
HNL · Chorvatsko
NK Osijek: forma a statistiky
Forma RPRVP
Aktuální série
1
bez porážky
0
výher v řadě
0
proher v řadě
2
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | D HNK Gorica | 1:1 | R |
| 10.10 | D Istra 1961 | 1:3 | P |
| 09.19 | V NK Varazdin | 0:0 | R |
| 09.12 | D Dinamo Zagreb | 4:2 | V |
| 09.05 | V HNK Rijeka | 4:1 | P |
| 08.30 | D NK Slaven Belupo | 3:0 | V |
| 08.23 | V HNK Hajduk Split | 4:0 | P |
| 08.15 | D NK Lokomotiva Zagreb | 1:0 | V |
| 08.08 | V Rudes | 1:6 | V |
| 08.01 | V HNK Gorica | 0:2 | V |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 10 | 5 | 2 | 3 | 19:15 |
| Doma | 5 | 3 | 1 | 1 | 10:6 |
| Venku | 5 | 2 | 1 | 2 | 9:9 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Over 2,5 gólu | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Over 3,5 gólu | 50% (5/10) | 40% (2/5) | 60% (3/5) |
| Oba týmy skórují | 50% (5/10) | 60% (3/5) | 40% (2/5) |
| Čisté konto | 40% (4/10) | 40% (2/5) | 40% (2/5) |
| Nedal gól | 20% (2/10) | 0% (0/5) | 40% (2/5) |
| Výhry | 50% (5/10) | 60% (3/5) | 40% (2/5) |
| Remízy | 20% (2/10) | 20% (1/5) | 20% (1/5) |
| Gól v 1. poločase | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Gól ve 2. poločase | 80% (8/10) | 100% (5/5) | 60% (3/5) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 40% (4/10) | 40% (2/5) | 40% (2/5) |
| Over 1,5 žluté karty | 90% (9/10) | 80% (4/5) | 100% (5/5) |
| Over 2,5 žluté karty | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Over 3,5 žluté karty | 60% (6/10) | 80% (4/5) | 40% (2/5) |
| Over 4,5 žluté karty | 40% (4/10) | 80% (4/5) | 0% (0/5) |
| Over 5,5 žluté karty | 10% (1/10) | 20% (1/5) | 0% (0/5) |
| Over 6,5 žluté karty | 10% (1/10) | 20% (1/5) | 0% (0/5) |
| Over 7,5 žluté karty | 0% (0/10) | 0% (0/5) | 0% (0/5) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 100% (10/10) | 100% (5/5) | 100% (5/5) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 100% (10/10) | 100% (5/5) | 100% (5/5) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 60% (6/10) | 40% (2/5) | 80% (4/5) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 50% (5/10) | 40% (2/5) | 60% (3/5) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 100% (10/10) | 100% (5/5) | 100% (5/5) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 100% (10/10) | 100% (5/5) | 100% (5/5) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 90% (9/10) | 80% (4/5) | 100% (5/5) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Over 6,5 rohu | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Over 7,5 rohu | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Over 8,5 rohu | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Over 9,5 rohu | 50% (5/10) | 60% (3/5) | 40% (2/5) |
| Over 10,5 rohu | 50% (5/10) | 60% (3/5) | 40% (2/5) |
| Over 11,5 rohu | 30% (3/10) | 60% (3/5) | 0% (0/5) |
| Over 12,5 rohu | 30% (3/10) | 60% (3/5) | 0% (0/5) |
Kádr v této sezoně
Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.
| Hráč | Zápasy | Min. | G | A | Střely | Na branku | Fauly | Žluté | Červené |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marko Malenica Bra | 10 | 900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Luka Vrbančić Zál | 10 | 872 | 1 | 1 | 4 | 1 | 10 | 0 | 0 |
| Domagoj Bukvić Zál | 10 | 820 | 1 | 4 | 17 | 8 | 9 | 3 | 0 |
| Armando León Úto | 10 | 819 | 6 | 1 | 23 | 9 | 17 | 3 | 0 |
| Ivano Kolarik Obr | 8 | 643 | 0 | 0 | 4 | 0 | 9 | 1 | 0 |
| Luka Jelenić Obr | 8 | 630 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6 | 1 | 0 |
| Marcel Heister Obr | 8 | 494 | 0 | 1 | 4 | 1 | 8 | 1 | 0 |
| Ivan Dolček Zál | 8 | 426 | 1 | 0 | 11 | 5 | 5 | 0 | 0 |
| Jona Ježić Zál | 7 | 420 | 2 | 0 | 7 | 4 | 10 | 2 | 0 |
| Šimun Mikolčić Zál | 9 | 418 | 1 | 0 | 10 | 5 | 10 | 2 | 0 |
| Roko Jurišić Obr | 5 | 405 | 0 | 1 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Nail Omerović Zál | 5 | 390 | 5 | 0 | 18 | 12 | 7 | 0 | 0 |
| Admir Ljatifi Úto | 8 | 369 | 0 | 2 | 10 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| Senad Mustafic Obr | 5 | 349 | 0 | 0 | 3 | 0 | 9 | 1 | 1 |
| Jay Kruiver Obr | 4 | 333 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 2 | 0 |
| Luka Tunjić Zál | 3 | 219 | 0 | 0 | 8 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Izak Ježić Obr | 3 | 212 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| David Kalem Obr | 4 | 183 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Emin Hasić Obr | 5 | 135 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | 1 | 0 |
| Álejandro Cantero Zál | 3 | 128 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| Arnel Jakupović Úto | 4 | 114 | 2 | 0 | 8 | 4 | 5 | 1 | 0 |
| Oleksandr Petrusenko Zál | 3 | 101 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 |
| Luka Posavec Obr | 4 | 82 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Ivan Barić Úto | 3 | 77 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Balázs Bakti Zál | 4 | 65 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Balelo Úto | 3 | 63 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Niko Farkaš Zál | 3 | 51 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 |