PropsyTypera
Segunda División · Španělsko

Girona: forma a statistiky

Forma VRRVV

Aktuální série

5
bez porážky
1
výher v řadě
0
proher v řadě
2
zápasů se vstřeleným gólem
1
čistých kont v řadě

Poslední zápasy

DatumSoupeřVýsledek
10.18D FC Andorra2:0V
10.12V Tenerife1:1R
10.04D Mallorca0:0R
09.25D Albacete2:0V
09.19V Cadiz1:2V
09.12D Castellón1:2P
09.05V Sporting Gijon0:2V
08.29D Las Palmas5:2V
08.21V Cordoba2:1P
08.16D Leganes1:1R

Bilance

ZápasyZVRPGóly
Celkem1053217:9
Doma632111:5
Venku42116:4

Statistiky

StatistikaCelkemDomaVenku
Over 1,5 gólu90% (9/10)83% (5/6)100% (4/4)
Over 2,5 gólu40% (4/10)33% (2/6)50% (2/4)
Over 3,5 gólu10% (1/10)17% (1/6)0% (0/4)
Oba týmy skórují60% (6/10)50% (3/6)75% (3/4)
Čisté konto40% (4/10)50% (3/6)25% (1/4)
Nedal gól10% (1/10)17% (1/6)0% (0/4)
Výhry50% (5/10)50% (3/6)50% (2/4)
Remízy30% (3/10)33% (2/6)25% (1/4)
Gól v 1. poločase80% (8/10)67% (4/6)100% (4/4)
Over 1,5 v 1. poločase50% (5/10)33% (2/6)75% (3/4)
Gól ve 2. poločase60% (6/10)50% (3/6)75% (3/4)
Over 1,5 ve 2. poločase30% (3/10)50% (3/6)0% (0/4)
Over 1,5 žluté karty100% (10/10)100% (6/6)100% (4/4)
Over 2,5 žluté karty100% (10/10)100% (6/6)100% (4/4)
Over 3,5 žluté karty90% (9/10)83% (5/6)100% (4/4)
Over 4,5 žluté karty60% (6/10)50% (3/6)75% (3/4)
Over 5,5 žluté karty40% (4/10)17% (1/6)75% (3/4)
Over 6,5 žluté karty40% (4/10)17% (1/6)75% (3/4)
Over 7,5 žluté karty20% (2/10)0% (0/6)50% (2/4)
Fauly týmu Over 8,580% (8/10)67% (4/6)100% (4/4)
Fauly týmu Over 9,560% (6/10)33% (2/6)100% (4/4)
Fauly týmu Over 10,550% (5/10)33% (2/6)75% (3/4)
Fauly týmu Over 11,550% (5/10)33% (2/6)75% (3/4)
Fauly týmu Over 12,530% (3/10)17% (1/6)50% (2/4)
Fauly týmu Over 13,520% (2/10)17% (1/6)25% (1/4)
Fauly v zápase Over 20,580% (8/10)83% (5/6)75% (3/4)
Fauly v zápase Over 22,560% (6/10)50% (3/6)75% (3/4)
Fauly v zápase Over 24,560% (6/10)50% (3/6)75% (3/4)
Fauly v zápase Over 26,550% (5/10)50% (3/6)50% (2/4)
Over 6,5 rohu60% (6/10)83% (5/6)25% (1/4)
Over 7,5 rohu60% (6/10)83% (5/6)25% (1/4)
Over 8,5 rohu40% (4/10)50% (3/6)25% (1/4)
Over 9,5 rohu20% (2/10)33% (2/6)0% (0/4)
Over 10,5 rohu20% (2/10)33% (2/6)0% (0/4)
Over 11,5 rohu20% (2/10)33% (2/6)0% (0/4)
Over 12,5 rohu10% (1/10)17% (1/6)0% (0/4)

Kádr v této sezoně

Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.

HráčZápasyMin.GAStřelyNa brankuFaulyŽlutéČervené
Álex Moreno Obr108880264830
Paulo Gazzaniga Bra108550100000
Alejandro Francés Obr108140040710
Izan González Zál1076310721630
Fran Beltrán Zál97161164320
David López Obr75910011110
Holmes Júnior Zamorano Muñoz Obr75541052610
Carles Pérez Zál750921631310
Abel Ruíz Úto949621115521
Bryan Gil Zál845010124510
Javier Boñar Obr84400152700
Vladyslav Vanat Úto642621106510
Yáser Asprilla Zál836250138100
Iván Morante Zál73560130300
Donny van de Beek Zál62661032410
Oleksandr Pyshchur Úto72320071420
Arnau Martínez Obr21800100100
Javier Sarasa Zál21490031400
Min-su Kim Zál21440011320
Dawda Camara Úto21130010410
Holmes Zamorano Obr1900010310
Mateu Morey Obr2800000100
Jastin García Úto2791011310
Unai Hernández Zál4690021000
Abdul Mumin Obr5630000000
Iván Martín Zál1580010100
V. Krapyvtsov Bra1450000000
Lass Kourouma Zál2370000120
Cristhian Stuani Úto2360031110
Javi Gonzalez Úto1210000110
Portu Úto2150010000