
Segunda División · Іспанія
Girona: форма та статистика
Форма ВННВВ
Сьогодні о 18:30: Girona — FC Andorra
Поточні серії
5
без поразок
1
перемог поспіль
0
поразок поспіль
2
матчів із забитим голом
1
сухих матчів поспіль
Останні матчі
| Дата | Суперник | Рахунок | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | В FC Andorra | 2:0 | В |
| 10.12 | У Tenerife | 1:1 | Н |
| 10.04 | В Mallorca | 0:0 | Н |
| 09.25 | В Albacete | 2:0 | В |
| 09.19 | У Cadiz | 1:2 | В |
| 09.12 | В Castellón | 1:2 | П |
| 09.05 | У Sporting Gijon | 0:2 | В |
| 08.29 | В Las Palmas | 5:2 | В |
| 08.21 | У Cordoba | 2:1 | П |
| 08.16 | В Leganes | 1:1 | Н |
Баланс
| Матчі | М | В | Н | П | Голи |
|---|---|---|---|---|---|
| Разом | 10 | 5 | 3 | 2 | 17:9 |
| Вдома | 6 | 3 | 2 | 1 | 11:5 |
| У гостях | 4 | 2 | 1 | 1 | 6:4 |
Статистика
| Статистика | Разом | Вдома | Гості |
|---|---|---|---|
| Тотал більше 1,5 | 90% (9/10) | 83% (5/6) | 100% (4/4) |
| Тотал більше 2,5 | 40% (4/10) | 33% (2/6) | 50% (2/4) |
| Тотал більше 3,5 | 10% (1/10) | 17% (1/6) | 0% (0/4) |
| Обидві заб’ють | 60% (6/10) | 50% (3/6) | 75% (3/4) |
| Сухий матч (без пропущених) | 40% (4/10) | 50% (3/6) | 25% (1/4) |
| Не забили | 10% (1/10) | 17% (1/6) | 0% (0/4) |
| Перемоги | 50% (5/10) | 50% (3/6) | 50% (2/4) |
| Нічиї | 30% (3/10) | 33% (2/6) | 25% (1/4) |
| Гол у 1-му таймі | 80% (8/10) | 67% (4/6) | 100% (4/4) |
| Тотал більше 1,5 у 1-му таймі | 50% (5/10) | 33% (2/6) | 75% (3/4) |
| Гол у 2-му таймі | 60% (6/10) | 50% (3/6) | 75% (3/4) |
| Тотал більше 1,5 у 2-му таймі | 30% (3/10) | 50% (3/6) | 0% (0/4) |
| Жовті картки більше 1,5 | 100% (10/10) | 100% (6/6) | 100% (4/4) |
| Жовті картки більше 2,5 | 100% (10/10) | 100% (6/6) | 100% (4/4) |
| Жовті картки більше 3,5 | 90% (9/10) | 83% (5/6) | 100% (4/4) |
| Жовті картки більше 4,5 | 60% (6/10) | 50% (3/6) | 75% (3/4) |
| Жовті картки більше 5,5 | 40% (4/10) | 17% (1/6) | 75% (3/4) |
| Жовті картки більше 6,5 | 40% (4/10) | 17% (1/6) | 75% (3/4) |
| Жовті картки більше 7,5 | 20% (2/10) | 0% (0/6) | 50% (2/4) |
| Фоли команди більше 8,5 | 80% (8/10) | 67% (4/6) | 100% (4/4) |
| Фоли команди більше 9,5 | 60% (6/10) | 33% (2/6) | 100% (4/4) |
| Фоли команди більше 10,5 | 50% (5/10) | 33% (2/6) | 75% (3/4) |
| Фоли команди більше 11,5 | 50% (5/10) | 33% (2/6) | 75% (3/4) |
| Фоли команди більше 12,5 | 30% (3/10) | 17% (1/6) | 50% (2/4) |
| Фоли команди більше 13,5 | 20% (2/10) | 17% (1/6) | 25% (1/4) |
| Фоли в матчі більше 20,5 | 80% (8/10) | 83% (5/6) | 75% (3/4) |
| Фоли в матчі більше 22,5 | 60% (6/10) | 50% (3/6) | 75% (3/4) |
| Фоли в матчі більше 24,5 | 60% (6/10) | 50% (3/6) | 75% (3/4) |
| Фоли в матчі більше 26,5 | 50% (5/10) | 50% (3/6) | 50% (2/4) |
| Кутові більше 6,5 | 60% (6/10) | 83% (5/6) | 25% (1/4) |
| Кутові більше 7,5 | 60% (6/10) | 83% (5/6) | 25% (1/4) |
| Кутові більше 8,5 | 40% (4/10) | 50% (3/6) | 25% (1/4) |
| Кутові більше 9,5 | 20% (2/10) | 33% (2/6) | 0% (0/4) |
| Кутові більше 10,5 | 20% (2/10) | 33% (2/6) | 0% (0/4) |
| Кутові більше 11,5 | 20% (2/10) | 33% (2/6) | 0% (0/4) |
| Кутові більше 12,5 | 10% (1/10) | 17% (1/6) | 0% (0/4) |