
Segunda División · Іспанія
Eibar: форма та статистика
Форма НПВВВ
Поточні серії
1
без поразок
0
перемог поспіль
0
поразок поспіль
10
матчів із забитим голом
0
сухих матчів поспіль
Останні матчі
| Дата | Суперник | Рахунок | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | В Mallorca | 1:1 | Н |
| 10.12 | У Oviedo | 3:1 | П |
| 10.03 | У Albacete | 1:3 | В |
| 09.27 | В Las Palmas | 3:2 | В |
| 09.19 | У Eldense | 1:2 | В |
| 09.14 | У Celta de Vigo II | 0:4 | В |
| 09.06 | В Granada CF | 3:0 | В |
| 08.30 | У FC Andorra | 0:1 | В |
| 08.23 | В Valladolid | 1:0 | В |
| 08.16 | В Tenerife | 1:3 | П |
Баланс
| Матчі | М | В | Н | П | Голи |
|---|---|---|---|---|---|
| Разом | 10 | 7 | 1 | 2 | 20:11 |
| Вдома | 5 | 3 | 1 | 1 | 9:6 |
| У гостях | 5 | 4 | 0 | 1 | 11:5 |
Статистика
| Статистика | Разом | Вдома | Гості |
|---|---|---|---|
| Тотал більше 1,5 | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Тотал більше 2,5 | 70% (7/10) | 60% (3/5) | 80% (4/5) |
| Тотал більше 3,5 | 50% (5/10) | 40% (2/5) | 60% (3/5) |
| Обидві заб’ють | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Сухий матч (без пропущених) | 40% (4/10) | 40% (2/5) | 40% (2/5) |
| Не забили | 0% (0/10) | 0% (0/5) | 0% (0/5) |
| Перемоги | 70% (7/10) | 60% (3/5) | 80% (4/5) |
| Нічиї | 10% (1/10) | 20% (1/5) | 0% (0/5) |
| Гол у 1-му таймі | 70% (7/10) | 60% (3/5) | 80% (4/5) |
| Тотал більше 1,5 у 1-му таймі | 50% (5/10) | 60% (3/5) | 40% (2/5) |
| Гол у 2-му таймі | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Тотал більше 1,5 у 2-му таймі | 50% (5/10) | 40% (2/5) | 60% (3/5) |
| Жовті картки більше 1,5 | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Жовті картки більше 2,5 | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Жовті картки більше 3,5 | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Жовті картки більше 4,5 | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Жовті картки більше 5,5 | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Жовті картки більше 6,5 | 30% (3/10) | 20% (1/5) | 40% (2/5) |
| Жовті картки більше 7,5 | 0% (0/10) | 0% (0/5) | 0% (0/5) |
| Фоли команди більше 8,5 | 60% (6/10) | 40% (2/5) | 80% (4/5) |
| Фоли команди більше 9,5 | 60% (6/10) | 40% (2/5) | 80% (4/5) |
| Фоли команди більше 10,5 | 60% (6/10) | 40% (2/5) | 80% (4/5) |
| Фоли команди більше 11,5 | 50% (5/10) | 40% (2/5) | 60% (3/5) |
| Фоли команди більше 12,5 | 40% (4/10) | 20% (1/5) | 60% (3/5) |
| Фоли команди більше 13,5 | 20% (2/10) | 0% (0/5) | 40% (2/5) |
| Фоли в матчі більше 20,5 | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Фоли в матчі більше 22,5 | 40% (4/10) | 60% (3/5) | 20% (1/5) |
| Фоли в матчі більше 24,5 | 30% (3/10) | 40% (2/5) | 20% (1/5) |
| Фоли в матчі більше 26,5 | 10% (1/10) | 0% (0/5) | 20% (1/5) |
| Кутові більше 6,5 | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Кутові більше 7,5 | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Кутові більше 8,5 | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Кутові більше 9,5 | 50% (5/10) | 60% (3/5) | 40% (2/5) |
| Кутові більше 10,5 | 30% (3/10) | 20% (1/5) | 40% (2/5) |
| Кутові більше 11,5 | 20% (2/10) | 20% (1/5) | 20% (1/5) |
| Кутові більше 12,5 | 10% (1/10) | 0% (0/5) | 20% (1/5) |