PropsyTypera
Chorvatsko

HNL: Fauly v zápase Over 24,5

Tipy dne →

Fauly v zápase Over 24,5: týmy v soutěži HNL

Z je počet odehraných zápasů. Tabulky jsou seřazeny podle podílu zápasů, ve kterých se statistika vyskytla.

Celkem

TýmZO24.5%U24.5%
NK Osijek10990%110%
HNK Hajduk Split10770%330%
NK Lokomotiva Zagreb10770%330%
NK Varazdin10770%330%
Rudes10660%440%
Dinamo Zagreb9556%444%
HNK Gorica10550%550%
Istra 196110550%550%
NK Slaven Belupo10440%660%
HNK Rijeka9333%667%