1 | П |
| 10.11 | В Ham-Kam | 2:4 | П |
| 09.20 | У Sandefjord | 3:0 | П |
| 09.13 | В Brann | 2:0 | В |
| 09.04 | У Aalesund | 2:0 | П |
| 08.30 | В KFUM Oslo | 4:1 | В |
| 08.08 | В Fredrikstad | 0:1 | П |
| 08.01 | В Viking | 0:3 | П |
| 07.25 | У Kristiansund BK | 1:2 | В |
| 07.18 | В Rosenborg | 0:3 | П |
Баланс
| Матчі | М | В | Н | П | Голи |
|---|---|---|---|---|---|
| Разом | 23 | 4 | 4 | 15 | 25:54 |
| Вдома | 11 | 3 | 3 | 5 | 14:19 |
| У гостях | 12 | 1 | 1 | 10 | 11:35 |
Статистика
| Статистика | Разом | Вдома | Гості |
|---|---|---|---|
| Тотал більше 1,5 | 96% (22/23) | 91% (10/11) | 100% (12/12) |
| Тотал більше 2,5 | 61% (14/23) | 45% (5/11) | 75% (9/12) |
| Тотал більше 3,5 | 30% (7/23) | 27% (3/11) | 33% (4/12) |
| Обидві заб’ють | 61% (14/23) | 55% (6/11) | 67% (8/12) |
| Сухий матч (без пропущених) | 9% (2/23) | 18% (2/11) | 0% (0/12) |
| Не забили | 30% (7/23) | 27% (3/11) | 33% (4/12) |
| Перемоги | 17% (4/23) | 27% (3/11) | 8% (1/12) |
| Нічиї | 17% (4/23) | 27% (3/11) | 8% (1/12) |
| Гол у 1-му таймі | 83% (19/23) | 100% (11/11) | 67% (8/12) |
| Тотал більше 1,5 у 1-му таймі | 52% (12/23) | 45% (5/11) | 58% (7/12) |
| Гол у 2-му таймі | 78% (18/23) | 73% (8/11) | 83% (10/12) |
| Тотал більше 1,5 у 2-му таймі | 57% (13/23) | 36% (4/11) | 75% (9/12) |
| Жовті картки більше 1,5 | 83% (19/23) | 64% (7/11) | 100% (12/12) |
| Жовті картки більше 2,5 | 74% (17/23) | 64% (7/11) | 83% (10/12) |
| Жовті картки більше 3,5 | 48% (11/23) | 36% (4/11) | 58% (7/12) |
| Жовті картки більше 4,5 | 30% (7/23) | 27% (3/11) | 33% (4/12) |
| Жовті картки більше 5,5 | 13% (3/23) | 9% (1/11) | 17% (2/12) |
| Жовті картки більше 6,5 | 9% (2/23) | 9% (1/11) | 8% (1/12) |
| Жовті картки більше 7,5 | 4% (1/23) | 9% (1/11) | 0% (0/12) |
| Фоли команди більше 8,5 | 87% (20/23) | 73% (8/11) | 100% (12/12) |
| Фоли команди більше 9,5 | 83% (19/23) | 73% (8/11) | 92% (11/12) |
| Фоли команди більше 10,5 | 61% (14/23) | 55% (6/11) | 67% (8/12) |
| Фоли команди більше 11,5 | 52% (12/23) | 45% (5/11) | 58% (7/12) |
| Фоли команди більше 12,5 | 48% (11/23) | 36% (4/11) | 58% (7/12) |
| Фоли команди більше 13,5 | 30% (7/23) | 27% (3/11) | 33% (4/12) |
| Фоли в матчі більше 20,5 | 70% (16/23) | 64% (7/11) | 75% (9/12) |
| Фоли в матчі більше 22,5 | 61% (14/23) | 64% (7/11) | 58% (7/12) |
| Фоли в матчі більше 24,5 | 48% (11/23) | 45% (5/11) | 50% (6/12) |
| Фоли в матчі більше 26,5 | 17% (4/23) | 36% (4/11) | 0% (0/12) |
| Кутові більше 6,5 | 78% (18/23) | 82% (9/11) | 75% (9/12) |
| Кутові більше 7,5 | 74% (17/23) | 82% (9/11) | 67% (8/12) |
| Кутові більше 8,5 | 61% (14/23) | 64% (7/11) | 58% (7/12) |
| Кутові більше 9,5 | 43% (10/23) | 55% (6/11) | 33% (4/12) |
| Кутові більше 10,5 | 39% (9/23) | 45% (5/11) | 33% (4/12) |
| Кутові більше 11,5 | 30% (7/23) | 36% (4/11) | 25% (3/12) |
| Кутові більше 12,5 | 26% (6/23) | 27% (3/11) | 25% (3/12) |