
Segunda División · Španělsko
Granada CF: forma a statistiky
Forma VVVPP
Aktuální série
3
bez porážky
3
výher v řadě
0
proher v řadě
6
zápasů se vstřeleným gólem
2
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | D Cadiz | 2:0 | V |
| 10.12 | V Burgos | 0:1 | V |
| 10.04 | V Real Sociedad II | 2:3 | V |
| 09.26 | D FC Andorra | 2:3 | P |
| 09.20 | V Leganes | 3:2 | P |
| 09.12 | D Albacete | 1:1 | R |
| 09.06 | V Eibar | 3:0 | P |
| 08.30 | V Cordoba | 1:3 | V |
| 08.24 | D Mallorca | 2:0 | V |
| 08.15 | V Oviedo | 0:0 | R |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 10 | 5 | 2 | 3 | 16:13 |
| Doma | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:4 |
| Venku | 6 | 3 | 1 | 2 | 9:9 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 80% (8/10) | 100% (4/4) | 67% (4/6) |
| Over 2,5 gólu | 50% (5/10) | 25% (1/4) | 67% (4/6) |
| Over 3,5 gólu | 40% (4/10) | 25% (1/4) | 50% (3/6) |
| Oba týmy skórují | 50% (5/10) | 50% (2/4) | 50% (3/6) |
| Čisté konto | 40% (4/10) | 50% (2/4) | 33% (2/6) |
| Nedal gól | 20% (2/10) | 0% (0/4) | 33% (2/6) |
| Výhry | 50% (5/10) | 50% (2/4) | 50% (3/6) |
| Remízy | 20% (2/10) | 25% (1/4) | 17% (1/6) |
| Gól v 1. poločase | 70% (7/10) | 50% (2/4) | 83% (5/6) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 40% (4/10) | 25% (1/4) | 50% (3/6) |
| Gól ve 2. poločase | 80% (8/10) | 100% (4/4) | 67% (4/6) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 60% (6/10) | 75% (3/4) | 50% (3/6) |
| Over 1,5 žluté karty | 100% (10/10) | 100% (4/4) | 100% (6/6) |
| Over 2,5 žluté karty | 80% (8/10) | 75% (3/4) | 83% (5/6) |
| Over 3,5 žluté karty | 70% (7/10) | 50% (2/4) | 83% (5/6) |
| Over 4,5 žluté karty | 70% (7/10) | 50% (2/4) | 83% (5/6) |
| Over 5,5 žluté karty | 40% (4/10) | 25% (1/4) | 50% (3/6) |
| Over 6,5 žluté karty | 10% (1/10) | 25% (1/4) | 0% (0/6) |
| Over 7,5 žluté karty | 10% (1/10) | 25% (1/4) | 0% (0/6) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 80% (8/10) | 50% (2/4) | 100% (6/6) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 70% (7/10) | 50% (2/4) | 83% (5/6) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 60% (6/10) | 50% (2/4) | 67% (4/6) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 60% (6/10) | 50% (2/4) | 67% (4/6) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 60% (6/10) | 50% (2/4) | 67% (4/6) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 50% (5/10) | 50% (2/4) | 50% (3/6) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 100% (10/10) | 100% (4/4) | 100% (6/6) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 90% (9/10) | 75% (3/4) | 100% (6/6) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 70% (7/10) | 75% (3/4) | 67% (4/6) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 50% (5/10) | 75% (3/4) | 33% (2/6) |
| Over 6,5 rohu | 70% (7/10) | 100% (4/4) | 50% (3/6) |
| Over 7,5 rohu | 70% (7/10) | 100% (4/4) | 50% (3/6) |
| Over 8,5 rohu | 50% (5/10) | 75% (3/4) | 33% (2/6) |
| Over 9,5 rohu | 30% (3/10) | 50% (2/4) | 17% (1/6) |
| Over 10,5 rohu | 10% (1/10) | 25% (1/4) | 0% (0/6) |
| Over 11,5 rohu | 10% (1/10) | 25% (1/4) | 0% (0/6) |
| Over 12,5 rohu | 10% (1/10) | 25% (1/4) | 0% (0/6) |
Kádr v této sezoně
Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.
| Hráč | Zápasy | Min. | G | A | Střely | Na branku | Fauly | Žluté | Červené |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Manuel Lama Obr | 10 | 900 | 1 | 2 | 7 | 1 | 9 | 2 | 0 |
| Gerard Gumbau Zál | 10 | 864 | 1 | 1 | 10 | 3 | 14 | 2 | 0 |
| Sergio López Obr | 10 | 836 | 0 | 1 | 6 | 1 | 7 | 3 | 0 |
| Rubén Alcaraz Zál | 10 | 814 | 0 | 0 | 10 | 2 | 19 | 3 | 0 |
| José Manuel Arnáiz Úto | 10 | 784 | 2 | 0 | 15 | 11 | 5 | 0 | 0 |
| Raúl Lizoain Bra | 7 | 630 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pedro Alemañ Zál | 10 | 601 | 2 | 1 | 9 | 4 | 5 | 2 | 0 |
| Sergio Rodelas Úto | 10 | 553 | 0 | 3 | 9 | 3 | 7 | 1 | 0 |
| Diego Pampín Obr | 7 | 430 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 1 | 0 |
| Chinaza Onouha Úto | 8 | 370 | 0 | 0 | 8 | 0 | 9 | 1 | 0 |
| Bourama Dembelé Obr | 4 | 360 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Baïla Diallo Obr | 5 | 354 | 0 | 1 | 4 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| Jorge Pascual Úto | 9 | 346 | 3 | 0 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 |
| Owen Emeka Úto | 8 | 315 | 1 | 0 | 3 | 2 | 11 | 1 | 0 |
| Benedikt Gimber Obr | 4 | 315 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 |
| Alejandro Marqués Úto | 7 | 313 | 2 | 0 | 8 | 4 | 5 | 0 | 0 |
| Juanjo Flores Obr | 4 | 279 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| Alberto Flores Bra | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mario Jimenez Gambin Zál | 8 | 212 | 1 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Ángelo García Hidalgo Obr | 4 | 116 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Diego Hormigo Obr | 4 | 91 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 |
| Abdoul Kader Bamba Úto | 2 | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Oscar Naasei Obr | 2 | 40 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dylan Rodríguez Zál | 1 | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Pau Casadesús Obr | 1 | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |