PropsyTypera
Chorvatsko

HNL: Over 1,5 v 1. poločase

Tipy dne →

Over 1,5 v 1. poločase: týmy v soutěži HNL

Z je počet odehraných zápasů. Tabulky jsou seřazeny podle podílu zápasů, ve kterých se statistika vyskytla.

Celkem

TýmZO1.5%U1.5%
Istra 196110770%330%
Dinamo Zagreb9667%333%
NK Osijek10660%440%
NK Slaven Belupo10660%440%
HNK Rijeka9556%444%
Rudes10550%550%
HNK Hajduk Split10440%660%
NK Lokomotiva Zagreb10440%660%
HNK Gorica10330%770%
NK Varazdin10220%880%