
HNL · Chorvatsko
HNK Hajduk Split: forma a statistiky
Forma VVPVV
Dnes v 15:00: HNK Hajduk Split vs NK Varazdin
Aktuální série
2
bez porážky
2
výher v řadě
0
proher v řadě
2
zápasů se vstřeleným gólem
1
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | D NK Varazdin | 1:0 | V |
| 10.10 | D Dinamo Zagreb | 2:1 | V |
| 09.20 | V HNK Rijeka | 3:0 | P |
| 09.13 | D NK Slaven Belupo | 1:0 | V |
| 09.06 | V Rudes | 0:4 | V |
| 08.31 | D NK Lokomotiva Zagreb | 2:0 | V |
| 08.23 | D NK Osijek | 4:0 | V |
| 08.16 | V HNK Gorica | 1:2 | V |
| 08.09 | D Istra 1961 | 2:2 | R |
| 08.02 | V NK Varazdin | 2:1 | P |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 10 | 7 | 1 | 2 | 19:9 |
| Doma | 6 | 5 | 1 | 0 | 12:3 |
| Venku | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:6 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 80% (8/10) | 67% (4/6) | 100% (4/4) |
| Over 2,5 gólu | 70% (7/10) | 50% (3/6) | 100% (4/4) |
| Over 3,5 gólu | 30% (3/10) | 33% (2/6) | 25% (1/4) |
| Oba týmy skórují | 40% (4/10) | 33% (2/6) | 50% (2/4) |
| Čisté konto | 50% (5/10) | 67% (4/6) | 25% (1/4) |
| Nedal gól | 10% (1/10) | 0% (0/6) | 25% (1/4) |
| Výhry | 70% (7/10) | 83% (5/6) | 50% (2/4) |
| Remízy | 10% (1/10) | 17% (1/6) | 0% (0/4) |
| Gól v 1. poločase | 80% (8/10) | 83% (5/6) | 75% (3/4) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 40% (4/10) | 33% (2/6) | 50% (2/4) |
| Gól ve 2. poločase | 90% (9/10) | 83% (5/6) | 100% (4/4) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 50% (5/10) | 33% (2/6) | 75% (3/4) |
| Over 1,5 žluté karty | 90% (9/10) | 100% (6/6) | 75% (3/4) |
| Over 2,5 žluté karty | 80% (8/10) | 83% (5/6) | 75% (3/4) |
| Over 3,5 žluté karty | 80% (8/10) | 83% (5/6) | 75% (3/4) |
| Over 4,5 žluté karty | 20% (2/10) | 17% (1/6) | 25% (1/4) |
| Over 5,5 žluté karty | 20% (2/10) | 17% (1/6) | 25% (1/4) |
| Over 6,5 žluté karty | 10% (1/10) | 17% (1/6) | 0% (0/4) |
| Over 7,5 žluté karty | 0% (0/10) | 0% (0/6) | 0% (0/4) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 80% (8/10) | 83% (5/6) | 75% (3/4) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 80% (8/10) | 83% (5/6) | 75% (3/4) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 70% (7/10) | 83% (5/6) | 50% (2/4) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 70% (7/10) | 83% (5/6) | 50% (2/4) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 60% (6/10) | 67% (4/6) | 50% (2/4) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 50% (5/10) | 50% (3/6) | 50% (2/4) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 100% (10/10) | 100% (6/6) | 100% (4/4) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 80% (8/10) | 100% (6/6) | 50% (2/4) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 70% (7/10) | 83% (5/6) | 50% (2/4) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 70% (7/10) | 83% (5/6) | 50% (2/4) |
| Over 6,5 rohu | 70% (7/10) | 67% (4/6) | 75% (3/4) |
| Over 7,5 rohu | 40% (4/10) | 50% (3/6) | 25% (1/4) |
| Over 8,5 rohu | 20% (2/10) | 17% (1/6) | 25% (1/4) |
| Over 9,5 rohu | 10% (1/10) | 17% (1/6) | 0% (0/4) |
| Over 10,5 rohu | 10% (1/10) | 17% (1/6) | 0% (0/4) |
| Over 11,5 rohu | 0% (0/10) | 0% (0/6) | 0% (0/4) |
| Over 12,5 rohu | 0% (0/10) | 0% (0/6) | 0% (0/4) |
Kádr v této sezoně
Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.
| Hráč | Zápasy | Min. | G | A | Střely | Na branku | Fauly | Žluté | Červené |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Toni Silić Bra | 10 | 900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Šimun Hrgović Obr | 10 | 763 | 1 | 2 | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Dario Marešić Obr | 9 | 757 | 0 | 0 | 3 | 2 | 8 | 2 | 0 |
| Marin Šotiček Zál | 10 | 659 | 2 | 1 | 15 | 5 | 10 | 1 | 0 |
| Mathieu Acapandié Obr | 9 | 651 | 1 | 0 | 1 | 1 | 8 | 1 | 0 |
| Michele Šego Úto | 10 | 647 | 4 | 1 | 8 | 5 | 8 | 1 | 0 |
| Dalisson de Almeida Zál | 9 | 642 | 1 | 3 | 22 | 11 | 21 | 3 | 0 |
| Adrion Pajaziti Zál | 8 | 604 | 0 | 2 | 12 | 6 | 14 | 4 | 0 |
| Alberto del Moral Zál | 9 | 583 | 0 | 1 | 2 | 0 | 14 | 0 | 0 |
| Abdoulie Sanyang Bamba Úto | 10 | 494 | 2 | 2 | 8 | 4 | 5 | 0 | 0 |
| Ron Raçi Obr | 5 | 449 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 |
| Alec Van Hoorenbeeck Obr | 4 | 360 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 |
| Anđelo Šutalo Zál | 6 | 316 | 0 | 0 | 9 | 6 | 5 | 2 | 0 |
| Khalil Fayad Zál | 5 | 315 | 1 | 0 | 5 | 3 | 10 | 1 | 0 |
| Marko Livaja Úto | 8 | 298 | 3 | 0 | 11 | 6 | 5 | 1 | 0 |
| Rokas Pukštas Zál | 3 | 270 | 2 | 1 | 10 | 6 | 8 | 0 | 0 |
| Dario Melnjak Obr | 6 | 219 | 0 | 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| Luka Hodak Obr | 3 | 173 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 |
| Adam Huram Zál | 7 | 173 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Niko Sigur Zál | 2 | 170 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Etnik Brruti Zál | 3 | 137 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Roko Gabrić Obr | 2 | 135 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dennis Hadžikadunić Obr | 5 | 133 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Carlos Martín Úto | 4 | 73 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| L. Dendoncker Zál | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |