
Segunda División · Hiszpania
Granada CF: forma i statystyki
Forma ZZZPP
Dziś o 16:15: Granada CF vs Cadiz
Aktualne serie
3
bez porażki
3
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
6
mecze ze strzelonym golem
2
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | U Cadiz | 2:0 | Z |
| 10.12 | N Burgos | 0:1 | Z |
| 10.04 | N Real Sociedad II | 2:3 | Z |
| 09.26 | U FC Andorra | 2:3 | P |
| 09.20 | N Leganes | 3:2 | P |
| 09.12 | U Albacete | 1:1 | R |
| 09.06 | N Eibar | 3:0 | P |
| 08.30 | N Cordoba | 1:3 | Z |
| 08.24 | U Mallorca | 2:0 | Z |
| 08.15 | N Oviedo | 0:0 | R |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 10 | 5 | 2 | 3 | 16:13 |
| U siebie | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:4 |
| Na wyjeździe | 6 | 3 | 1 | 2 | 9:9 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 80% (8/10) | 100% (4/4) | 67% (4/6) |
| Over 2.5 gola | 50% (5/10) | 25% (1/4) | 67% (4/6) |
| Over 3.5 gola | 40% (4/10) | 25% (1/4) | 50% (3/6) |
| Obie drużyny strzelą | 50% (5/10) | 50% (2/4) | 50% (3/6) |
| Czyste konto | 40% (4/10) | 50% (2/4) | 33% (2/6) |
| Nie strzelił gola | 20% (2/10) | 0% (0/4) | 33% (2/6) |
| Zwycięstwa | 50% (5/10) | 50% (2/4) | 50% (3/6) |
| Remisy | 20% (2/10) | 25% (1/4) | 17% (1/6) |
| Gol w 1. połowie | 70% (7/10) | 50% (2/4) | 83% (5/6) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 40% (4/10) | 25% (1/4) | 50% (3/6) |
| Gol w 2. połowie | 80% (8/10) | 100% (4/4) | 67% (4/6) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 60% (6/10) | 75% (3/4) | 50% (3/6) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 100% (10/10) | 100% (4/4) | 100% (6/6) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 80% (8/10) | 75% (3/4) | 83% (5/6) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 70% (7/10) | 50% (2/4) | 83% (5/6) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 70% (7/10) | 50% (2/4) | 83% (5/6) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 40% (4/10) | 25% (1/4) | 50% (3/6) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 10% (1/10) | 25% (1/4) | 0% (0/6) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 10% (1/10) | 25% (1/4) | 0% (0/6) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 80% (8/10) | 50% (2/4) | 100% (6/6) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 70% (7/10) | 50% (2/4) | 83% (5/6) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 60% (6/10) | 50% (2/4) | 67% (4/6) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 60% (6/10) | 50% (2/4) | 67% (4/6) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 60% (6/10) | 50% (2/4) | 67% (4/6) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 50% (5/10) | 50% (2/4) | 50% (3/6) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 100% (10/10) | 100% (4/4) | 100% (6/6) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 90% (9/10) | 75% (3/4) | 100% (6/6) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 70% (7/10) | 75% (3/4) | 67% (4/6) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 50% (5/10) | 75% (3/4) | 33% (2/6) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 70% (7/10) | 100% (4/4) | 50% (3/6) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 70% (7/10) | 100% (4/4) | 50% (3/6) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 50% (5/10) | 75% (3/4) | 33% (2/6) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 30% (3/10) | 50% (2/4) | 17% (1/6) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 10% (1/10) | 25% (1/4) | 0% (0/6) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 10% (1/10) | 25% (1/4) | 0% (0/6) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 10% (1/10) | 25% (1/4) | 0% (0/6) |