PropsyTypera
HNL · Chorvatsko

HNK Hajduk Split: forma a statistiky

Forma VVPVV

Dnes v 15:00: HNK Hajduk Split vs NK Varazdin

Aktuální série

2
bez porážky
2
výher v řadě
0
proher v řadě
2
zápasů se vstřeleným gólem
1
čistých kont v řadě

Poslední zápasy

DatumSoupeřVýsledek
10.18D NK Varazdin1:0V
10.10D Dinamo Zagreb2:1V
09.20V HNK Rijeka3:0P
09.13D NK Slaven Belupo1:0V
09.06V Rudes0:4V
08.31D NK Lokomotiva Zagreb2:0V
08.23D NK Osijek4:0V
08.16V HNK Gorica1:2V
08.09D Istra 19612:2R
08.02V NK Varazdin2:1P

Bilance

ZápasyZVRPGóly
Celkem1071219:9
Doma651012:3
Venku42027:6

Statistiky

StatistikaCelkemDomaVenku
Over 1,5 gólu80% (8/10)67% (4/6)100% (4/4)
Over 2,5 gólu70% (7/10)50% (3/6)100% (4/4)
Over 3,5 gólu30% (3/10)33% (2/6)25% (1/4)
Oba týmy skórují40% (4/10)33% (2/6)50% (2/4)
Čisté konto50% (5/10)67% (4/6)25% (1/4)
Nedal gól10% (1/10)0% (0/6)25% (1/4)
Výhry70% (7/10)83% (5/6)50% (2/4)
Remízy10% (1/10)17% (1/6)0% (0/4)
Gól v 1. poločase80% (8/10)83% (5/6)75% (3/4)
Over 1,5 v 1. poločase40% (4/10)33% (2/6)50% (2/4)
Gól ve 2. poločase90% (9/10)83% (5/6)100% (4/4)
Over 1,5 ve 2. poločase50% (5/10)33% (2/6)75% (3/4)
Over 1,5 žluté karty90% (9/10)100% (6/6)75% (3/4)
Over 2,5 žluté karty80% (8/10)83% (5/6)75% (3/4)
Over 3,5 žluté karty80% (8/10)83% (5/6)75% (3/4)
Over 4,5 žluté karty20% (2/10)17% (1/6)25% (1/4)
Over 5,5 žluté karty20% (2/10)17% (1/6)25% (1/4)
Over 6,5 žluté karty10% (1/10)17% (1/6)0% (0/4)
Over 7,5 žluté karty0% (0/10)0% (0/6)0% (0/4)
Fauly týmu Over 8,580% (8/10)83% (5/6)75% (3/4)
Fauly týmu Over 9,580% (8/10)83% (5/6)75% (3/4)
Fauly týmu Over 10,570% (7/10)83% (5/6)50% (2/4)
Fauly týmu Over 11,570% (7/10)83% (5/6)50% (2/4)
Fauly týmu Over 12,560% (6/10)67% (4/6)50% (2/4)
Fauly týmu Over 13,550% (5/10)50% (3/6)50% (2/4)
Fauly v zápase Over 20,5100% (10/10)100% (6/6)100% (4/4)
Fauly v zápase Over 22,580% (8/10)100% (6/6)50% (2/4)
Fauly v zápase Over 24,570% (7/10)83% (5/6)50% (2/4)
Fauly v zápase Over 26,570% (7/10)83% (5/6)50% (2/4)
Over 6,5 rohu70% (7/10)67% (4/6)75% (3/4)
Over 7,5 rohu40% (4/10)50% (3/6)25% (1/4)
Over 8,5 rohu20% (2/10)17% (1/6)25% (1/4)
Over 9,5 rohu10% (1/10)17% (1/6)0% (0/4)
Over 10,5 rohu10% (1/10)17% (1/6)0% (0/4)
Over 11,5 rohu0% (0/10)0% (0/6)0% (0/4)
Over 12,5 rohu0% (0/10)0% (0/6)0% (0/4)

Kádr v této sezoně

Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.

HráčZápasyMin.GAStřelyNa brankuFaulyŽlutéČervené
Toni Silić Bra109000000010
Šimun Hrgović Obr107631241300
Dario Marešić Obr97570032820
Marin Šotiček Zál10659211551010
Mathieu Acapandié Obr96511011810
Michele Šego Úto106474185810
Dalisson de Almeida Zál96421322112130
Adrion Pajaziti Zál8604021261440
Alberto del Moral Zál958301201400
Abdoulie Sanyang Bamba Úto104942284500
Ron Raçi Obr54490030120
Alec Van Hoorenbeeck Obr43600010210
Anđelo Šutalo Zál63160096520
Khalil Fayad Zál531510531010
Marko Livaja Úto829830116510
Rokas Pukštas Zál327021106800
Dario Melnjak Obr62190132100
Luka Hodak Obr31730000310
Adam Huram Zál71730211300
Niko Sigur Zál21700000300
Etnik Brruti Zál31371021100
Roko Gabrić Obr21350000000
Dennis Hadžikadunić Obr51330000200
Carlos Martín Úto4730020000
L. Dendoncker Zál110000000